Prijava

Ово ће буде плезир :)

Što bre kulirate otvarača teme? Nema smisla...

Vidi ovu, dezurna da brani ojadjene, pa ne kuliramo, rekli smo da moze okupljanje.

brate, što ojađene? ne zavisi meni život od okupljanja, nego dogovarao sam se sa nekim da se vidim, pa rek'o daj da i ostale upoznam ako imaju vremena. Što's nadrndan tako :)

Kome bre ti "ovu"?

Tebi natnat :)
Nego jogurt_kifla, moze u subotu, samo reci gde i kad tacno. Ja sam uvek za, ionako nista ne ucim, nego se samo zajebavam.

Биће после Џудаса, мени за Џудасе још траје други рок, а и немам паре, мајку му. У договору са осталим члановима наше заједнице, који можда нису спремни на радикалне акцију пи самом почетку, можда можемо почети са провокацијама, а након тога прећи на "кил јор мадр, рејп јор дог" методу.

Ako se pod radikalnom akcijom podrazumeva, upadanje bez karte, onda sam ja za. :) Pričah nešto o tome, pošto nemam tri iljade za kartu, ako me razumeš.

Ma reme, ne citas! Nije radikalna akcija za Judas, nego za hipstere.

A što se tiče okupljanja možda, al' bih banuo na sat-dva, i to ako je preko dana, pošto za veče imam druge planove.

Nego jogurt_kifla, moze u subotu, samo reci gde i kad tacno. Ja sam uvek za, ionako nista ne ucim, nego se samo zajebavam.

Vidi, nisam bio ni na jednom okupljanju do sad, pa bi mi par predloga gde ste do sada visili bilo ok. Što se tiče vremena, kapiram da svima odgovara 7 poslepodne.

Sad, ako se ja pitam, mogao bi Kalemegdan, ko ima bolje predloge, naravno nek predloži

Čače, Čače, kad te dofatim!

Moze Kalemegdan, ali daj ranije, tipa oko 4-5 jer uvece imam neki rodjendan.

Studentski bi moglo baš, svima je blizu. Pet sati pp, a? Što da ne.

E to, ako može 4-5 da banem malo. :) Imam i ja neke obaveze uveče.

E to, ako može 4-5 da banem malo. :) Imam i ja neke obaveze uveče.

Taj fazon onda, 5. samo oko mesta se još izdogovarajte, pa kako se složite tako će biti :)

Ajde moze Studentski park, u pola 5. Jel ok? Natnat ako dolazi, ja ne smem :)

Ponesite piva samo i to je to.