Prijava

Da li si ikad pio viski?

Bombi ajde ipak ovu raspravu da resimo na trosarini?

Ne moramo ti i ja na Trosarinu, u Sapcu sam. Eto me na amerikankino imanje cas posla, ako zelis samo.

U 2 sata čekaj me kod Stojanove

Viski, haha. Da, jeste pice, nisam pio fensi viskije redovno, ali sam ljusti red label godinama po pola flase. Bolje jeste, ali rakija ima svojih cari.

Ne brini ti nista, dolazim ti isred kuce.

daj prestanite pa niste retardi ko ona dvojica

Ma gde ćeš sad po ovom zlu, vidiš kako je zavejalo a i kasno je

Salimo se mi Paninaro malo

znam ja drugovi ste vas dvojica

To je tacno da necemo napraviti brend, sto je steta. A ima dobrih rakija, gruzanska nit, zlatna nit, pa i zuta osa skroz korektna. Mada nista se ne moze meriti sa domacim proizvodom iz vesele masine, jos kad se peku krompiri ispod, da ima da se mezi sa sirom kad se ljudi ponapijaju od manuelnog gradiranja i prospu prvenac sto je spremljen za obloge i top secret afrodizijake. Obavezno par stolicica za random prolaznike, uslov samo da ne prigovaraju majstoru kako se vrsi posao.

Edit, a viski kurci palci ovo sto kod nas ima, to nije ni za ciscenje prozora, kao kad bismo mi uvaljivali amerikancima manastirku ili ova govna sa aromama.

jes ti lud da piješ svežu rakiju?

edit:
kakvi krompiri tim tempom loženja
ok za prepek kad ide pa tiha vatra

Ne, pije se stara dok se pece nova, pomalo samo nova da se gradira.

Krompire dole u pepeo i zar sto izlazi, moze kad hoces, mada uglavnom ide kad je prepek.

Ne napijam se dok pecem. Pijem ali onako kao da sedim samo npr xd

Napijem se posle kad pretacem i to, kad se napijem dok pecem umem da zajebem stvar jbg

Годомински, Бох

Preko drine su vise pivski dok ovamo rakijski. Mada, sa rakijom se krece a kali vinom.