Prijava

Vako, gledam ovu temu vec dugo i moracu koju reci... Ne zanima me ko sta koliko radi nego ko je kakav kao lik...

Peki d pekmez: Kao sto sam drugi naziv kaze on je pekmez, previse mlad da bi moderisao. Lako mu covjek nadje zivac. Paljevina zestoka na sve i volim ga jako cimati. Napravi cesto neku gresku pa kontam da se onda konsultuje po mod forumu. Naj mod za napusavanje. Popularno nazvan djecacic. Peki aj uzdravlje.

Uros: Dosta simpatican mod i vidi se da ima iskustvo. Ne znam sto ga zovete sada stelt i ne zanima me. Jednom sam ga napusavao na nekoj temi iako nisam znao da je mod, a on je odgovarao i kulirao me. Tu sam ga zgotivio. Nisam vise nikad ulazio u raspravu sa njim i ne zelim damu smetam prilikom obavljanja mod posla.

Milica: Krstim se kad procitam ime. Nekad je bila supreme drkadzija, a sad je toliok supreme drkadzija da druge drkadzije svrsavaju na njenu sliku. Milice, bila si kul, a onda si postala mod. Vrati se u ekipu!

Kelt: Jednom me trajno banovao, pa mi oprostio. Svidja mi se ao mod, fer i korektan i sa njim volim doci u sukob. Sa njim mozes hodati po granici i dok je ne prekrsis nece te banovati. PICKIN zivac, da ga tako nazovem, mu je stvarno ogroman i on mi se svidja. Samo naprijed!

Dzimi: Kao mod je mega drkadzija, kad je razmodovan mega kul.

Frenki: Frenki radi, njega ne volim dirati kad radi.

Energija: Samo znam da voli Balasevica.

One koje nisam nabrojao ili ne znam dobro ili nisam sa njima ulazio u sukobe da bi mogao izvuci misljenje. Smatram onda da su ok. To neka ostali procijene.

Autore necu komentarisati jer bi to bio spem, a svi oni ponaosob znaju kakav su sljam.

Мени жао људи што од посла да јебу не могу.

nem0
Мој утисак је да модератори не раде свој пос'о како ваља: давно је требало бановати ову аурору која мисли да је ухватила бога за курац јер је ктитор. Притом, дира Џимија, а он је срцуленце, само га људи не схватају.

Srculence je videlo vređanje i bole ga kurci. Videli su i ostali i ništa. Zašto? Jer Aurora iznosi mišljenje o Đimiju koje nije pozitivno. Ima jebno pravo na to. Svaki ima pravo bez vređanja da iznese mišljenje o nekom.
Nemo, sikter od Aurore s tom poganom jezičinom, da zaista ne posteneš Nemo.
Nećeš jebati Đimija. Ima on devojku.

Ajmo dalje, Luluce:

Čovek koji se ponosi nepromenljivošću svojih stavova ili je shvatio suštinu života ili je lud. Sem u tvom slučaju. Stav koji potiče od nemanja mišljenja ne možeš promeniti pa da ga jebeš. Morala bi da misliš, tako da....
Pritom link koji si mi šibnula je šizenje :) Tamo sam komentarisala autore UŽIVO, i stojim iza toga. Ovde komentarišem te iste autore kao moderatore. Ne svađam se sa Mrmunom, niti sa Đimijem. Iznosim mišljenje o njima kao MODOVIMA. Dosta autora se ponaša drugačije uživo nego na sajtu, što je slučaj i sa njima. Opet bih mogla da sedim sa njima negde, ali ovde jok mori. Naravno da ću promeniti i stav i mišljenje ako situacija bude nalagala da to uradim. Da si mi zabavnija sad kao mod nego što si bila prvi put, i o tebi bih promenila mišljenje.

Нису модови постављени да забављају тебе или било кога другог.
Не износиш никакве конкретне замерке на рад, него само причаш како ти се не допада њена личност, причаш какав је карактер, итд. Нико овде то није тражио. Нити коме треба.

Мени кад је неко трн у оку, ја га кулирам. Стварно треба да буде безобразан да бих кренуо у ниске прозивке и препуцавања. Ти као да имаш потребу за тим, јаку. Чекаш постове људи које не волиш или неку овакву прилику да би, практично ничим изазвана, осула паљбу.
Ружно је.

Srculence je videlo vređanje i bole ga kurci. Videli su i ostali i ništa. Zašto? Jer Aurora iznosi mišljenje o Đimiju koje nije pozitivno. Ima jebno pravo na to. Svaki ima pravo bez vređanja da iznese mišljenje o nekom.
Nemo, sikter od Aurore s tom poganom jezičinom, da zaista ne posteneš Nemo.

Да, Маро, свако има право да изнесе своје мишљење. У складу с тим треба и ти да се понашаш и да не сиктеришеш људе с теме и да им не претиш. Ево, већ дан и по траје тема, нико никога није сиктерисао. Немој то да радиш.

Jel vi cekate da se ovaj autor oglasi pa da zakljucate temu?

k, osim što sam overila i izvela striptiz na plesnom podijumu, imam i ličnog Crnca!!!
Di ćeš bolje? :))) Žene će me sad pošteno ishejtovati. ;)))

jos ako kazes da si imala i sipku tj mene:)

od sad ako sa nekim drinkam to je energy....

A da me vidi baboooo, a da me vidi babooooooooo....

Hm.. Evo pre nego sto precesljam temu. Mislim da otvaranje ovakvih tema samo oplemenjuje dzimijevu dusu jer je on idejni tvorac trol stvari na ovom sajtu. Gnusno. :)

Kako se ja svaki put slatko nasmejem kad neko Džimija stavi na trol trol. Kakva neinformisanost, kakva neozbiljnost. Uh...

Inače, tema je zabavna. Imam utisak da je moderatori najpedantnije čitaju od svih tema na forumu. Šteta što se sve svodi na par smarača koji kritikuju, ali opet, zabavno je :)

Surovi svilena ti glava. Dzimiju se dize kad su u pitanju teme sta mislite o radu, ponasanju, drkanju, brisanju definicija... o moderatorskoj kosi. Svaka tema koja ima rec "moderator" u nazivu je pod dzimijevom jurisdikcijom. :)

Пеки: Ради крша. У последње време имам утисак да не ради као пре, али ок је. Увек могу да му се обратим за нешто и он ће ми увек помоћи.

Френки: Он ми је, назовимо, омиљени мод. Мада, био ми је дражи као обичан смртник. Добро обавља свој посао и сасвим је коректан.

Месса, Мулуца: Све најбоље о њима, супер раде свој пос'о.

Мрмун: Ишао ми на курац у почетку, касније сам га зготивио. Од њега сам добио први бан икада и остаће ми вечно у сећању. МРМУНЕ НИКАДА ТЕ НЕЋУ ЗАБОРАВИТИ!!

Лули: Драго ми је да се вратила на место мода.

Чрч: Кул је овако, видећемо како се сналази у новој улози.

Џими: Нервира ме. Одувек. Добро пише, штавише, јако добро, идеалан је мод али то све не мења чињеницу да ми ужасно иде на курац.

Jao... Ево је сад и ова Јана... :)
Људи, могу да вас лепо замолим да ми дозволите да часно и поштено обављам свој посао модератора, а без да се осврћете на мој прошли мандат (који је, по мом мишљењу, био до јаја, али нема везе) и да ме пљујете због истог? :)

Мислим, покушавам да водим дискусију овде, али ми не успева никако. Одмах нека жена сроза дискусију на то кад се мени ''диже''. Штагод.

Dzimi da cutis dok ja pisem

Đimi, ćuti dok Jana piše :P
Elem, nisam ja Nemi rekla ništa vezano za mišljenje o vama. Ne smeta meni da vidim ko vas gotivi. Ne bi valjalo da Suki gleda samo nas smarače. Sikter joj je bilo upućeno jer je sikćala na Auroru koja nije mod.

Људи, могу да вас лепо замолим да ми дозволите да часно и поштено обављам свој посао модератора, а без да се осврћете на мој прошли мандат (који је, по мом мишљењу, био до јаја, али нема везе) и да ме пљујете због истог? :)

Mnogo tražiš, burazeru. Čekaj, nisu još pomenuli kako nas dva izroda sa'ranismo Bleka onomad i još uvukosmo nesrećnog Uroša u vrtlog našeg zla.

Sve što bih rekao o modovima je da im ne bih bio u koži... nezahvalno je brate to.

Džimi i Jano, zašto se vi ne nađete negde sami, a? Osećam da između vas postoji jaka sexualna napetost koja preti da eksplodira.

Jana: Džimi, ti si narcis, misliš da si neki jebač, da si glavni...
Džimi se polako približava, sklanja joj kosu sa lica i tiho kaže: Pa zar nisam?
Jezici im se prepliću dok kamera ide gore i snima pun mesec.

Sve što bih rekao o modovima je da im ne bih bio u koži... nezahvalno je brate to.

Егзектли... И треба бити посебан карактер за то, не може баш свако.