Prijava

Ko drugom vozi nizbrdo, taj majstoru hita prvom

Ko zadnji devojci njegova polna bolest

Bitches ain't shit but hoes and tricks
- Mahatma Gandhi

"Age is just a number" "Too old" "Do you want to go in my medieval castle I have candy"
Pope

Кентејвиус Колдуел-Поуп

Tvrd kurac - mir u kući.

dala sam ti parce leba picko

jedem samo whole wheat hleb ali hvala

Šolja kafe je dragocena uspomena. ❤️

Sa mnom je opasni ići - ja se nikad ne umaram.
Sa mnom je opasno hteti - ja nikad ne odustajem.
Sa mnom je opasno voleti - ja nikad ne zaboravljam.
Sa mnom je čudno čak i umreti jer ja se ne završavam!
❤️

https://everydaypower.com/robert-pattinson-quotes/
Enjoy these Robert Pattinson quotes from the famous multi-talented actor.

Vidim da ljudi retko citiraju žensku poeziju.
Ženama je mnogo teže da dobiju priznanje kao pesnikinje jer važi potpuno neutemeljena zabluda da ne umeju da budu objektivne.
Ja ću citirati blistave primere ženske surove ali ipak pravedne objektivnosti!

"Ne voliš me više
Okrećeš mi leđa
Ne znaš da te sa mnom
Napušta i sreća"

"Ne gledaj na sat
Popni se na sprat
I odluči se
Samo dođi mi što pre!"

"Piće mi plati i kući me vrati
Jer marioneta ne ume da smeta!"

"Život, život, život
Se s tobom šali najluđe
Kuršlus u glavi ne traje
Dugo kao balon od sapunice
Šala mala, noćas te
Kao trolu vozim ja ukrug
Možda ćeš mi posle svega
Biti dobar drug
Ispadaš iz šina
Svaka reč je mina
Osmeh moj je
Slepa ulica
Ma nisi ti pravi
Do srca moga
Ne postoji prečica"

"Šta o ljubavi ti znaš
Osim da je uzimaš
Samo amateri tako gube sve
A on me otima od sna
On me nežno osvaja
Nisam mogla više da mu kažem ne
Ne bi me noćas imao on
Da mi nije bilo tako dosadno
Nikada ne bih saznala ja
Da mi tvoja ljubav nije potrebna!"

"O blago tebi
O teško meni
Za sve smo jednako
Mi krivi
O blago tebi
O teško meni
Dok jedan pati
Drugi živi"

Slavica Tripunović Dajana

Slavica Dajana Tripunović (51), nekadašnja misica i pevačica uhapšena je pre nekoliko dana u velikoj akciji policije usmerenoj protiv elitne prostitucije.

totally kida u zadnje vreme

"Kakvi ste vi Englezi, takav sam ja Gledston!"
"Spasa nam nema, propasti nećemo."
Nikola Pašić

„Ono što nas ne ubije to nas ojača.“
„Onaj koji ima za šta da živi može podneti bilo šta.“
„Prava ljubav razmišlja o trenutku i o večnosti, ali nikada o trajanju.“
„Velike epohe našeg života su one kad se usuđujemo da svoje zlo prekrstimo u ono što je najbolje u nama.“
„Umetnost bez ljubavi, je ništa.“
„Nesrećni brakovi nastaju ne zbog nedostatka ljubavi, nego zbog nedostatka prijateljstva.“
„Najtiše reči donose buru. Misli koje dolaze nečujnog koraka, upravljaju svetom.“
„Žena je zagonetka čije je rešenje dete.“
„Naše mane su naš najbolji učitelj.“
„Došao sam da vam pomognem, a vi se žalite da ne želim sa vama da plačem.“
„U mržnji je strah.“
„Ne veruj onima koji mnogo govore o svojoj pravednosti.“
„Egoizam je srž plemenite osobe.“
„Nevidljivim nitima najčvršće smo povezani.“
„Strašno je na moru umreti od žeđi. Zar morate i vi svoju istinu tako zasoliti da ona više ni žeđ ne gasi.“
„Lakše se neke strasti sasvim odreći, nego u njoj biti umeren.“
„Svako poseduje upravo onoliko sujete koliko mu nedostaje razuma.“
„Ako čovek svakog dana stoji na ivici i gleda u provaliju, jednog dana će i provalija pogledati u njega.“
„Svako ljudsko biće koje ne želi biti deo masa treba samo da prestane sebi da olakšava stvari. Neka samo prati svoju svest, koja ga poziva: Budi ono što jesi! Sve što sada činiš, misliš, želiš, sve to nisi ti.“
„Svaka mlada duša čuje ovaj zov danju i noću i ježi se sa uzbuđenjem predosećaja tog stepena sreće koje su večnosti pripremile za one koji razmišljaju o sopstvenom istinskom oslobođenju. Ne postoji način da se pomogne bilo kojoj duši da postigne ovu sreću, sve dok je okovana lancima javnog mnjenja i straha.“
„Niko ne može sagraditi mostove na kojima ćeš ti, samo ti, preći reku života. Možda postoje bezbroj staza i mostova i polubogova koji bi te preneli preko; ali samo po cenu zaloge i odricanja sebe. Postoji jedna staza na svetu koju niko ne može preći osim tebe. Gde ona vodi? Ne pitaj, kreni!“
„Tvoji pravi vaspitači i mentori otkriće ti originalni smisao i osnovnu građu tvog bića, nešto što nije na kraju podložno obrazovanju ili vaspitanju od strane drugih, ali je uvek teško pristupiti mu, nešto vezano i nepokretno; tvoji vaspitači ne mogu ići dalje, i biti tvoji osloboditelji. I to je tajna svake istinske kulture: ona nam se ne prikazuje sa veštačkim ekstremitetima, voštanim nosevima, noseći naočare – da nam za takve darove ostavlja varljivu sliku obrazovanja. Ona je oslobađajuća, vadi korove, uklanja kamenčiće, rasterujući štetočine koji bi nagrizale nežni koren i izdanak biljke; ona je izliv svetla i topline, nežno kapljanje noćne kiše…“
„Možda postoje načini pronalaženja sebe, budeći se iz anestezije u koju smo uobičajeno sakriveni kao da smo u mračnom oblaku – ali ja ne znam za bolji od onog koji reflektuju vaspitači i mentori.“
„Najbolji način da se svaki dan započne dobro, jeste, da pri buđenju mislite ne biste li tog dana barem jednog čoveka mogli obradovati.“
„Čuvajte se pljuvanja protiv vetra!“
„Najgore nas savijaju i muče nevidljive ruke.“
„Ćutnja je gora; sve prećutane istine postanu otrovne.“
„Zaklinjem vas, braćo moja, ostajte verni zemlji i ne verujte onima koji vam govore o vanzemaljskim nadama! Trovatelji su to, znali oni ili ne znali.“
„Ako želite da imate prijatelja, morate i za njega voditi rat: a da bi se vodio rat, mora se znati biti neprijatelj.“
„Cenim onoga ko živi da bi učio.“
Fridrih Niče

заокружите овај датум у календару аутор тотали је допринео теми и нека му се ово узме као олакшавајућа околност кад буде добио неки бан од три месеца тако што ће му се скинути 2 дана са тог бана

Junaštvo je sačuvati sebe od neprijatelja, čojstvo sačuvati neprijatelja od sebe.

Svako postuje onoliko linkova koliko mu fali razuma.
Jan Kristof Sobjeski

Samo analni karakteri drze gocu trzan u aktivnim.
Dzimi Flojd Haselbajnk

Hahahahhahhhaha Hvala što me zasmejavaš. Ali stvarno. Ovaj prvi citat mi se sasvim dopada.

bio je red da nekog nasmijem posle 12 god clanstva ove masonske loze