Prijava

Da, koji se, usput, naprasno otkrio sam i rekao 'Dobro, bre, ljudi, jeste li toliko glupi ili šta?' i sada ti daješ njegov primjer da je to onaj pravi trol -.-
Da je bilo po tvome, mi bismo i dalje trebali biti zapanjeni kako tamo neki lik ima časti da napušava omladinke prilikom sajbera. Ili ćemo reći da mi njega trolujemo da ne kontamo da nas on troluje?

Znate sta je bio dobar rl troling kad smo pajdi uzeli telefon i u imenik unjeli broj od drugog pajde pod nazivom Coca-Cola pa mu poslali da je dobio nagradu od coca cole posto je stalno slao one kodove xD

Торн је добар, мада он често тролује људе који морају да буду љубазни према њему, а не некога ко неће да трпи његова срања, као што је случај са већином форума.

E to je troll. Lik se ispizdio zato što ste ga zajebavali, niste se pravili mutavi jer bi inače prešao preko toga, jel tako?

to sa mackom je legendarno a ima i onaj sa paukom ako znate na sta mislim...

Скочимише, рекох малопре, принтскрин и шаљи у етар. Не говори онима које тролујеш да су троловани.

Dečko, imaš li ti dozvolu za otvaranje ove teme?

Znate sta je bio dobar rl troling kad smo pajdi uzeli telefon i u imenik unjeli broj od drugog pajde pod nazivom Coca-Cola pa mu poslali da je dobio nagradu od coca cole posto je stalno slao one kodove xD

То смо ми урадили ортаку. Ставили мој број под именом рибе на коју се ложио. Товарили га сат времена преко порука, на крају се договорили да он сутра дође да је/ме појебе. После петнес минута, послали смо му онако фину, групну слику нас пешес преко ММСа са тог броја.

Nego kome ću reći, Borisu Tadiću? I opet te pitam, koja je svrha takvog trolovanja? Da me ta osoba proglasi idiotom i mirno napusti konverzaciju?

Ај нек нађе неко то са пауком. Ја сам то гледао још одавно, али немам појма где да тражим.

to sa mackom je legendarno a ima i onaj sa paukom ako znate na sta mislim...

Има и са теретаном, мада тај лика га на крају тотално изнапушава (што обично не раде, али свакако не провали трол). Има човек свој сајт :

http://www.27bslash6.com/

Nego kome ću reći, Borisu Tadiću? I opet te pitam, koja je svrha takvog trolovanja? Da me ta osoba proglasi idiotom i mirno napusti konverzaciju?

Сврха је да ти имаш лично задовољство јер се тај неки изнервирао због твојих постова. Бонус, и другима буде смешно. Тадићу, на пример.

Нашао све. Хвала Војтече. :)

Сврха је да ти имаш лично задовољство јер се тај неки изнервирао због твојих постова. Бонус, и другима буде смешно. Тадићу, на пример.

....što te čini vrhunskim idiotom za sebe a pritom se i otkriješ kao troll pa ona rečenica da je najbolji trol onaj koji nije otkriven vrlo klimava što i pokušavam da ti kažem. Ne može i jare i pare, brate, ili troluješ da svi vide ili ne troluješ nikako.
A i ne slažem se da ti moraš otvarati troll temu, čak je i veće umijeće trolovati u tuđim temama. Npr. odeš na forum 'USTAŠKA OMLADINA U RASIJANJU' te otvoriš temu SRBIJA-JEDINI LEGALNI NASLJEDNIK PAPSKE DRŽAVE?

Откриваш се као трол, али не у току троловања и не људима које тролујеш (на њима је то да сазнају након што су испали паљевине). Већ сам рекао то (мада важи за доброг трола, што је, иако локализовано на овај сајт, и тема ове дискусије). Што се тиче идиотизма, то је потпуно тачно, али само троловање и није ништа више од тога, ако не рачунамо смех-два које може, а не мора, да измами. И не, не мораш отварати тему, то сам узео као пример. Наравно да мош ускочити кад год оћеш.

Vojteče, to trolovanje koje ti pominješ ne postoji.

Naravno da postoji, to je jedino normalno trolovanje. Ovo o čemu vi pričate em nije trolovanje, em je ogadilo sam izraz, em je toliko besmisleno i primitivno da je to prosto tužno :p