Prijava

da,a astronomi su rekli da postoji ogromon objekat u asteriodnom polju na kraju suncevog sistema veci od Jupitera,koji moze biti planeta i to moguce upravo ta 10ta planeta na kamenu od Sumera

StefanKostić,Sumeri su narod koji je ziveo 6000 godina pre novi ere...imali su mapu suncevog sistema sa sve okruglim planetama(do pre 500 godina ljudi su mislili da je zemlja ravna ploca) sa planetama Neptun,Uran i Pluton koje su ljudi otkrlili tek u 19om i 20om veku i znali su za postojanje zvezde Sirius B koja je otkrivena tek 2004 !!!! Ne samo da su znali za njeno postojanje nego su odrzavali rituale svakih 50 godina tacno na datum kada se Sirijus B napravi pun krug oko Sirijus A !!! Tako da se u potpunosti slazem da su vanzemaljci posetili zemlju i to bas Sumere u to vreme

lolo došao tom kruz na vuku :))

sajentologija je kurac,isto kao i sve druge religije...ali ovo je bazirano na otkricima i zato ima smisla

za slucaj da neko nije primetio,sunce i planete su izmedju ona dva lika leva izmedju njihovih vugli...ja stvarno ne znam drugo objasnjenje a da nisu vanzemaljci,sigurno nisu oni sami

Ako baš hoćeš u nešto da veruješ, svaku sitnicu ćeš tumačiti u smislu koji vodi dokazu tvog verovanja, i na kraju ćeš izgraditi nešto što se kod ludaka zove sumanuti sistem. Znam to jer sam dugo bio žrtva psihičkog poremećaja, a sad kad sam se izlečio postao sam sumnjičav prema alternativnim objašnjenjima istorije i nauke jer vidim tu isuviše rada tog mehanizma koji mi je skoro uništio mozak.

Haze, možda je na neki način moguće krivljenje vremena i prostora i trenutno putovanje sa jednog mesta na drugo.

Tako bi se zaobišlo putovanje svetlosnom brzinom, kao i vreme potrebno za to.

opet je pitanje kako bi komunicirali sa njima, tako nesto bi bilo prakticno neizvodljivo i smatram da bi tu nastao prvi i najveci problem u medjusobnoj saradnji.

Zašto? Nije toliko teško "provaliti" neki drugi jezik. Ne bi nam trebalo dugo da ga naučimo, kakav god da je.

Moguce je provaliti neki ljudski jezik jer su svi slicni i imaju cak i zajednicke reci, ili su barem izrazi lica isti i osecanja se pokazuju na isti nacin, dok kod njih to sigurno ne bi bilo moguce. Pa da nije bilo kamena iz Rozete jos bi se mi pitali sta nam je Ramzes II sa svog groba porucio.

Moguce je provaliti neki ljudski jezik jer su svi slicni i imaju cak i zajednicke reci, ili su barem izrazi lica isti i osecanja se pokazuju na isti nacin, dok kod njih to sigurno ne bi bilo moguce. Pa da nije bilo kamena iz Rozete jos bi se mi pitali sta nam je Ramzes II sa svog groba porucio.

Gugl translejt, brate.

nema sanse, da postoje vec bi nasli ostatke njih

Moglo bi biti zato sto bi se ostaci tih civilizacija pretvorili u pesak do sad ako su stare recimo 10 miliona godina i ne bi imali nikakve dokaze o postojanju njih.

Da ali nekoliko miliona godina je vremenski period koji je dovaljan da se svi ti uredjaji i predmeti pretvore u pepeo...zato mislim da bi moglo biti.

moglo bi,sto da ne
samo 1 posto okeana je istrazeno

do pre 500 godina ljudi su mislili da je zemlja ravna ploca

оло

Naravno da su postojali ljudi prije mnogo miliona godina sa veoma naprednom civilizacijom. Onda je jednom pametnom sinulo da pošalje sve u pičku materinu i ode na more. Da pliva, uživa, jede, jebe i sve to u vodi. Ostali svijet vidjevši mnogougodnost tog života mu se pridruži.
I tako nastadoše delfini.

skk??
kakvi ljudi?
sto bi ta bica morali biti ljudi?

punjaču, ne odustaješ od ove teme? :)