Utisci o radu moderatora

  1. fina je sa svima

    За ово не би гарантовао. Пар пута сам покушао да ступим у контакт БИЛО КАКАВ са њом, никад ништа није одговорила, нити је имала намеру. Ево једино сад, кад сам тражио оцене добио сам их и то је то.

  2. Evo ovako, jer mi je dosadno momentalno, dakle ne spemujem namerno.
    Promašili ste temu. Ni meni nije jasno zašto je Črča dovedena za moderatora ali to nije tema. Možda bude dobra. Pišemo valjda o dosadašnjem radu moderatora.
    I dozvolite- sve koji su na bilo koji način spomenuli sebe, svoju definiciju, svoj rad, svoj omiljeni parfem, želje, čestitke i pozdrave kroz ovu temu šatro duhovitim trolčićem da obavestim- truli ste, ljudi.
    Moderator ima veću težinu neko autor, moderatorov komentar ima veću težinu nego deset tuđih komentara u skladu s tim i pišite a ne da li je neko kul privatno i da li je više ili manje popio na nekom okupljanju. Ovaj /ovo je po Klajnu jako kul pisati od skoro/ Džimi je npr. takve gluposti pravio da je smešno da se sad Ox i neko ko nije bio tu petlja u ta pisanja jer veze nemaju. Čovek je sahranio drugog moderatora, i hajd što to nije bilo smešno, jebo to, nego je čovek banovao redom autore koji su u trenutku saopštavanja pogibije pu pu daleko bilo, rekli da to nije tačno držeći nas sve u blagoj neizvesnosti šta je bilo s Blekom. Ljudi su bre stavljali crne florove na revere.
    Povratnik otvori temu ne da bi se ljudi zajebavali ili nedajbože čulo drugo mišljenje nego da bi se aplaudiralo njemu kao velikom misliocu i znalcu.
    Sve ovo ne bi bilo interesantno da čovek jebeno ne banuje zbog gluposti.
    Uzme i banuje ktitora na mesec dana a ktitor platio svoje učešće ovde kao podršku sajtu.
    I to ne zbog eksplicitnog vređanja tipa JEBEM LI TI MAJKU KRVAVU nego onako...došlo mu, osetio spem, osetio negativnu vibraciju i sl.
    Džimi- politika plače za tobom, kandiduj se.

  3. Kritikujem trenutno aktihvih 5-6 moderatora, jer na prvoj stranici stoje definicije u debelom minusu. Šta vi uopšte radite osim što se svađate na ovoj temi?

  4. Па, питање пре свега није на адекватној теми. Као што рекох, ово је тема о РАДУ, а не о ИЗБОРУ модератора. Уосталом, ево Сос је лепо објаснио зашто је она изабрана.

    Sve kul, ali adekvatne tema nema, kao ni adekvatnog odgovora. To je sva suština u tu leži jaz između modova i autora.

  5. Samo su se ljudi zanijeli. A u stvari je vrlo jednostavno šta su i jedni i drugi htjeli da kažu. Kad dođe Korleone na temu, kupi krpe i bježi u "Igre na forumu".

  6. To je sva suština u tu leži jaz između modova i autora.

    :)))))))

    Imate li još neku dijagnozu za ovu našu malu zajednicu doktore?

    Kritike na rad su bile tema ove teme,ali ako već želite da usmerite razgovor u nekom drugom smeru samo napred. Ima ljudi koji bi polemisali na zadatu temu, ali ne dajte da vas ometaju.

  7. STivene, omašio si temu.

  8. Imate li još neku dijagnozu za ovu našu malu zajednicu doktore?

    Pa kad nećeš sama da kažeš valjda imam pravo da sam izvodim zaključke, makar i netačne.
    Objansijo sam ti sa koje strane me ovo zanima lai taj post si izignorisala.

  9. u pravu si džimi, evo utisaka mojih:

    frenky - nezrelo derle koje ne ume da prepozna koga treba banovati a koga ne, ume da bude degutanta i u nekoliko navrata je svojim temama i postovima prešao svaku granicu ukusa.

    mylyca - preterano sere i sve gleda kroz prizmu sopstvenih doživljaja. trudi se iz petnih žila da bude zrela i ozbiljna, ali u stvari je samo nadmena i plačipička. doživljava sebe kao majku terezu i tako se ophodi prema članovima.

    peki d džem - suviše ozbiljno shvata svoj posao, ponaša se kao da mu đivot zavisi od ovoga.

    džimi - preveliki trol da bi bio mod. smara svojim nezrelim ponašanjem i potrebom da se oseti velikim tako što će da isproziva ili prejebe nekog. više puta je učestvova u hajkama protiv pojedinih autora i inicirao nekoliko krajnje stupidnih trolova. da se bilo koji autor ponaša kao on bio bi banjan zauvek.

    che-vu - u čemu je poenta njegovog moderisanja, da li je taj čovek uopšte i dalje aktivan na sajtu?

    o ostalima nemam loše mišljenje, ok su...

  10. Опет премотавање филма... Јој, животе.
    А Аурора, је мислим да си ти највећи мој фан овде. :) Не можеш пост да напишеш, да ми не посветиш макар пасус. Ценим ту посвећеност. :)

  11. mylyca - preterano sere i sve gleda kroz prizmu sopstvenih doživljaja. trudi se iz petnih žila da bude zrela i ozbiljna, ali u stvari je samo nadmena i plačipička. doživljava sebe kao majku terezu i tako se ophodi prema članovima.

    A jelda je slatka kad se tako ponasa?

    che-vu - u čemu je poenta njegovog moderisanja, da li je taj čovek uopšte i dalje aktivan na sajtu?

    nemoj tako, jednom sam linkovao na cet poster dzastina bibera sa dignutom pisom, i che vu ga je obrisao u roku od odma

  12. Корлеоне, само сам се упустио у ово групно скретање са теме које траје већ ихаха страна. Тражили људи неке аргументоване разлоге, мислим да не може аргументованије од овог.

    Који се курац понашате ко јебене хијене? Ако се испостави као лош мод, размодоваће је Каизен, то је најмањи проблем.

  13. Frenki, Luli, Korleone su korektni. Energija je super.
    Mesalina je ok, taj čevu i ona marjana - bessmao univerzuma.
    Sotali su ok.

    Svi su modovi manje više dobri, ali imaju svojih govana a najčešće ih prikrivaju banom drugih autroa.. to je sutina moje kritike.

  14. Konkretno, Dub me podsetio- više puta ste stavljali neku definiciju na naslov, tamo stajala mesec dana, pustite da autoru bude drago štajaznam, valjda je to normalno, a onda mu izbrišete definiciju. Ako je evidentno da je bila loša, bila je loša u startu, bila je loša i posle pola sata, što pustite da stoji sto godina a onda je brišete?
    Čak i ako je plagijat, jebi joj mater posle toliko vremena. Bez ikakvog smisla to radite.
    Sad bih ja tu navela ime ali nemam pojma ko je takve stvari radio i da li je jedna ili više osoba. Kud ćeš veći prigovor na moderisanje?

  15. Objansijo sam ti sa koje strane me ovo zanima lai taj post si izignorisala

    Izvini na previdu.
    Pošto ne želim više da oftopikujem, evo da ti odgovorim i dosta od mene.

    Ja ne kažem da će biti loš mod samo nemam razloga da verujem da neko sa 20 defki ima pravo da porceni kvlaitet i jedne moje.

    Dakle: http://vukajlija.com/recnik/autori/4697

    Vidi ga. Autor sa preko 200 definicija! Mora da je u stanju da proceni kvalitet tvoje.

    Ako nije on, navedi autore koji su po tvom mišljenju dovoljno kompetentni da to urade.
    Zapravo, zašto svako ne bi naveo listu autora kojima bi poverio procenjivanje sopstvenih definicija pa da svakome udovoljimo?

    Poenta je: svetu se ne može ugoditi. Valjda smo svi dovoljno svesni da se nečija odluka ovde, pa i u životu, ne može baš svima dopasti.

    Hvala na pažnji, toliko.

  16. А Аурора, је мислим да си ти највећи мој фан овде. :) Не можеш пост да напишеш, да ми не посветиш макар пасус. Ценим ту посвећеност. :)

    Kritikujem ovde Džima jer se iz aviona vidi da provocira nekog ko se trudi da objani šta ne valja. To je ono o čemu pričam, taktika za pranje veša jbg

  17. И неправедни сте према ЧеВуу. Он све што ради, ради суптилно, не експонира се и не сељачи се као ја на пример, нити се спушта на ниво чланова који праве срања по сајту. А и у другој је временској зони, па га не примећујете. Он је свакако много урадио за овај сајт и реално је најкуљи од свих модова.

  18. messalina, nisi mi odgovorila na moju kritiku tebe

  19. Vidi ga. Autor sa preko 200 definicija! Mora da je u stanju da proceni kvalitet tvoje.

    Ako nije on, navedi autore koji

    Pa dobro mesalina, zašto uvek ako primer navodite jedinstvene slučajeve. MOgša je izlajkovan od boga oca.

    Ako nije on, navedi autore koji su po tvom mišljenju dovoljno kompetentni da to urade.
    Zapravo, zašto svako ne bi naveo listu autora kojima bi poverio procenjivanje sopstvenih definicija pa da svakome udovoljimo?

    Poenta je: svetu se ne može ugoditi. Valjda smo svi dovoljno svesni da se nečija odluka ovde, pa i u životu, ne može baš svima dopasti.

    Hvala na pažnji, toliko.

    Ima na ktitor forumu, na temi da treba da se ubaci još modova.

    Svetu se ne može ugoditi, naravno ali se bar mogu dati konkretni razllozi a ne maltiti prazmu salmu.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.