Utisci o radu moderatora

  1. Kritikujem ovde Džima jer se iz aviona vidi da provocira nekog ko se trudi da objani šta ne valja. To je ono o čemu pričam, taktika za pranje veša jbg

    Царо, узми и прочитај редом све њене постове на овој теми, па се стави у моју кожу. Ајде, паметан си, сигуран сам да ћеш схватити.

  2. Mene često strah osobnih frustracija i namjernih antagonizama, jer ih modovi ne znaju odvojiti od profesionalnog djela funkcije na sajtu.

    Dakle, mod bi trebao biti osoba koja nema nikakvih interesa na sajtu osim da je mod....bez vlastitog ranga, defki i postera...inače su skloni osvetama, ako im ne radiš anusnu spelologiju...

    Govorim općenito, upravo iz navedenih razloga, naravno da nisu svi takvi!

  3. E, sad, ozbiljno; mojne da grešite dušu o ČeVua. Džimi vam reče zašto.

  4. Ljudi sa viškom vremena. Jer, ko bi se drugi bakća i cima da radi nešto za džabe?

  5. Ljudi sa viškom vremena. Jer, ko bi se drugi bakća i cima da radi nešto za džabe?

    ovo ja pričam sve vreme...

  6. Nisam pratio šta drugi pišu Lemaja, slabo kad i pratim, pratim samo ono što sam ja ispisa zbog eventualnih pravopisnih grešaka. :)

  7. Ovdje se još nije konkretno jebalo?

  8. ma nisam ja to ovde sad pisala, nego nako uživo pričam... :)))

  9. Mene često strah osobnih frustracija i namjernih antagonizama, jer ih modovi ne znaju odvojiti od profesionalnog djela funkcije na sajtu.

    Dakle, mod bi trebao biti osoba koja nema nikakvih interesa na sajtu osim da je mod....bez vlastitog ranga, defki i postera...

    То можда кад Каизен буде давао плате по 50 000. Онда ће моћи да се прича о ''професионалности'' и неимању интереса.

    Ово је сајт за забаву и писање дефиниција, како неки не могу да схвате?

  10. Ово је сајт за забаву и писање дефиниција, како неки не могу да схвате?

    Ja ne mogu da shvatim što se na crvenom ne prelazi ulica, a ti bi da kontam o ovome? Nego kud svi Turci, tu i mali Mujo.

  11. Не, заправо, овај сајт је издувни вентил, пре свега.

  12. Ово је сајт за забаву и писање дефиниција, како неки не могу да схвате?

    Naravno da je ovo sajt za zabavu .....ali to se onda obostrano treba shvatiti!!!

  13. Naravno da je ovo sajt za zabavu .....ali to se onda obostrano treba shvatiti!!!

    Па, ево, ја се забављам пишући и читајући квалитетне дефиниције, такође забављам и људе својим дефиницијама. Мерак ми је кад ми неко остави коментар ''хахахах, насмеја ме'', или ''браво, погађаш у центар''. То нема цену. То би требало да буде циљ свачијег бивствовања овде.

  14. Требало би...

  15. Naravno da je ovo sajt za zabavu .....ali to se onda obostrano treba shvatiti!!!

    +442 do Beograda
    komade ti si moj hrvatski idol :)
    I kada nama budu plaćali i mi ćemo kvalitetno pisati, o, da.
    Misliću po dva dana kako da sastavim definiciju, veruj. Kvalitet, sleng, bla bla...
    Ja plaćam ovaj sajt, ne on mene, to je jedno, drugo ne da ga plaćam nego su još moje definicije njegove definicije i treba da svršavam da me neki mod naziva polupismenom OVOM i da mu pri tome ultimat argument bude da li je nekom mala kita, ko je jeban a ko nedojeban... pifffff

  16. Тако је, за 200 динара које смо дали, хоћемо одговоре на сва питања.

  17. Мој утисак је да модератори не раде свој пос'о како ваља: давно је требало бановати ову аурору која мисли да је ухватила бога за курац јер је ктитор. Притом, дира Џимија, а он је срцуленце, само га људи не схватају.

  18. Тако је, за 200 динара које смо дали, хоћемо одговоре на сва питања.

    Кул. Сви по двеста динара на мој рачун, и одговорим вам на СВА питања. :)
    (Морам да напишем да се шалим, да се не би неко примио као и обично)

  19. Čitam sve postove od početka.
    Ne mogu da verujem koliko ste sranja ostavili ovde.

    Črča je dobar i aktivan autor. Verujem da će se dobro pokazati i kao moderator.
    E sad, pored toga što imam takvo mišljenje o njoj, mene ne interesuje kako je ona dospela tu i šta je radila. A ne bi trebalo ni vas.

    Shvatite, ovo je kaizenov sajt. Može da dovede tim istreniranih majmuna da moderiše, vas se to ne tiče. Imate forum, imate čet, imate definicije i postere. Moderatori su tu da sankcionušu vaše pokrete kojima se krše osnovna pravila sajta.

    Ukoliko vam to smeta, znate gde je dugme "ODJAVA".

    Caro, ovo je najpre tebi upućeno, pa potom i ostalima koji imaju bilo kakve zamerke.
    Ja znam da će sajtu biti teško da se oporavi ukoliko nas tvoja armija duplih napusti, ali mislim da ćemo se nekako snaći.

                                                                                           S ljubavlju,
                                                                                           Stefan Kostić

  20. Остаде ми пост у запећку. Пу, сад га неће вид'ти светло дана.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.