Prijava

Šta znam, kvalitet Spartaka opasno varira od sezone do sezone. Najbolja ona mini sezona ''Bogovi arene'', zatim prva, treća je sranje živo. Četvrtu nem pojma.

А, нисам ти ја никаво мерило брате, ја се данас поцепо од смејања на Жикину Династију, пустали на тевеу, гледао са фамилијом.

Šta fali cijepanju na žikinu dinastiju. Ja umrem svaki put kad gledam.

toliko me smori da padam u komu

Šta fali padanju u komu?!

snimljeni za sto dolara i po pljeskavicu.

Šta fali pljeskavici od pečatiranog mesa, ili ukratko, šta fali pljeskavici?

pobije ih sve nekim nindža potezima.

Šta fali... ustvari ništa, istripovao me tvoj nivein avatar mnogo žvrljam prstom po ekranu kao jutarnji leming

Викинзи и Спартак исти ранг, прва и друга сезона Спартака, додуше, ај и некако, али даље су почели да га укењају.
Ходајући немртви, не капирам високу оцену, иста ложана за одређену групу људи која готиви ове ствари.

Ameri se lože na zombije kao idioti. Tripuju se na zombi apokalipsu i ta sranja a to je manje vjerovatno i od toga da moj prađed pokojni sad stoji iza mene i aminuje glavom dok ja ovo kucam.

Нису само амери, има и код нас људи који готиве зајебанције са зомбијима, пре свега могућност да аминовано убијаш људе без страха да чиниш неко злодело.

najjači su mi ljudi kojima su Kum i Palp Fikšn precenjeni filmovi. Ložači do srži