Utisci o radu moderatora

  1. rekao je da provodi maksimalno sat vremena dnevno na sajtu.

    Ja se ne bih u to kladila. :)
    Sramota ga što je nolajfer ko i mi pa neće da prizna, bre.

  2. Vrati se Surovi, sve ti je oprošt... A ti si već tu.

  3. Чуј, Каизен само сат времена дневно на сајту. :))
    Да сам на чету, написао би' ЛОЛ, што би рек'о Дударим.

  4. ne kaže se LOL, nego lololololollo :)... Vidi se da ne boraviš na četu :(

  5. А јебига, нисам ја довољно кул за чет. :)

  6. Boli vas uvo, sad uopšte nemate obavezu da dolazite na čet jer su tu stalno milica i črča koje će da zavode red :)

  7. Matori pa čemu onda ova tema ako ih ne možemo komentarisati? -.-'

    Kako ti nije mrsko da se loguješ 50 puta na druge naloge u roku od sat vremena?

  8. Petre, ne moraš da linkuješ, vidjeli smo to. Ali svejedno, kao što rekoh: ne bih se kladila u to. :)

  9. Kako ti nije mrsko da se loguješ 50 puta na druge naloge u roku od sat vremena?

    Transfer!

  10. NaN,jesam li ja previse navaren ili lud ili ti to imas -107 definicija...?! o.0

  11. NaN,jesam li ja previse navaren ili lud ili ti to imas -107 definicija...?! o.0

    On to smatra uspehom, nikolat. Znaš on je faca jer je uspeo da ima -107 zatrpavajući sajt govnima.

  12. zatrpavajući sajt govnima.

    Objasni mi, molim te, kako sam to uspeo? I mene zanima... -.-

  13. Ovako. Hteo bih i ja da iznesem svoje mišljenje o svim modovima.

    Uroš

    Poznajem ga od revije, od tad je i redovan na okupljanjima. Odličan autor, korektan mod, izlazio mi je u susret više puta. Definicije su mu mnogo interesantnije nego komentari.

    Mrmun

    Tačkicin dupli. Sa njim sam u ok odnosima već dugo. Poznajem ga od revije definicija, bio je malo neredovniji na okupljanjima do sada, ali i to se menja. Ok je. Čini mi se da je više puta brisao žestoku spemčinu na nekim temama kao što su raznorazna pitanja i tako neke. Jeste da je bilo kasno noću, ali opet bio je korektan i nije banovao nikoga tada. Ili to beše Uroš, jebem li ga sada. Čujem da je najaktivniji što se brisanja defki tiče i to je veliki plus.

    MarijanaP

    Apsolutni Dejan Cukić. Nisam imao nikakvog kontakta sa njom, ne znam šta radi i da li radi.

    Čevu

    Slična situacija kao sa Marijanom. S' tim što malopre Džimi reče da je Čevu dosta aktivan, samo što se ne eksponira mnogo. U tom slučaju je ok.

    Luli

    Radnik. Više puta me je opomenula bez bana i to prilikom "spema" teme prijavite hejt na svoje definicije. A tad sam glumio moda. Isto me je i upozorila da budem malo blaži dok komentarišem tuđe definicije. A tad sam se žestoko izdrkavao. Ni tad me nije banovala. Imam dobro mišljenje o njoj.

    Energija

    Upoznao sam je pre nego što je postala mod. I baš mi je bilo drago kad su je umodovali. Možda samo malo stroža da bude. Inače je kulj.

    Messalina

    Pogledati pod Energija. Slična situacija. Lepo smo se ispričali više puta.

    Črčila

    Imam odličnu komunikaciju sa njom. Mislim da će biti dobar mod.

    Wojtek

    Bio mi je Dejan Cukić dok ga nisam upoznao, a onda sam ga zgotivio. Najveći alkos među modovima. Mnogo dobar lik. Ne eksponira se mnogo, a imam osećaj da dosta radi.

    Celt

    Mislim da je on prva osoba sa sajta koju sam upoznao. I to zato što je prvi pisao na onom plakatu na reviji. Dobar lik. Jedino imam utisak da se ne bakće baš mnogo moderisanjem, nego onako periodično. Kad je u takvom raspoloženju.

    Korleone

    Do skoro Dejan Cukić, a onda je došao na 15 minuta na okupljanje da upozna nas obične smrtnike. Dobar lik. Mislim da radi mnogo više nego što se čini na prvi pogled.

    Frenki

    Dosta radi. Sa njim sam veću komunikaciju ostvario pre nego što je postao mod. Na komentarima definicija. Mislim da radi svoj posao kako treba.

    Peki d mod

    Onomad dok sam još bio početnik bio sam nešto u fazonu da je Hitler. Posle toga je ispao korektan. Sad dosta sarađujem sa njim. Zna da izađe u susret. Jedino što bi trebao manje da se prima na jeftine prozivke, da spusti loptu ponekad, pre svega zbog njega i njegove reputacije. Ljudi ga dosta pljuju, a mislim da nema razloga za to.

    Džimi

    Mislim da sam dovoljno rekao o njemu. Uglavnom delim njegovo mišljenje u vezi sajta. Pomagao mi dosta oko gitare. Ne bih više o njemu.

    Mylyca

    Mislim da više priča nego što radi, a ne priča mnogo. Totalno druga osoba od kad je mod, a smatram da se ljudi ne menjaju tek tako. Sad glumi pacifistu, a pre drkadžiju. Sad kao da neće da se zamera ljudima, čuva poziciju. Ni pre je nisam voleo nešto posebno, a sad još manje.

  14. Kako to da čovek, pardon, Stefan Kostić, može da banuje admina i zatrpava sajt prolivom od definicija sa svojih duplih naloga koje modovi moraju da brišu(evo samo ovaj nalog NaN ima -107 defki), a da taj isti gospodin KULEN ili njegovi dupli ne budu trajno banovani...?

  15. Reme jebote, po tvom postu bi se moglo zaključiti da ti imaš komunikaciju samo sa modovima.
    Mislim, nemoj pogrešno da me shvatiš, al nekako previše potenciraš to što poznaješ modove i što si na prs u bulju sa nekim od njih.

  16. Kako to da čovek, pardon, Stefan Kostić

    Ahahhaahahah,ova ti je dobra :D

  17. Ne brate ja imam komunikaciju sa jedno 70-80 autora, a toliko ih i uživo poznajem.

  18. Kako to da čovek, pardon, Stefan Kostić, može da banuje admina i zatrpava sajt prolivom od definicija sa svojih duplih naloga koje modovi moraju da brišu(evo samo ovaj nalog NaN ima -107 defki), a da taj isti gospodin KULEN ili njegovi dupli ne budu trajno banovani...?

    Ovo prvo neću da komentarišem.

    Definicije su bag. Uredno isproban, uredno prijavljen kaizenu. Nikakvo zatrpavanje se nije desilo. Bilo koji mod i ktitor to može da potvrdi.

    A ti nešto pričaš za mene? Ispamovao si i istrolovao sajt kao niko do sada. Ako je iko ovde zaslužio trajni, to si ti.

  19. A to što se vidim na okupljanjima sa nekima od njih ne znači da sam na prs u bulju sa njima. Ako me razumeš.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.