Da li je u pravu moj šovinistički nastrojen prijatelj?

  1. vas pol je izrodio jelenu karleusu i natasu bekvalac....dovoljno... pametniji smo. koga bole kurci krasni za generalizaciju.

    :ovlaž:

  2. :ovlaž:

    odupri se tome , mess!

  3. Ne mogu, tako si me bacio u trans ovom izjavom... Argumenti dovode moje ćelije do ekscitacije, osnovanost tvrdnje tera krv da juri mojim venama, mozak pulsira, ahhh! Nemoj, prestani!

  4. znam da su mocni argumenti ali ne prosipaj dragocene tecnosti zbog glupe rasprave!!!

  5. vas pol je izrodio jelenu karleusu i natasu bekvalac....dovoljno... pametniji smo. koga bole kurci krasni za generalizaciju.

    I ipak bi nas jebo?

  6. ipak bi nas jebo

    koje ste to vi? enerdzi ako smo do 5 osoba moze...preko toga tesko da mogu da odradim...

  7. Tebe je rodio tata?

  8. kako me nervira kad mi post završi na dnu prethodne strane.....

  9. Запато па и ваш пол красе Саша Ћурчић и Ноле Сексоман. А полемика око зелене боје подједнако је битна као и полемика око тога колико пута Новак тапка лоптицу пре но што сервира.

  10. Nole Seksoman isto tapka loptice ako me razumes !

  11. koje ste to vi? enerdzi ako smo do 5 osoba moze...preko toga tesko da mogu da odradim...

    Pihhh...golem jebač, ne mogu Zapata, rekla Mara -da nije Enerdži-

    http://vukajlija.com/forum/teme/25174-ima-li-koga-s-juznu-prugu#post_1240136

    pravila su pravila

    Nego, mislila sam, onako, da priupitam uopšteno- jebao bi ŽENE, ili ova Mara s'm ćiri dezinformacije?

  12. znao sam da ce ta mara da me kosta koitusa sa 5 riba kad tad!

  13. Sa četiri, ne preteruj, rekao si -ako nas je 5 osoba-, nemo' sad se vadiš!

  14. Ostavite Jovičića na miru, ako ćemo da samo malo proširimo onu staru dobru da nema glupog pitanja nego postoje samo glupi odgovori, dolazimo do toga da nema bezveznih tema na forumu nego samo glupih (a i to je uslovno rečeno) odgovora.

    Postoje neki ljudi koji po Vukajliji žežu misleći da su 100% u pravu, sasecaju sve ostale, ali šta mi je još čudnije, njih ljudi gotive. A skoro je StrajaKg imao jednu definiciju a ide ovako - "Pametan čovek - Onaj kojem s vremena na vreme dođe misao da nije toliko pametan i da ima neko pametniji od njega."... a nekima to nikada ne pada na pamet kako vidim!

  15. stoji da isto tako generalno za muškarce možemo svašta reći, ali ako pričamo o ženama - mahom su praznoglave ćurke.

    ali nisu one krive. od malih nogu nas uče da budemo pristojne i fine damice, igramo se lutkama, šporetićima i setovima za čaj, i maštamo o tome kako ćemo, kad porastemo, da se udamo i rađamo decu.

    Ne slazem se. Niko devojcice NE TERA da se igraju sporeticima i setovima za caj, to im se prosto DOPADA. Sad, mozemo to delimicno pripisati tome sto vide kako njihove majke kuvaju, pa slede svoj uzor, ali ne vidim da se devojcice u popravnim domovima igraju puskama i prackama, vec se i one igraju lutkama, zar ne?

    Kao sto im se DOPADA da kupuju krpice, i slicno. Prosto, to je u zenskoj prirodi. Kao sto su neke stvari u muskoj, poput agresivnosti, na primer.

  16. Postoje neki ljudi koji po Vukajliji žežu misleći da su 100% u pravu, sasecaju sve ostale, ali šta mi je još čudnije, njih ih ljudi gotive

    ZASXTO ME NE GOTIVISX DECXKO...SVE CXU URADITI DA ME ZGOTIVISX!!

  17. dolazimo do toga da nema bezveznih tema na forumu nego samo glupih

    plus

  18. Запато па и ваш пол красе Саша Ћурчић и Ноле Сексоман.

    Mislim da si pogresila primer, zar nije trebalo da izneses kontraargument, a ne hvalospev?

  19. @ Zapata: Ja tebe nisam imenovao... Ali ako sebe sam stavljaš u primer te Strajine definicije.....

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.