Prijava

Штојесјес.
Ево аргумената за тему: лакше је бити мушки габор него женски.

E, Vito, da te ne znam, pitala bih te da li ti to iz ličnog iskustva, ovako me sramota, a i ispao bi neki incidenat.

лакше је бити мушки габор него женски.

+1
mnogo je više lepih žena.lepi muškarci uglavnom isto vole lepe muškarce.

Realno, MUŠKARCI JEBU!

Енерџи, мојне тако :)

Ja sam čuo da će doći do zamene polova na Zemlji, tako da će svako imati priliku da sazna kako je u koži onog drugog pola. Samo znam da kad postanem žena da će baš nešto da me boli kurac (ili pička) da brijem noge.

Da, ali lepe žene vole bogate muškarce

Da, ali lepe žene vole bogate muškarce

Биково говно. Или трол. То што немаш кинте не мора да значи да не можеш да будеш са лепом девојком/женом.

Ako dobro lažeš možeš da budeš sa bilo kakvom ženom.

http://vukajlija.com/forum/teme/25755-da-li-je-bolje-biti-muskarac?strana=5#post_1260454

Nije problem u tome što žene vole muškarce sa puno love, već to što se muškarci osećaju nesigurno u sebe kad nema pas za šta da ih ujede, pa emituju negativnu energiju iz sebe, koja žene odbija kao dim komarce. Tačno je da većina žena voli muškarce sa dosta love, ali je još tačnije da je svaki muškarac nezadovoljan sobom kad nema ni dinara kod sebe.

Енерџи, мојне тако :)

Pa, taj rad, i neću. Meni moji učenici ko moja deca, olol.

Натурлих, лоло

Being a Man Is So Mainstream!

Bolje je biti musko. Nit se sminkam, nit brinem sta drugi misle o mojoj odeci, nit trosim milione na cipele, ne nosim stikle, tange itd.