Prijava

Svima koji je ne igraju toplo preporucujem.

Radi se o online, taktickoj, ratnoj igri. Dobro bi nam dosla pomoc jer su sukobi na Balkanu uzeli poprilicno maha. :)))))

Evo linka za registraciju, pozivam sve da probaju. :)

http://www.erepublik.com/en/referrer/AruenaWhite

dobro bre
smarate sa tim
ko je hteo, do sad bi vec igrao

Е знам за ову игру. Баш је кршина и никад је нећу играти.

ЏАНКИ

Ја играм већ две године ево сад сам постао неко мудо у Албанској војсци и тако...

Igra je bila zanimljiva prvih dva sata... realno je golo govno, nemas nista da radis nego da klikces ko debil. Bolje da igras Farmville jebeni. I sto kaze Rosoneri, ako neko hoce da igra, vec je poceo, ne moras ti da obavestavas.

ja sam igrao ovo pa sam prestao... meni je postala pomalo smor najvise zbog promena u igri...
po meni nije lose da dosta ljudi naprave acc u ovoj igri, po par klikova dnevno nikome nije problem, a da kazem da pomazemo razvoj nase eZemlje...
inace mislim da igra moze da bude i jako zabavna, onima koji zele da je ucine takvom, ne morate bacati prave pare da biste bili jak igrac i da vam bude zanimljivo, mozete jednostavno voditi vase novine, o raznoraznim stvarima, ili biti i politicar...
realno, meni je pomalo smor ali ima svojih drazi... koncept same igre nije los ali kad bi bila po volji nasih igraca vlasnici ne bi imali nikakvu zaradu...

e u kurac, igra u kojoj vidim srba ima 17000, a svajcaraca, nemaca, holandjana i austrijanaca ukupno 0.

mislim da cu se prijavim ko nemac, odma da budem kancelar, ko jebe merkelku.

Ma celt, ne vredi to igrati, smorices se posle 2 dana, nema nikakav gameplay, a da bi ista postigao moras da igras besomucno.

EDIT: Moj buraz igra jos uvek, a ja sam prestao davno.

Ja to i dalje igram jer mi oduzima 3 min dnevno. Ali je postala teško sranje.

Pa da, udjem ponekad kad brat nije tu. Ne oduzima puno vremena, al je sranje.

Meni je jedino bilo interesantno kada sam imao više slobodnog vremena, pa sam desetario u paravojnoj jedinici. Bilo dosta gotivnih ljudi.
Sada, igram jer mi žao da propadne solidno jak profil.
Hteo ja da poklonim nekome, niko nije hteo! :)

Šanzamm pokloni meni profil, necu da se bunim :D

Vukovi ha!? :)
Kuj ti nik?

Serbian Glory. Tvoj?

Sve me ispuni neki ponos, nešto do jaja oko srca, kada vidim dva veterana koji razmijenjuju ratne priče...

Кизо, легендо!