Prijava

Ma šta vam je ljudi, litra rakije je smijurija za nekog ko pije žestinu. Normalno je da će se uhodani pivopija izvrnuti poslije pola litre, pa izvrtao sam se i ja, al vremenom naguraš na litru-litru i po i bude ti taman. Ako ima meze i djevojaka, šargije, sijela - može i preko tri litre lagano.

Pijem rakiju, al' retko.Uglavnom moja najgora dva pijanstva su bila od raćije.Prvi put kad sam se odvalio kod sestre na svadbi, povraćao sam ispod stola.Rasčistio sam astal od 50 ljudi.Baba htela da me se odrekne i nije htela da priča sa mnom godinu dana.Drugi put umal' nisam umro posto sam skoro prespavao celu noć ispred jednog kluba na minus deset.

ma ko bre može litar rakije na eks?!?!?!
može iz par puta sigurno, u roku od par minuta, ali ODJEDNOM?
pa ja jedva jedno veliko pivo popijem na ex, a i to ne praktikujem često.

ni čašu kole ne mogu da loknem na eks jbte...

ja pijem na duge staze.

Ma šta vam je ljudi, litra rakije je smijurija za nekog ko pije žestinu.

Možda litra dnevno, ali ne litra za dva sata.

Ма нема шансе на екс, него овако, са уживањем...

Ma šta vam je ljudi, litra rakije je smijurija za nekog ko pije žestinu.

Ja pijem svaku noć rakiju ali bre kakvu crnu litru za tako kratak vremenski interval, jes ti lud ? može za celo veče pod uslovom da meziš i piješ lagano

Kad pijem lagano mogu popit koliko hoću.

Suština je - bolje piti kvalitetnu rakiju nego nekvalitetnu (kakav Alan Ford).
Više volim popiti 3 čaške domaće, meke prepeke nego litru govnovače.

Ma šta vam je ljudi, litra rakije je smijurija za nekog ko pije žestinu.

Možda litra dnevno, ali ne litra za dva sata.

Ma daj Jovičiću prekini više da lupaš gluposti, kad već nisi upućen. To što se ti napiješ od tri čašice ne znači da je svima tako. Jebote.

litra rakije je smijurija za nekog ko pije žestinu.

da, i ja godinama unazad pijem žestinu, svakojake žestine, ali pričamo o litru na eks! msilm, litar,litar i po mi lepo legne dok okrećem prasence na ražnju, ma milina! ali na eks? eee...

Ma nemoguće je popiti litar na eks , ne mogu da se setim ko je to odvalio, ali objasnio je koliko se prosuo u svakom slučaju.

Људи, кој вам курац? Ја не видим да је ико поменуо пијење литра раџе на екс...

Jebote, KO PRIČA O LITRI na EKS? Aman, pročitaj sve ponovo....

Jebeno pijenje rakije na eks

pa normalno da niko ne može proždrati toliko žestine za 10 sekundi, ali govorimo hipotetički jebo ga ker u čmar. Kada bi neko popio za minut toliko raje sigurno bi završio u bolnici. Naravno ako nije neka razblažena varijanta.

Ја не видим сврху пијења ракије на екс. То може да ради само нека стока која хоће да се покаже у друштву и да испадне мудо. Па бре било да је зозовача или кавалитетна домаћа, после солидне количине раџе на екс не можеш да се не исповраћаш. А ако ти је једини циљ да се убијеш као стока и да не знаш где си, иди купи неку брљу на трафици, за боље ниси. Иначе, домаћа је закон, каква флаширана говна, какве пичке материне.

Mlata

Ја не видим сврху пијења ракије на екс

Priča je o štatnosti i opasnosti od rakije a ne o kurčenju i kvalitetu :)

Па може да штети ако се пије на екс. :)
Ја мислим да није штетна, чак је и корисна ако се пије у адекватним количинама. Као што неко рече, мој деда пије сваког дана по чашицу, па не зна шта је болест. Али само домаћа, немам поверења у ове флаширане.

treba malo znati o rakiji...kako se pecei sta se i kako se radi da bi se odvojio metil-alkohol..
ako se to sve lepo uradi nema brige bog te pogledo...

Ја мислим да није штетна, чак је и корисна ако се пије у адекватним количинама. Као што неко рече, мој деда пије сваког дана по чашицу, па не зна шта је болест. Али само домаћа, немам поверења у ове флаширане.

RAkija je lek za dušu, melem. Sa dve tri rakijice na dan ima da se živi trista godina lolo

Ма не може триста, ал једно сто педесет може сигурно.

Jes matori, a šta je sa onim vidiš duplo?