Prijava

Jebote kod vas u BGD čoek mora 3 kilometra da pješači do trafike koja radi poslije 22h. Ovde u NS imaš gdje hoćeš.

Не и ако имаш среће да живиш поред 3 трафике које раде 00-24 сваки дан. Немају одмор. :) Нова Година, славе, ускрси, васкрси, ш'а 'оћеш, увек раде. :)

na novom bgu konkretno u 70-om kupis sta hoces kad hoces...

Na Novom Beogradu imas trafika koje rade stalno, i nikad nije vise od 400-500 metara peske da se predje. Mozes da cekas bus, ali jebiga, nocu ih nema :)

to je meni extra u 70a npr tamo gde su bele zgrade imaju prodavnice 90% artikala su alkohol,kao neki gift shop...

Jebote kod vas u BGD čoek mora 3 kilometra da pješači do trafike koja radi poslije 22h. Ovde u NS imaš gdje hoćeš.

Па не баш. Има пешес 0-24 трафика удаљених пет минута хода од моје гајбе. И једна продавница.

U Vojvodjanskoj je bio CIganin koji je radio celu noć ali propao sjebao ga Batos, sad moram pjehe do Kozare majku im!

Da u Kozari ima ono sto radi stalno, ja sam u 61. a ima i ona pumpa u Jurija Gagarina, Sunce, to isto radi celu noc.

I Maxi radi celu noć!

Za badnje veče sam bio glup i pijan zaboravio sam na SUnce i išao sam sa ortakom po pljuge do one pumpe preko puta Piramide.

А, бре, какви су ово хипстери с дволитрама? Уа!

Фора, више људи се окупи на протесту због алкохола, него због високих школарина рецимо. :) Туга, туга.

To sa školarinama stoji, ali pretpostavljam da si ti deo generacije koja je odrasla izlazeći po kafićima ili na nekim tako mestima. Ja sam odrastao u uličnoj varijanti, izlazio sam po parkovima, kao prvo zato što nisam imao pare za kafiće, a kao drugo, ti kafići su i onako bili preplavljeni svakakvim govnima na kokainu (mislim da se tu situacija i nije mnogo promenila otkad sam postao odrastao), tako da ovo ukidanje noćnog života po parkovima shvatam kao napad na moje tradicionalne vrednosti, promovisanje mejnstrim kulture i afirmisanje kafanske malograđanštine. A što se tiče protesta, mi koji smo izlazili po parkovima i budžacima izneli smo sve proteste od 91' do 2000-te, najlepše smo gutali suzavac perući oči i pijuć iz flaše istovremeno, i borili se protiv policije, školarina i pizdi materina i sve tako to direkt iz parkova i budžaka... Čini mi se, ako odgajaš decu po kafićima, a izostaviš blagotvorni uticaj ulice, dobićeš bar 20 posto više mejnstrima, šabana i fensera po generaciji. Što, složićeš se, nije dobro, bar zbog ekološke ravnoteže.
EDIT: Ili tu tvoja mržnja prema panku izlazi na videlo? :)

@Dub ako mene pitaš 62.blok nove zgrade tamo ka Vojvodjanskoj!

Dole prohibicija!!! Niske cijene za kikiriki i sjemenke!!!

Хтео бих да изразим гађење. ГАЂЕЊЕ, ГАЂЕЊЕ! Погледах доста слика са овог квази протеста, запушила ми се јебена аорта од нервирања. Брате, да ли сте ви јебено видели какве њушке се шатро залажу за неометано циркање. Гомила кул урбане гамади малтретиране у детињству. Јебене распаднуте, крш рибе фарбане у васкрс боју, којима су кеве теткице у Првој Петолетци, уз примесе распаднутих понитејл пицопаћеника што цитирају класике купљене уз Новости не би ли можда некад завукли руку у женске гаће. Усрана гамад, крв им јебем исфолирану, да им пород у пустињи мре, маму ли им јебем распалу. После ће да кукају што нису скупили 48 еспб бодова, мамицу им крваву јебем, празилук им из дупета вири. МРШ НА УЧЕЊЕ!

▲ ahahaahahha ObjasniJo!

Кул урбана гамад, добро си рекао. Квази-алтернативци, којима је хајлајт био то што су сели на под, јер су клупице биле заузете.

Браво Хуго. Сагледао си их у једној реченици, јебао си им мајку исфолирану. Ако српска омладина треба да се трансформише у овако нешто, ја ипак бирам добре старе шабане.

@Burzume HISPTERI bužuji! Par godina odbijam da idem u taj park zbog "istripovanih" likova sa po 2 000 u dzepu, mrš!!!

To sa školarinama stoji, ali pretpostavljam da si ti deo generacije koja je odrasla izlazeći po kafićima ili na nekim tako mestima.

Уууу, Валдемаре... Много си ме лоше проценио. Ја сам одрастао на кеју и по парковима свирајући акустару са одабраном екипом. Кафића сам се увек гнушао. Ево, нка потврди неко ко ме зна са Вуке. Кад год се иде негде да се пије, увек сам за социјалну варијанту - лименке у парку, а не за набијање у загушљиве просторе и социјализацију са неким рендом људима.

EDIT: Ili tu tvoja mržnja prema panku izlazi na videlo? :)

Панку? Ја сам рекао нешто против хипстерских позера, панкере ни не поменух.

Хтео бих да изразим гађење. ГАЂЕЊЕ, ГАЂЕЊЕ! Погледах доста слика са овог квази протеста, запушила ми се јебена аорта од нервирања. Брате, да ли сте ви јебено видели какве њушке се шатро залажу за неометано циркање. Гомила кул урбане гамади малтретиране у детињству. Јебене распаднуте, крш рибе фарбане у васкрс боју, којима су кеве теткице у Првој Петолетци, уз примесе распаднутих понитејл пицопаћеника што цитирају класике купљене уз Новости не би ли можда некад завукли руку у женске гаће. Усрана гамад, крв им јебем исфолирану, да им пород у пустињи мре, маму ли им јебем распалу. После ће да кукају што нису скупили 48 еспб бодова, мамицу им крваву јебем, празилук им из дупета вири. МРШ НА УЧЕЊЕ!

+1

Ljudi, zamućujete problem. Nije problem što su kvazialternativni fenseri izašli na ulice, problem je što normalna omladina neće moći noću da se druži po parkovima i ćoškovima uz alkohol, nego će morati: a) da idu u kafiće (što je surovo kršenje slobode izbora), b) da pre 10 kupuju više pića nego što mogu da popiju (što naravno dovodi do alkoholizma), c) da sede bez alkohola (što je naravno neprihvatljivo) ili da d) nađu neku trafiku i kupe alk ispod ruke (što ih naravno čini prekršiteljima zakona podložnim kaznama). I šta odabrati od ovoga?

Уууу, Валдемаре... Много си ме лоше проценио.

Pa, tim bolje što nisam u pravu...