Prijava

Vidi, ima i tepih u domu... Kod mene izlizani parket, eee...

Ма шта ти је, све ја узео. Ове године дупло већа соба, уз'о сам тепих бре 2,5 са 4,5 бре. Ходам босоног, ал зато једем кифлу умјесто пљескавице :))

Zašto držiš pomorandže na regalčiću, vitrinčiću ormančiću?

Jel zbog arome, kao da ti mirše soba ili si planirao da jedeš uz kiflu? :)

Од колеге су, нисам ја воћар. Уловим тако некад пацова јер ту има пацови две киле комад, као зец.
Зашто се удаљавамо од теме, ђе одговор? :)

Ima se, može se :) A ko ti čisti sobu i taj tepih?

Памучни руски међед. Није угрожена врста...

E onda je pitanje koji je kvalitet obrade. Od koga si kupio? Da li je životinja ubijena milosrdno (poreceptu PETA-e) ili onako krvnički ko što radi Međed Grils?

Мојне ме заборавит, има жена што чисти. Тј. на првој и другој години је била. Сад сами...

Facafacaa-o, izvini

http://ultraphoto.org/images/ja0piykbg3bawvnxdubg.jpg

al kakve su ovo zajebancije???
SHTA DECHAK BLOGER RADI NA TVOM PODU

Селенијум, клао зубима. Локални обичаји... И шта велиш, јел до деке проблем?

@Faca
Vrlo moguće da je do zuba...Koliko zuba imaš? Da li su mliječni ili ne? Ako nisu, koliko imaš vještačkih, a koliko plombi? Sve to ima ono svoje nešto, jedna mala sitnica je dovoljna da ti se sjebe internet....

Facafacaa-o, izvini
http://ultraphoto.org/images/ja0piykbg3bawvnxdubg.jpg
al kakve su ovo zajebancije???
SHTA DECHAK BLOGER RADI NA TVOM PODU

АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХА
АХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХААХ!!
Искључио стеалт, са ћу ги метнем за Вукајлија позадину на хрому :Д

Faco, ipak ti nađi ženu, kud' ženska ruka prođe... :))

Faco, ipak ti nađi ženu, kud' ženska ruka prođe... :))

Па кад се најежим, сав сигнал бре има да ми покраду :)

Селенијум, молим за озбиљност. Ситуација је крајње зајебана олол

Uplaši me ovaj Stefan...

A zar mi ne razgovaramo ovde o nameštaju u tvojoj sobi?

Ja sam sasvim svjesna da je situacija sasvim ozbiljna, prošla sam kroz iste probleme. Zato i pokušavam da izvučem što više detalja da bih bila u mogućnosti da ti kvalitetno odgovorim. Jer ja znam kroz kakve muke ti prolaziš...

Ja sam sasvim svjesna da je situacija sasvim ozbiljna, prošla sam kroz iste probleme. Zato i pokušavam da izvučem što više detalja da bih bila u mogućnosti da ti kvalitetno odgovorim. Jer ja znam kroz kakve muke ti prolaziš...

Ако је тако: нема вјештачких, сви здрави само немам две доње шестице. Вадио љетос.
Помагај!

Pa jesi li barem sačuvao te dve donje šestice? Negdje u nekoj kesi ili zakopao u zemlju, šta god???????''''''

Jok, prod'o ih je Zubić Vili :)

Доста информација, желим резултате!
Брате ДунЦаро, ти си најбоље схватио озбиљност ситуације. Шта ми је чинити?

Faco, ako misliš da je do tih dlaka, ti lepo depiliraj noge... Mislim, što da ne probaš?

Шта ми је чинити?

Prvo - Stefan mora napolje! Ne samo sada kada nisi u sobi nego uvek! Dechaku blogeru tu nije mesto iako ne deluje baš tako :) Bojim se da pomoradže nisu jedini razlog zašto je on tu.

Drugo - (sada sam ozbiljan) treba da nosiš ćebe na testiranje na radiaciju. Mislim da tu nešto ima.

Dlake su definitivno u autu. Ćebalo je srž. Mislim da imaš govno od interneta i da radioaktivno ćebe, svojim česticama povećava protok.