!Конкурс за најбољу тематску дефиницију! #2 ГЛАСАЊЕ ЗАВРШЕНО

  1. Biošokerov post izbrisan.
    Bez navijanja i predviđanja, molim vas lijepo. :)

  2. Retka zverka 3
    istorijski trenutak 1
    nadležni organ 1

  3. Elem, meni se ona defka ne sviđa ič. :) Mislim da bi i tu pao neki veto. :)
    Bez uvrede autoru, naravno, mnogo su mu bolje druge defke.

    Nisam bio u toku jer ceo dan imam neke obaveze, ali kontam da se ovde radi o mojoj defki. Nisam uvređen, tematski konkurs je ionako dobra zajebancija, ali je defka iskrena i iz srca - meni je draga. Ne bih želeo da bude problem.

    Pošto nisam u konkurenciji glasam ovako:

    Retka zverka: predlog 2
    Istorijski trenutak: predlog 2
    Nadležni organ: predlog 1

  4. Nema nikakvih problema, Bruce. Dobro je što imaš razloge da napišeš takvu defku :))

  5. Историјски тренутак - 1
    Надлежни орган - 4

    С тим што мислим да је категорија надлежни орган мало подбацила .......

  6. istorijski trenutak - 1
    retka zverka- 2
    nadležni organ- 3

    EDIT Lula: No-no, glasati za sebe, gagafailU... Mislim da nećemo da uračunamo ovaj glas, se slažeš? :)

  7. Ko su ovi likovi što glasaju?
    Nemam ništa protiv da glasaju ali prirodno se nameće misao da su eventualno dupli te stoga treba obratiti pažnju na te članove, što verujem da već jeste urađeno.

    Druga stvar

    * pravo glasanja nemaju:

    - članovi koji su se registrovali prije manje od mjesec dana

    Nije niki problem imati dupli star i godinu dana sa nula bodova ili kojom defkom, ja imam par takvih naloga. Mislim da treba da se uvede limit od bar 500 poena da bi mogao taj neko da glasa, čisto preventive radi.

  8. nisu moji dupli akauntovi... budi siguran

    kapućehaja je ktitor, lzr92 ima 17 postera a šilja ih ima 5...

  9. Nikog ne optužujem samo postavljam pitanje, ionako sajt preljeva duplim i raznoraznim malverzacijama.

  10. Gagafail, niko nije ni rekao da jesu :)

  11. editovao sam post...idi proveri ih ako misliš da lažem

    znam da nije, ali bi bilo sumnjivo i verujem da sumnja da jesu jer su zadnja trojica dala glas meni...

  12. Gagafail, nemoš da glasaš za sebe. A da li su tvoji dupli ili nisu, utvrdiće nadležni organi.

  13. kapućehaja je ktitor, lzr92 ima 17 postera a šilja ih ima 5...

    KOji LOL

    Pa može da ima šurnajest postera do sada ali je nemoguće da su i hendrixu i ovom izr92 ovo prvi postovi na forumu, a takođe i šilji

    lololololololololo

  14. I svi glasali za gagfailov nadležni... Pa jebiga, najbolja defka realno...

  15. Caro brate, mogao si fino poslati Luli PVT i ukazati na sumnjive glasove. Nije bilo potrebe za ovim.

  16. al zipa šemu što je kao izmiksovan redosled glasanja da sva tri posta ne bi izgledali identično tj slično.

  17. @Slavko,

    ne vidim problem, osim što se useruje tema lajkovanjem i time preti da se zatvori, al ako je trula ni ne treba da postoji. Ne vidim što ne bib ilo transparentno bila šta na ovom sajtu, možda grešim ali ovo baš deluje provaljeno.

  18. Prvo, Fejlu, ne možeš glasati za sebe.

    Drugo:

    Pa može da ima šurnajest postera do sada ali je nemoguće da su i hendrixu i ovom izr92 ovo prvi postovi na forumu, a takođe i šilji

    Slažem se za uvođenje bodova umesto mesec dana. Minimum 500. Ipak, bolji autori će pre izabrati nešto kvalitetno nego neke novajlije koje su tu mesec dana.

    Treće

    Caro brate, mogao si fino poslati Luli PVT i ukazati na sumnjive glasove. Nije bilo potrebe za ovim.

    Naprotiv. Ovakvi i treba javno da se progone.

    Bez obzira na kvalitet definicije, ovo je za diskvalifikaciju.

  19. Caro, jes' ti iz Transparensi internešnela? :)

  20. Slavk0

    Caro, jes' ti iz Transparensi internešnela? :)

    Jok, ja sam iz transport-export commerca :)))

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.