Prijava

Mnogo tražiš, burazeru. Čekaj, nisu još pomenuli kako nas dva izroda sa'ranismo Bleka onomad i još uvukosmo nesrećnog Uroša u vrtlog našeg zla.

Gledaj ti bezobrazluk, i još ga nije sramota to da pomene? Ja bih se pokrio uši posle onoga, ma podneo bih ostavku na mesto moderatora momentalno! Ja zbog vas celu tu noć nisam spavao, samo sam plakao za Blekom EEEEEEEJ!

E ovakoc da ja pocnem :) Idem redom po trenutnoj akvitnosti jer koliko su modovi neinteresantni tesko bi ih popamtila sve.
Mr. Moon: Bla bla lik me banovao na 13 dana nicim izazvano jer ja retko spemujem. Onda smo razmenjivali neznosti na pvt pa se on uplasio i poslao mi hordu moderatora na privatno sanduce. Tedoh da se roknem :) znaci konacan utisak: mastovit, neartikulisan, poprilicno nesiguran a opet ponekad tako duhovit.
Messalina: Ne zelim da budem gruba kao neki i da kazem da je ona za mene Dejan Cukic ali.. Mislim da je ona iz ekipe podmoderatora sto ovdasnje face vole da skupljaju. Znaci devojka ne pokazuje neki integritet, nije mi preterano saramantna. Nisu mi zanimljive njene definicije posebno. Prosto istice se svojom umerenoscu i verovatno joj je to jedina preporuka bila za ban dugme.
Vojtek: Nisam verovala ali on se lepo snasao. Aktivan je na odredjenim temama. Ne gura njusku svuda kao Dzimi (u daljem tekstu neki ili "ovdasnja faca") kul je on mi se svidza ima kul definicije.
Celt: Kelt je.. E ne znam nekad mi opako ide na kurac nekad mi se saramantan. Neartikulisan je i promenjiv sto je Surovljeva skola. Ne znas na cemu si sa tim zelenasom.
Peki d Dzem: Ja ga gladam benigno posto mi je sladak ali primecujem da ima grozan nacin "finog" ophodjenja sa ljudima sto zna prilicno da ispizdi. Dzimijeva skola.
Lylabaj: podmod. Zakljucavanje tema i brisanje defka. To nam treba.
Dzimi: Dzimi. Gospodo iznenadite se, vukajlija je nasla novog vecitog moda. Jedini nacin da vam dzimi ode jeste da se ON NALJUTI. Pa vi vidite kolike su vam sanse
Curc aj videticemo. Ali reano ona meni ni kao autor nije bila previse interesantna.
Frenki: Nisam se nikada zakacila sa njim. Decko je kul na cetu ima smesne definicije. Ja mislim da on zaista jebe nesto sto ga izdvaja iz mase ovde.
Korleone: Sad kad manje modernise najkulji mod trenutno. Da on modernise kako je znao i da ide ljudima na ganglije. Od govana bi vi dzimija pravili
Milica: Ne znam ljudi sta da vam kazem majke mi. Sad mu ga ona dodje ko majka tereza. Devojka je picnuta ali je svoju misiju ozbiljno shvatila. Sve je ovo igra.
Uros: Iako ga gotivim kao autora. Napravise od njega pod moda. Tabula raza.
Enerzi: Esencija kuloce ovde jedini pravi zenski mod ne racunajuci majku MaruP. Prati je milica. Ja enerzi volim. nisam ja kriva sto mi nisu sve daske poredjane
MaraP MaraP
Chevu: Ne znam sta da kazem za chevua ozb. Znam ljude koji ga gotive znam one koji ga ne znaju. Valjda vi znate bolje od mene za njega.

Mr. Moon: Bla bla lik me banovao na 13 dana nicim izazvano jer ja retko spemujem. Onda smo razmenjivali neznosti na pvt pa se on uplasio i poslao mi hordu moderatora na privatno sanduce. Tedoh da se roknem :) znaci konacan utisak: mastovit, neartikulisan, poprilicno nesiguran a opet ponekad tako duhovit.

Nanovo me oduševljava ovaj deo kad sam se uplašio i poslao hordu moderatora. Nasmejen se od srca svaki put.

Mora da si mrmune razocaran sto nisam pisala o blek holu el da? Cinjenica je da jesi

Jano prica se o kuluarima da si se nameracila da srusis sajt

ili jos bolje

Odjebi

.
Mrmune za razliku od tebe. Ja sam se smejala tada

Zezatoru tebi cu dati jedan besplatan savet koji bi trebalo da usvojis i ti i pola clanova na sajtu. Budi malo mistican. Jer kolicina gluposti kojie ti napises na forumu su toliko nezanimljive i glupave. Da ih je malo teze citati od tvojih definicija. Samo malo ali je opet bolno. Uzmi cukaj minuse i pluseve. Stavi neki kratak komentar na poneku definiciju i vrlo uskoro ces postati osoba o kojoj se prica. Do tada batali seksualnu energiju koja vrca iz mene i dzimija.

Jano prica se o kuluarima da si se nameracila da srusis sajt

Odjebi

A ovo ti je šta? Ne kontam...

EE moj mrmune ti NA kontas da ovom sajtu bi se zvao Dzimi :)
ja se izvinjavam zbog slovne greske. Mrmune citaj agen pa dodji da te preslisamo

Зезатору, да ли мислиш да делим драгоценог себе баш са сваким? Нема свако ту привилегију.

Džimi, mojne da si Stefan Kostić. :)

Jana>

EE moj mrmune ti da kontas da ovom sajtu bi se zvao Dzimi :)

Ni ovo baš nisam skontao... Mora da je u meni problem...

Rade dobro. Šta sad, treba da ih napadnem što ne vise ceo dan na sajtu, što nemaju zilon očiju, što ne mogu mislima da brišu gluposti? Pa nisu mašine, majku mu. I svi kažu: Oni su modovi, ima da mi odgovaraju na sve što ih pitam, ma koliko glupo bilo, i ako mi se odgovor ne svidi, ja ću da ih napadnem. Znam dosta ljudi koji nikad nisu ušli u konflikt s modovima, čak ni s fanfare u pozadini Džimijem. Znači da može i lepo da se komunicira s njima. E, da, zaboravih da napišem: Rade dobro. (Da, ulizujem se, za one koje to zanima. Nemam trenutno pametnija posla, pa eto...)

smorila me tema, moze lock

Svi plaćeni moderatori liče pomalo jedni na druge, ali svi moderatori volonteri su ćaknuti svaki na svoj način.

не може глупа је тема а и можемо да спемујемо колико оћемо... Модови појма немате немате појма! :)

Ne bih da kritikujem, Dzimi Milica, d pekmez, d marmelada, Dzimi, dzimi, dzimi, sto me banujete, poster mi obrisali, dzimi uros, uros chevu, milica dzimi, frenki d namaz! SVI SU SUPER!!!

uros uros kelt dzimi dzimi frenki nisam imao losa iskustva, svi su iskompleksirana govna, dzimi dzimi njojtek dzimi

d pasteta dzimi, frenki, enerdzi...mesalica, mesalica dzimi!!! OZBILJNO SHVATAJU. Dzimi dzimi, frenki milica, mod forum, dzimi d mesalica.

Немој да закључаваш док не одговорим жени.

Каламуња, нисам о теби ништа написала. Нити спомињем то што се лижеш са аурором па очигледно имаш неку потребу да је браниш. Твоја ствар. Не знам какав мислиш да си факатор, али немој да ми претиш. Контам, старија си, али не иде то, брате, с годинама. Мани ме се.

Искритиковала сам модераторе, ето, нисам могла да не кажем шта им замерам кад лепо људи питају.

И мирна Бачка.

Zezatoru tebi cu dati jedan besplatan savet koji bi trebalo da usvojis i ti i pola clanova na sajtu. Budi malo mistican. Jer kolicina gluposti kojie ti napises na forumu su toliko nezanimljive i glupave. Da ih je malo teze citati od tvojih definicija. Uzmi cukaj minuse i pluseve. Stavi neki kratak komentar na poneku definiciju

Reče devojka koja je sto godina na sajtu a ima svega 26 definicija i jedan poster, a o poznavanju gramatike da ne govorim. Jano, da li ste učili vi peti padež u školi? Zovu ga vokativ znaš. Kad zoveš Zezatora, kažeš: "Hej, Zezatore". Jedino po čemu si ti poznata na sajtu jeste vršenje velike nužde po ljudima.