Prijava

Kako to da niko nije spomenuo da žene mogu da dožive višestruke orgazme???
Zbog toga vredi biti žena. A što se drpanja za međunožje tiče, imam drugaricu koja to opušteno radi ispred mene pa sam je zapitkivao i rekla mi je da je to normalno za žene, samo ne kada su pred muškarcima.

Mislio sam de je Marej muškarac.

marej možda i jeste.

A što se drpanja za međunožje tiče, imam drugaricu koja to opušteno radi ispred mene pa sam je zapitkivao i rekla mi je da je to normalno za žene, samo ne kada su pred muškarcima.

И ти стојиш и гледаш? Па јел она Исидора Бјелица па да ти одбијеш позив?

Pacoe, ona te zajebava. Ona to tebi da nisi muškarac? Cccccc....

Zasto je rec skracenica tako dugacka???

Ja se duboko izvinjavam marya dee

aj,ne troluj.kako onde mogu da napišem da da sam muško bi mi isto bilo,ako niš drugo.

Svima sam se obratio.

Bolje je biti muškarac, zato što muškarac JEBE! :P

jebu oboje.ne mož' bez onog drugog svakako.

Bolje je biti muškarac, zato što muškarac JEBE! :P

Kako koji...

Vito kad kažem drpanje mislim češanje, kao svaki muškarac kad se probudi pa se počeše po . . .

Ne mora da znaci, Desanka je uvek raspolozena za polni odnos.

Ne slažem se, muškarac može i muškarca a žena ni kuče

Ма пацове, зна она шта ради. А ако се не стиди да се дрпа пред тобом, неће се увредити ни да је питаш за један чеш. Односно дрп, или како год. Осим ако теби није до општења са њом, што је океј.

Sad iskreno. Ja mislim da bih umro kad bi mi tekla krv iz polnog organa na kraju svakog meseca.

http://vukajlija.com/forum/teme/25755-da-li-je-bolje-biti-muskarac?strana=4#post_1260362

Ma sve može, samo treba izbegavati seks bez kundoma i olako izrečene bračne ponude. To češanje, drkanje, maženje, paženje... Sve je to ok ako nije između dva puškarca! :D

Ode vam tema u kurac, čim ste počeli sa spavanjem. A samo sam hteo da ubacim argument koji niko nije pomenuo.