Prijava

Не лупај. Камера показала, није било офсајда.

Pogrešnu si ti utakmicu gledao.

Обострано повлачење, у којем је Савић чак више вукао њега, него што је Мојсов Савића.

Tačno, u takvim slučajevim odbrambeni igrač obavezno ima prednost. Nećeš valjda da vučeš čoveka i daš gol, ta već je jedan dao iz ofsajda taj Makedonac.

Dominacija.

I da: Drobnjak je definitivno bio u autu.

Jericho
Smesan je izlazak sa terena, ali bas bas smesan. Upropastili su finale kupa, vidi se da im tamo nije mesto, fali im osnovna kultura. Pa koliko je Chelsea BRUTALNO pokraden protiv Barselone, pa su odigrali do kraja. Jadno. Slaninarski.

+1 +1 +1 +1 +1 објаснио

Jericho
Indijanac nije trebalo da sutira posle faula, nego da padne. Kako je mogao da svira penal, kad je sam nastavio?

И опет објаснио..може лок

Ajde da su revoltirani napustili teren, nego bacaju dresove svojim navijacima, glume ludilo. Ocito vec spremljen scenario u slucaju loseg rezultata. Jeftino.

OVO JE NAMEŠTALJKA NA PRAVDI BOGA

NOVI SRPSKI POREDAK TRAŽI OTCEPLJENJE BOJVODINE ŠTO ĆE I DOBITI

NAMEŠTANJE UTAKMICE U KORIST BEOGRADSKOG PARTIZANA JE NEDOPUSTIVO ZA NAS VOJVOĐANE

OTCEPLJENJE JE REŠENJE!

Mislim da je Drobnjak bio u autu.

Pogrešnu si ti utakmicu gledao.

Важи, ти си најпаметнији и све знаш.

Dominacija.

Па да, док је Толе ту доминираћете ви још дуго.

Pa koliko je Chelsea BRUTALNO pokraden protiv Barselone, pa su odigrali do kraja. Jadno.

Џерико објаснио, једини признао да је опасна крађа пала. Толе ЛОПОВЕ.

Oćemo JEDINSTVENU VOJVODINU ZA JEDINSTVENU VOJVOĐANSKU PREMIER LIGU KAKO BI BILI VEČITI PRVACI

SRAMOTA! PONIŽENJE ZA FUDBAL! GLEDAM OVE KAKO SE RADUJU I PITAM SE ČEMU! i VOJVODINA JE NASTUPILA ŠUPAČKI, ALI SE LOPOVLUKU MORA STATI U KRAJ, A TO IZGLEDA DA NEMA ŠANSE DOK NE VIDI CIJELI SVIJET... TUGA

+1 +1 +1 +1 +1 објаснио

Иди у кладионицу и поштеди нас свог присуства.

Ox
Mislim da je Drobnjak bio u autu.

Ово је навијачки аргумент најнижег нивоа. Разочарао си ме брате, скроз.

OTCEPLJENJE JE REŠENJE!

Oću i ja sas vas, neću više da trpim ovu GAMAD!
PRAVDA ZA VOŠU BRE!!!

Иди у кладионицу и поштеди нас свог присуства.

+720

Živinko
Sirotinjska posla -.-

Najjači je bata kan kan koji nije dao igračima da nastave.

SLOBODNA VOJVODINA
DOLE SRBIJA

A ti mi se razumes u fudbal ko marica u kriv kurac,po inerciji navijas za vojvodinu jer si iz vukojebine koja pripada vojvodini ae pali na meme

Sve odluke su bile diskutabilne,ali odluke koje je sudija doneo su svakako imali pokrice,nijedan faul nije dosudjen a da nije bilo kontakta,e sad jebiga onaj penal bas ja licno ne bi sudio penal al jebiga bilo je kontakta sudija tako procenio kraj.
Ponisten go,morao bi jos jednom bas dobro da pogledam,ali bilo je povlacenja,tako da je i ta odluka diskutabilna,ali pravilna.

Ono izlazenje sa terena i ne zavrsavanje tekme,a nesto pre toga neki pokusaj masovne tuce je bio krajnje bezveze i samo je srozao srpski fudbal,ako je to uopste moguce
Sve u svemu,osvojismo kup ali ovo ispade bezveze ....

БРУКА, НАМЕШТАЉКА, ЛОПОВИ-ЛОПОВИ - Мађари не знају да играју кад губе па плачу...ко да су били јутрос на тренингу код Лукића.

Саучешће навијачима Гане, ово их дира у срце, знам.

Фирмашима курчина. Са машницом.

ДОМИНАЦИЈА

Separatisti, tišina. Šta reći, ko gubi ima pravo da se ljuti. Džeriko objasnijo

Шта, оно излажење са терена треба да их учини херојима?! Сад ће као два месеца да причају ми смо морални победници, курац-палац, Толе наместио. Све је то сценарио за лош резултат.

@Majmunovski,

još par iljada godina i naučićeš -.- meme concept

Realno, ja ovo sranje od tekme ne bi gledao ni da mi platiš. Sprdnja od timova, uplaćuju im ljudi odnacije putem sms-a i preko limenki piva. Jebo ti njihov profesiojnalziam.

Срамота бре. Јебеш ти то, али реално колико год да нисам пљувао по Партизану до сада, сад и оне "теорије завере" имају смисла.

Pogledajte malo druge utakmice, videćete šta rade odbrambeni igrači, to odbrana grize i udara, ali se toleriše, jer bi inače iz svakog prekida bio gol.

ДРОБЊАК ЈЕ БИО У АУТУ! ТО БРЕ! Какво реално сагледање ситуације, какве пичке материне, провоцирање неистомишљеника је решење.

Много је гадно ово, од намештаљке па до бетонлигашког потеза играча Војводине. Дно јебено.