Prijava

Ok. Ne das se ubediti a nije da nisam probao :)

a da maknes ove najnovije def gore desno?
nije da nesto smeta, al ruznooooooooooooooooooooooooooooooooooo... da nemas pojma. A taman napravio da vukajlija lici na nesto

Није ружно, али није ни најбоље место. Најбоље да буду тамо где су и раније биле. Има довољно места са стране.

Najbolje su izgledale na starom mestu. Aj da je nesto stavljeno umesto njih pa u redu. Nego 'vako stoji prazna povrsina bezveze a tu su uvek bile definicije.

To bi bilo super da se vrati.

Jel' zna neko da mi kaže gde sam ostavila aceton?

Na nekim zvrji polu-prazno, ali gde ovde ubaciti: http://vukajlija.com/severna-koreja/70666

meni se svidja ovako gore desno. baš je nekako odmah tu na klik mišem.

meni strašno smeta što moram više puta da klikćem da bih napisao novu definiciju kada sam, recimo, na forumu. ili četu...

A šta bi na kraju sa onim editovanjem komentara, je l' će to da bude uopšte? To bi bilo baš seksi :)

Odlična je nova Vukajlija, mnogo mi se sviđa, a verujem da će još više da mi se svidi čim se naviknem.

Elem, skriveni autori, novi skinovi i generalno bolja navigacija i uređenost su za svaku pohvalu. Nove definicije i slike su odlično rešene, a posebno ovo oko skrivenih autora.

E, sad, dve zamerke. Prvo, odeljak "traženo" je bio koristan i voleo bih da se vrati, ali nema veze, može se bez toga. Drugo, autor bez avatara ima onu "anonymous" facu na avataru, bilo bi fino da se ostavi prazno tamo gde treba da bude avatar. Ako neko neće da ga koristi, Bože moj, ali ne treba stavljati difolt avatar umesto nekoga.

Sve u svemu, odlično urađen posao. ;)