Prijava

Promenio, Kostiću... ko bi zapamtio sve vaše duplake :)

~Savetovanje (terapija) ukoliko (ne daj Bože) imate osobu koja je imala moždani udar, pa joj je oduzeta motorika i/ili govor.

Okse, ovo mi je najbitnija kvalifikacija. Imam nenormalno iskustvo kada su moždani udari, i kancer u pitanju. I znanje o Langerhan's Cell Histiocytosis.

Odlična tema. Ma najbolja na forumu! Možda i doprinesem nekad.

EDIT: Musaše, PVT za pjesmu.

Окс, ај распитај се где могу да играм фудбал ту... Оно, тренирам у Шећеранцу, сад сам на последњој пријатељској имао једну шансу главом. Шпица да играм. Добар сам.

Паз вако. Није ни за шта, али могу понудити помоћ. Пишем семинарске радове из биолошких предмета. Не свих наравно (биљке не знам ни како изгледају, а камо ли да пишем о њима). Ту сам ако вам требам за физиологију(шта год), биофизику(шта год), молекуларне ствари (већину тема одатле) и не знам сад шта већ. Имам приступ многим радовима (новим, такорећи: ап ту дејт) и књигама.
За џ могу дати савет што се тиче литературе, а за цео рад немам времена да га пишем за џаба. Радио сам раније и купци су задовољни (пази кад су се опет јављали). Одбијао сам често да пишем, ако сматрам да нисам кометентан за дату област, али ако инситстирате сами сте криви. Цена је по договору, а зависи од теме до теме, као и од доступности литературе. Јбг, некад ми више времена и живаца треба за праву литературу него за само посање о појави.

А могу и да дам савете за људе који су имали повреде мишића и зглобова. Доста сам их прошао, нарочито мишића. Али то да не узимате здраво за готово.

Ko i MasterPrank, nudim pomoć voljnima da uče Arapski jezik, takođe i zainteresovanima za arapsko-islamsku kulturu, istoriju i književnost.
Mogu jeftino da vam uradim autolimariju i farbanje.
Također, mogu i da pomognem u organizaciji dečijih animacija i rođendana.

Hugo, imaš već klub, samo treba dođeš. Zove se Torpedo Eisen, igra u Bunte ligi u Kelnu i u finalu je plej-ofa! Samo konkurencija je preoštra za tebe, jer sam ja špic. Ali videćemo ako možeš da braniš i to.

Stavi linkove do profila pored opisa pomoći.

Можеш мени да убациш превођење са француског/енглеског на српски. :) Могу и основне/напредне лекције из свирања гитаре, а могу и правила кошарке(нисам судија, али тренирам цео живот). Толико, за остало сам мање-више лаик :)
ЕДИТ: И, ваљда би требало: Нудим у замену ни за шта? :)

Stavi linkove do profila pored opisa pomoći.

Oćeš da dubim na glavi i nešto ti otpevam? Šalim se, staviću sutra na poslu, tada nemam šta da radim :)

Ubacio sam te, Mićko. Naslov je namerno gramatički diskutabilan :)

Elem, ljudi, već imamo u prvom postu zavidnu kolekciju - ljudi koji su spremni da pomognu oko najrazličitijih stvari, od jezika (neki znaju i arapski, bravo, bravo:) pa do pečenja rakije. Voleo bih da ovde neko javi da li je već završio neki posao preko PVT-a.

Ja sam jednom članu nešto sitno, manje nego što sam se nadao da mogu, pomogao da pronađe praksu, a jednoj članici preveo nešto na nemački. Tako da mi se čini da ovaj sistem može da šljaka...

i pohvalite me za trud na toj temi.

Okse, svaka čast, odlično razvijaš temu, i izazvala je veliko interesovanje! Samo tako nastavi!

Može sugestija? Da u prvom postu daš linkove profila autora, ako nekom stvarno trebaju da ne traga za njima. Naročito uzevši u obzir često mijenjanje nikova.

uu ja ovu temu nisam ni videla..
ali ono, ukoliko je nekom potrebna pomoć iz sociologije ili antropologije, što se učenja tiče ili pisanja radova.. za učenje mogu pomoći, radove nemam vremena da pišem ali mogu da predložim ok literaturu.
i ukoliko neko ide u lugano ili cirih, te gradove, sem svog rodnog, poznajem k'o nindža kornjače kanalizaciju.. daklem, mogu biti virtuelni vodič :)))

Ha! Bas danas idem na Oerlikon. Imas konkurenciju decxko.

Da ne bude off, sad sam u ESTS, pa tu mogu da podajem sveske nekome ako treba, osnove elektrotehnike, elektronika, bla bla.Svi ti predmeti. Ono, slikam, pa na pvt, ili kako vec. :)

Čo, me ložiš? :D
ja za 5 dana idem u Sebach ili kako se već zove, a to ti je na dve stanice od Erlikona :D

Može sugestija? Da u prvom postu daš linkove profila autora, ako nekom stvarno trebaju da ne traga za njima. Naročito uzevši u obzir često mijenjanje nikova.

More marš :) Pa to sam već uradio, dušu sam ispustio :)

A. Izvini. to primijetih nekidan, pa ti htjedoh reći, a sad nisam ni gledala, nego ugrabila priliku da sugerišem.
Pa, svaka čast! :)

Imam par duplih na vukajliji, pa da se ne bace... Nudim lajkove sa njih na sve defke koje imate, u zamenu za njih. Buksno, Strajo oćete to u zamenu za ništa? :)

Imam par duplih na vukajliji, pa da se ne bace... Nudim lajkove sa njih na sve defke koje imate, u zamenu za njih. Buksno, Strajo oćete to u zamenu za ništa? :)

Mojne da spemuješ, na ovoj temi je to strogo zabranjeno.