Prijava

Толико тема о спорту а нигде места да се похвалимо својим спортским подвизима и да качимо фотографије медља и пехара.
Ја то немам али рачунам да имате ви. Ајмо.

10 godina igrao fudbal po seljačkim ligama, promenio 4 kluba, postigao oko 20-tak golova, 2 iz slobodnjaka! HA!
MIDFIELDER!

Ја сам као мали играо фузбал у великом Борцу из Остружнице. На првој текми коју сам играо сам дао гол а на другој ауто гол. Од тад нисам играо. Медаља немам

Ја сам бранијо 2 године професијонално у сељачким лигама. Кажем професионално јер су ме плаћали.

Postigao gol iz penala.Jednom.

Trenirao kick boks i boks nekih 5 godina. Tuko sam a i tukli su me. Smorilo me posle.

ја се тучем. мрско ми да качим слике, ај јебем по мало и на интернационалном нивоу.

Pffff,imam bre uspeha vise od Djokovica! :P

4 puta izgubio u finalu skolskih turnira u malom fudbalu,2 puta u osnovnoj,2 u srednjoj.
Jebi ga,drugo mesto je drugo mesto! :P

Bavio se rukometom 7 godina,bio pozivan u reprezentaciju Srbije,,bio medju 3 najbolja golmana za 88,87,86 godiste,branio za 2 godista iznad mene,osvajao neke turnire,izgubio u polufinalu prvenstva Srbije.

U plivanju bio grupi za takmicenje,pa pocelo bombardovanje,pa prestao.

I za kraj,fudbalica. Igrao u Sindji godinu ipo,bio rezerva,dao 2 gola na jednoj prijateljskoj i promasio 1 na 1 .Sad se vracam na fudbalski teren,i nadam se da cete me gledati u Premier ligi za koju godinu!

Medalja ka ćevapa u lepinji

Košarka - ništa.
Fudbal - branio za Sinđu na 10 treninga. Otišao na trening Trudbenika i nikad se više nisam vratio. Igram i dalje rekreativno u SC Olimp, kad se skupimo. Najčešće sam golman ili krilo. Branim kao Horhe Kampos, a driblam kao Dejo. Iako sam dešnjak pucam super levom, i ponosim se time!
Stoni tenis - probao ali ništa.
Borilački sportovi - Aikido godinu i po, pa prestao.

A što ste se večeras uhvatili za sport?