Prijava

da nije tolka budala, izašo bi pre 3-4 godine

da smo iole normalni, zbog ratohuškanja bi u hagu drvili dobrica ćosić, matija bećković i kompanija, a ne neki marginalac kao šeki

Шешељ је четнички војвода.

Šešelj je Titov pionir!

Ај невв вок алоун! Увек ме пвате твоица!

Gledao sam sinoć posle dugo vremena njegovo suđenje u Hagu. Mislim da ih je majstorski razbio, iako nisam glasač njegove stranke...

Kontam da će sad ovu završnu riječ da iznosi danima. Samo je to čekao! Ovo je za njega idealno...Koja još javna ličnost ima priliku da toliko palamudi na TV-u?!?Ne mora da se muči i piše knjigu...A iskoristiće i priliku za predizbornu kampanju, već je počeo...Svoj glas dajem za "kombinacija svega toga".

Док су тужиоци свирали курцу, он је рек'о да неће искористити сво време које има на располагању. Видећемо. Је л' 8 сати има? Кол'ко има? Заборавио сам, јебем ли га.

jel ima prenos danas na haškoj televiziji? ne mogu nać.

Воја је јуче објаснио неке ствари. Ја не знам шта има да му напакују, ако пресуди здрав разум треба да буде ослобођен. Још ако се врати са 10 милиона оштете у Србију, неће имати разлога да краде кад дође на влас'. :Д

ŠEŠELJ JE PRVENSTVENO PIČKA JER JE PRODAO SLOBI IZBORE KOJE DOBIO JE ZA MILIONE MARAKA. ROĐEN SAMO DA BUNARI I DA BUDE OPOZICIJA KAKVA MU SE PROPIŠE DA BUDE. I LUD JE PRIDE POYY

šešelj - žena u crnom

šešelj je ljut na ceo svet zato što je bio silovan u zatvoru

не могу да нађем тему где се дискутовало о шешељевом повратку, па ћу овде да изразим своју изненађеност како је рекордно брзо утихнуо ентузијазам (чак не постоји више ни као интернет мем) поводом "војводиног" повратка. сад кад се врати, па кад разјебе банду, дрхте гаће овима што су га издали, добија изборе на аеродрому. већ после седам дана је постао омиљени опозиционар што је одувек и био, само сада у наикад јачој конкуренцији омиљених опозиционара.

додао бих само и нешто што сам скоро чуо у радио емисији која се бави пилећим памћењем. кад је почео рат у југославији шешељ је испливао са идејом да срби брзо побегну из словеније и хрватске, дођу у србију, а да војска оде тамо и направи срање. сад не знам да је туђман бирао шта треба да ураде срби, не знам да ли би боље одабрао. просто је одувек био без премца.

ckode koji kuka za vlascu,a moli boga da na istu ne dodje.