Prijava

sterija... igrao i ja, ove godine bio najbolji dizač na majskom, prošle najbojli u Zagrebu...

ја сам био у Обилићу 4 године. престао сам да тренирам
које си годиште?

Za sve nedoumice oko rukometa i njegovih pravila obratite se meni. Aktivan rukometni sudija.

Ako želite da prevrćete auta sirovom snagom - javite se meni. Dajem savjete u vezi powerliftinga i strongmena.

Ako naletite kroz Doboj i okolinu, javite se, biću vam vodič.

Daću vam besplatne savjete i oko samoodbrane i štićenja lica. Takođe, mogu vas uputiti u vještinu džiu džice. Moglo bi se reći da sam stručnjak za područje aktivne zaštite i samoodbrane, obučavam dvojicu tjelohranitelja, imam iskustva.

Neka vrsta psihoterapije, ako ste sjebani, u depresiji, imate neke probleme, ili ako su vam nejasni postupci drugih ljudi, obratite se meni, naravno ako vam nije frka da se poveravate strancu. Ako treba, ćutaću k'o zaklan.

Осим што се народ хвали како зна чудеса , има ли ова тема своју практичну страну?

Размена музичких касета- касета за касету или касета за кинту, од 50 до 200 ђунти комад. Углавном рок, метал, ал има нешто и од попа 80тих. Заинтересованима шаљем списак на ПВТ шта све имам.
Напомена- све су очуване, ни на једној није пукла трака.
И да- озбиљан сам.

ЕДИТ: Стручна помоћ око биографија бендова који вас занимају, помоћ око тражења носача звука, помоћ при избору музичког уређаја.

Осим што се народ хвали како зна чудеса , има ли ова тема своју практичну страну?

Ja sam do sad našao dve stvari koje mogu da mi posluže. Meni vajda...

Trazim nekoga sa nekom velikom grupom na fejsu punom male dece kod koje mogu da reklamiram nesto u zamenu za nista. Javiti se na PVT. :)

Ако су некоме потребне сличице из албума "африка 2010" са оним главоњама, имам:
6 - Доменек
16 - Маркез
25 - Алваро Переира
35 - Месијева полутка
56 - Ким Донг-Јин
64 - Рунијева главуџа
67 - Лампард
68 - Дефо
78 - Новакович
88 - Белхађ
103 - Красоје
104 - Станкелина главуџа
129 - Швајнштајгер који јаше прасе
145 - Фернандо Хиеро - ЗЛАТНА - ДВА КОМАДА!!!!
150 - Рикардо - ЗЛАТНА ОПЕТ ОПАААААА
163 - Робен
214 - Халихоџић
232 - Роналдови батаци
273 - Ћави балван

Нудим сексуалне услуге вукајлијашицама.