!Конкурс за најбољу тематску дефиницију! #2 ГЛАСАЊЕ ЗАВРШЕНО

  1. Diz ar de vouts from sanšajn:
    Retka zverka: 1
    Istorijski trenutak: 1
    Nadlezni organ: 3

  2. Guten Abend, Düsseldorf! Thank you for the great show tonight! This are the votes of Vatican:

    Istorijski trenutak - 1
    Nadležni organ - 3

  3. Aha... Ok.

    1 - 6
    2 - 3
    3 - 0

  4. Retka zverka: 6. Gvozderkov
    Nadležni organ: 5. Urrad

    edit: Slavko, zajeba si se, autor je ''Zna'' pa nešto. :)

  5. Morate ozbiljno razmisliti šta termin "najbolje ocenjena definicija" znači.

    Ne može niko da me ubedi da je ova definicija, bolje ocenjena od ove.

    Mislim da je neophodno makar za konkurse ovog jednokratnog tipa gledati odnos pozitivnih i negativnih glasova, a ne njihovu razliku.

    Za prve dve teme neću glasati, najbolje nisu ušle u uži izbor.

    Za "Nadležni organ" glas ide rednom broju 3 (gagafail).

  6. Retka zverka: predlog 5
    Istorijski trenutak: predlog 2
    Nadležni organ: predlog 6

  7. Двенадцать точек для Фацу - Ретка зверка № 3
    Tizenkét pont a Cara - Историјски тренутак № 2
    Дванајс поЈена за Цену- Надлежни орган № 2
    Јел' не смем да гласам за надлежног јер је моја тамо?

  8. Istorijski trenutak - 1 (mislim, autor je Miranešto(zaboravio sam koja brojka ide iza))
    Nadležni organ - 6 (Jocko)

  9. И јел' не смем да гласам за надлежног јер је моја тамо?

    Pa, realno bi mogao, jer je s duplog naloga. Ali ne bi bilo fer. Ono, znaš. :)

    E da, da dodam da sad neću provjeravati jeste li svi "ispravno" glasali, jer me mrzi da non-stop objašnjavam. Kad budemo zatvorili glasanje, pregledaću sve i eventualne neispravne glasove eliminisati. Zato bolje da pazite da slučajno ne pogriješite, kako bi vam se glas računao.

  10. tako da prolaze tri najbolje ocenjene i tri po izboru moderatora, bez obzira na broj pluseva.

    Ako ćemo iskreno, ja bih najradije da mi biramo još 5 defki pored tri najocjenjenije, jer znaju da budu mnogo bolje od ovih. A na neke koje su trenutno u izboru ozbiljno razmišljam da uložim veto na pobjedničko mjesto :)

  11. Ретка зверка: 3
    Историјски тренутак: 2
    Надлежни орган: 3

  12. Elem, samo da pitam, da li mislite da je previše dva takmičenja nedeljno?

    Da, mislimo. :)
    Ovo je bilo sad za početak, dok se sva pravila i principi dotjeraju :)
    Mislim da je ovaj kont: jednom sedmično - tri teme - jedna defka po autoru sasvim dobra kombinacija.

    Meni će biti krivo ako mi ova defka sa Mire bude bila u odabranima jer sam je napisao uz kurac a možda ode u odabrane, a na ovom profilu imam 250 defki i ni jedna odabrana. :(

    Poznata situacija. I ja sam ljubomorna na svoj dupli nalog. Mnogo bolje piše, bre! :)

  13. Pa neka bude tako. Stavi na raspolaganje sve koje se svidjaju moderatorima.I samo da napomenem da ne pišem ovo iz revolta (i ja sam učestvovao) za moju, već se slažem sa Agilnim,da je ona definicija najbolja.

    Moguće. Zavisi od ukupnog broja defki i njihovog kvaliteta. Ne vjerujem da će svaki put biti ovako velika navala na temu.
    Elem, meni se ona defka ne sviđa ič. :) Mislim da bi i tu pao neki veto. :)
    Bez uvrede autoru, naravno, mnogo su mu bolje druge defke.

  14. Moj glas...ali samo jedan dajem:

    RETKA ZVERKA:

    SLAVK0

  15. iz sekcije retka zverka glas ide: predlog br 2 slavkuo
    iz sekcije nadlenži organ glas ide: predlog br 1 skajari

  16. Ретка зверка: 1
    Историјски тренутак: 2
    Надлежни орган: 2

  17. Јел се гласање продужава до сутра у пола четри јер два и по сата није било Вукајлије?

    Da zaokružimo na 3 sata - do 4 popodne, može.

  18. Retka zverka: 1
    Istorijski trenutak: 5
    Nadležni organ: 3

  19. Retka zverka: predlog 2
    Istorijski trenutak: predlog 5
    Nadležni organ: predlog 6

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.