Prijava

kad si musko boli te kurac,al' i to stvarno ne boli nego samo tako kazu.....

Pa, ono, posle svega što mi ispričaste, skroz mi je cool i ovako. Jedino smara što volem da se kurčim, a to je, nako više, muška aktivnos'.

Пишаш стојећи. Крај.

Misliš da tako najbolje mogu duskladim želje i potrebe?

Slažem se sa Pajkom oko te jedne stvari. Ali žene imaju i "onu" žensku stvar pa mogu da uživaju u njoj ali mislim da one nju potcenjuju samim tim što su žene i da im ne znači koliko bi nama (muškarcima) značila. Ispravite me ako grešim

Slažem se sa Pajkom oko te jedne stvari. Ali žene imaju i "onu" žensku stvar pa mogu da uživaju u njoj ali mislim da one nju potcenjuju samim tim što su žene i da im ne znači koliko bi nama (muškarcima) značila. Ispravite me ako grešim

Treba mi neki translate team za ovo.

Ali žene imaju i "onu" žensku stvar pa mogu da uživaju u njoj ali mislim da one nju potcenjuju samim tim što su žene i da im ne znači koliko bi nama (muškarcima) značila. Ispravite me ako grešim

zar nije u tome i poenta,da uživamo u obrnutom,muško i žensko se valjda tako i spajaju?ili si hteo neš drugo reć'?translejt tim izgleda što rekel enerdži.

Dobro je biti žena zato što ti imaš "nju". Ali ti nju ne voliš i ne ceniš koliko bi je mi (u ovoj koži) cenili pa samim tim i nije dobro biti žena. Al imaš je i dalje tako da je po meni OK biti žena. Istina nemožeš da je držiš u ruci

Vita
Пишаш стојећи. Крај.

PLUS! i ne moraš da vucaraš papirne maramice sa sobom lololo

Zapravo, oni bi da budu žene. Ali nije isti trip kad masturbiraš i kad, da se tako izrazim, jebeš.

ode ti u šanac ahile.ti to tako gledaš jer si muško i to nemaš.ako razumem dobro.jer majku mu,valjda te zato žene i privlače,ako privlače.a,otkud znaš da žene kako reče "nju" ne cene?

Триша

Kad si muško više se češeš među nogama..

Ne slažem se- Čuo sam da se i žene na neki način češu namerno između nogu kad su same ukući a to im prija

u stvari isto mi se hvata.verovatno da sam muško bih imala veliki,tako da isti đavo.

Da sam zensko, stalno bih sebi gledao u sise.

Zapravo, oni bi da budu žene. Ali nije isti trip kad masturbiraš i kad, da se tako izrazim, jebeš.

Ваистину.

marya dee

u stvari isto mi se hvata.verovatno da sam muško bih imala veliki,tako da isti đavo.

Jel i sad imaš veliku?

Kurac je kurac, al ljudi pička je pička

Jel i sad imaš veliku?

naprotiv.pitaj mog ginekologa,zamalo da mu polomim sondu.

Jel i sad imaš veliku?

Ovde bi prvo morao da daš svoje podatke. Ono, dama se ne pita za brojke, a i, uvek zavisi sa čim upoređuješ.