Prijava

Чек, ти си са ФПН-а? Журналистика, '87. годиште? Вероватно знаш пар људи које знам.

Jesam, to sam godište, ali sam upisao godinu dana ranije, dakle sa 86im...

А што се тиче продавнице гитара, ако имају винтиџ Kramer гитаре у слободној продаји (дакле, моделе пре 1990. године), онда сам заинтересован. :)

Nemam ti je pojma, ali pogledaj sajt. To je Musicstore u Kölnu.

Što se teme tiče, ako vam treba pomoć nekog od članova, možete na PVT da ovde ne zatrpavamo. Molim modove da pažljivo pročešljaju postove i ostave sve one koji nude nešto, a izbrišu ove koji nude jebanje. Hvala.

jedna od jačih tema...

ono što mogu ponuditi je bilo kakva pomoć oko građevine, skripte i knjige onima u BL i tako to...

Pa eto pade mi na pamet, ako nekada bude frka za karte za Evroligu, basket, mogu da nabavim karte po ceni, nekad i za dž a mogu i da ubacim unutra na propusnicu, pa ako se nekom bude išlo a frka je za karte, neka šibne PVT, i biće uveden/a u halu.

Ako nekom treba pomoć sa engleskim - tu sam.
Jes da sam tek prva godina srednje, al' engleski učim od sedme godine, cenim da sam jedan od boljih učenika na institutu za strane jezike, i imam neprejebiv osećaj za jezik. Skromnost na nivou.

E..ajde vi koji ste preko i imate YT nalog, treba mi usluga.
Cela original pesma "Woman driving man sleeping - Eels" je blokovana kod nas...jel mozete vi da je aploudujete a da mi mozemo da je vidimo?

Мислим да би ИП чејнџер одрадијо посо

'Вако: Било каква помоћ око енглеског језика, ту сам.
Састави из сербскога и њему сличније'језика, ту сам.
Обиласци лознице и околине, ту сам.
Јавите на ПВТ ако треба шта.

Upisao drugu godinu Filološke gimnazije, stoga:

~Pomoć oko engleskog jezika, tipa: Prevođenje, ili lektorisanje tekstova;
~Pomoć oko srpskog jezika, tipa: Pisanje sastava, eseja, lektorisanje. Sve, bukvalno.

Što se ostalog tiče:
~Simultano prevođenje arapskog jezika, doduše, samo usmeno;
~Servisiranje računara;
~Prodaja karata za beogradske žurke, kao i pomoć u organizaciji istih;
~Vodič kroz Beograd;
~Savetovanje (terapija) ukoliko (ne daj Bože) imate osobu koja je imala moždani udar, pa joj je oduzeta motorika i/ili govor.

Simultano prevođenje arapskog jezika, doduše, samo usmeno

Pa simultano i jeste iskljucivo usmeno, niko nije toliko brz sa tastaturom.

Sekretarica u ambasadi Iraka jeste, makar joj tako piše u Curriculum vitae. Pisano i usmeno simultano prevođenje.

Putin
Ako nekome treba gramatika srpskog jezika, ali ono - sitna crevca (osnovci, srednjoškolci), mogla bih vam poslati, imala dosta beležaka sa detaljnim objašnjenjima i sl.

Де шибни ми то за другу средње.

Sekretarica u ambasadi Iraka jeste, makar joj tako piše u Curriculum vitae. Pisano i usmeno simultano prevođenje.

Da sam je ja zaposljavao, takvo besomucno laganje bi joj bila diskvalifikacija.

nudim

savete oko grejanja i klimatizacije,ventilacije.....pecanja,kuvanja.
sto kaze loznicanin obilazak Srema,ili Novog Beograda, Save.
Saveti oko kucnih majstorija (kad glava kuce nije tu).

Jericho...to je samo deo pesme koja je dostupna ovde...iz filma je..meni treba kompletna pesma..
mislim da je duza od toga
EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=RxDmpaR8fMA&playnext=1&list=PL4F51E6068BF929CE tu je prva

Jbg, Muss, sto nisi rekao. Daj mi taj link sto ti ne radi, bez http://

Muss, koliko sam ja zakljucio, taj klip je obrisan zbog UMG kopirajta, iako pise da nije dostupan "in your country". Nema drzave u kojoj je dostupan.

Sakupio sam sve ponude i podelio ih po oblastima i smestio u prvi post. Sad ovde spem i neće biti toliki problem. Ja ću listu u prvom postu uvek osvežavati, a modove molim da na naziv teme dodaju: - ponude u prvom postu.

Nudim objašnjenja i tutorijale za korišćenje photoshopa. Takođe, mogu odraditi bilo šta, pa ako neko ima neku ideju ili zahtev, neka se javi. Bilo to obrada neke slike, videa ili bilo šta. U zavisnosti od količine posla, naplaćujem jednim do dva piva kada se vidimo. NaN

Promeni NaN u Stefan Kostić.

Aj ovako: Mogu sa engleskim da pomognem, tu sam okej, smatram. Dalje, Kraljevo, ja i Murinjo vas vodimo kroz kraj. Da smirite dusu, ispricate nesto sto ne biste inace, mogu da saslusam. Al ozbiljno. :) Bla, bla, mozda se setim jos necega. Uzdravlje.