Prijava

Gledam i ne verujem svojim očima, nema teme o ovome.

Elem, za one koje ne znaju o čemu se radi:

1. Igra se na foru tenisa, znači prebacuje se lopta u protivnički kvadrat.

2.Lopta može maksimalno jednom da padne u polje pre nego što se izgubi poen.

3.Može da se igra 2-2, ili okršaj 1-1. U zavisnosti od dogovora lopta se pipa samo jednom ili dva puta.

4.Takođe zavisi od dogovora i da li će se igrati klasika(u pivo) ili neka druga opcija što je već stvar mašte.

5. Znači....Kockice-4 polja dobacuju se međusobno, svaki za sebe.
Nožni- 2 polja, igra se jedan na jedan, ili dva na dva.
Kockice se odbrojavaju od 10 do nule, a nožni ko pre stigne do 11 ili 21, sve je u dogovoru.

E, mene sad zanima da li igrate ovaj takozvani sport, ako da postoje li neki turniri na teritoriji ove naše divne zemlje gde se može pokazati ova veština, ili ja treba da protraćim talentat na jebenoj ulici.

Bez oftopika AKO može.

u novom sadu svake godine bude turnir na štrandu, i to bude dosta kvalitetan turnir i ima jakih ekipa.

mnogo je dobra igra ali nozni tenis tako glupo zvuci da je nevjerovatno. mi to zovemo kockice iz nekog razloga lolo

Kod nas se to zove Kockice,jebe mame 2 na 2.

ili neka druga opcija što je već stvar mašte.

Што не кажеш одма' у буксне?

Коцкице и тенис су две различите ствари. :) Коцкице се играју у 4 играча, свако за себе у једном пољу. Тенис се игра на два поља.

едит: једно поље за тенис се састоји из две коцкице, дакле половина терена. чисто да ме не разумете погрешно. :)

Коцкице су и једно и друго, а зову се тако јер се играју у квадратима које у цијелој земљи зову коцке из неког непознатог разлога...

Dvajte,onda igramo razlicite verzije kockica :D

А јебига, ми смо то звали различито.

ne znam dvajte, kod nas su kockice ovo sto je opisao alfa seljak u prvom postu :)

Kockice i tenis dve RAZLIČITE stvari, u kockama se dobacuju međusobno 4 igrača, a u tenisu postoje 2 polja pa rolaj

Што не кажеш одма' у буксне?

Ne bih pred decom.

ne znam dvajte, kod nas su kockice ovo sto je opisao alfa seljak u prvom postu :)

Pročitaj ponovo, pa ako se razumeš u to shvatićeš.

U mom kraju su to "KOCKE", a mogu da se igraju i 3-3 ili 4-4, sa tim što svaki igrač igra za sebe, naravno ukoliko je teren dovoljno veliki za tako nešto.

u zemunu su kocke, nije bitno koliko je igraca.

Može da se igra 2-2, ili okršaj 1-1.

moze i 4, svako za sebe
mislim bar smo mi ponekad tako igrali
nisam igrao to 300 godine

brate shvati da nije svuda isto, kod nas se taj nozni tenis zove kockice, a za to drugo prvi put cujem sad.

isti kurac realno
u kom smeru se broji je nebitno
broj igraca je nebitan
mozes i 3 na 1 ako hoces
sve je to ulicna zajebancija

To je sport! To uglavnom igramo dok nas se ne skupi dovoljno za fudbal. Jebe.

То су коцке или коцкице, како год, а то што је у јеку ђовак шизења добио ново име не мења ништа...

Чак и у ЦГ су коцкице :)

Игра кол'ко оће играча, све док има поља :)

Mi obično u Osaki igramo 1 na 1 ili 2 na 2.
Ja volim reći kako idem igrati kocaka.