Prijava

Јупиииии, пријава као на фејсу. :)

Sta smo rekli (nisam pratila), jel znaju modovi mejl?

I sta ako neko ne zna svoj mejl? Jel jedina opcija novi profil?

Sada se umesto nadimka unosi mejl. Ova promena je učinjena iz sigurnosnih razloga. Sada ako neko želi da uopšte pokuša da provali vaš nalog na vukajliji, mora da zna vašu mejl adresu.

trebalo bi da se promeni onaj mejl u nesto tipa "mejl koji si uneo prilikom otvaranja naloga" itd... bar u pocetku.

muka je sto mnogi ljudi nece da provale (ovo smem da potpisem), onda naprave duple da pitaju zasto i kako, al kurac, ne mogu sad ni da postuju na forumu.

usro sam se ziv dok sam se setio koji sam mejl stavio

elem, ne mogu da ne primijetim cinjenicu da ako se recimo ja dopisujem preko mejla, msn-a, skajpa, fejsbuka ili ko zna cega sa nekim sa vuke, automatski imam jedan od njegovih mejlova... (!?!?)

On (ona) za Vukajliju možda koristi neki drugi e-mail.

imas mejl al nemas sifru... daj bre.

dobro, dobro... samo mislim da je sigurnost jednaka kao i ranije.
ali me i dalje zanima sta sa onima, koji ne znaju koji im je mejl u profilu?

ali me i dalje zanima sta sa onima, koji ne znaju koji im je mejl u profilu?

Pametan piše a budala pamti.

@ndustrial

pa ne mogu svi biti pametni ko ti, koji si zapisao(!?) svoj mejl (radi forme unesen u profil prije godinu dana) -.-

realno...koliko se puta desilo da neko nekom "ukrade" profil..ukoliko ovaj nije bio glup da da sifru? bespotrebno je nekako..

Kaizi, koliko novih naloga je napravljeno od kada su uveo ovo? :)

nije, to je porasla posjecenost sajta :P

pa ne mogu svi biti pametni ko ti, koji si zapisao(!?) svoj mejl (radi forme unesen u profil prije godinu dana) -.-

Pa jel bolje da svaki svoj mejl i šifru(eventualno i juser nejmove) zapisujem, nego da posle ovde potrošim dve strane postujući kako se ne sećam svog mejla?

Pa jel bolje da svaki svoj mejl i šifru(eventualno i juser nejmove) zapisujem, nego da posle ovde potrošim dve strane postujući kako se ne sećam svog mejla?

dve ipo godine....EJ...ja sam se napatio..nisam znao da sam se registrovao sa spem mejlom..

naravno da je bolje.
zakljucak----> pametan si. bravo!

ali mene i dalje zanima isto, gore citirano, pitanje.
jel ti problem da sacekas da mi neko kompetentan odgovori?

No problemo.
Nothing spreads warmness like a good old fashioned sarcasm..

Naravno, ulazim sad na vuku i tri puta kucam nadimak, ni ne gledam sta pise, i mislim se: "Vidi djubrad me banovala ili je nesto zabagovalo." Kad malo bolje pogledam, ono pise mejl, e majcin sine, kad se nisam usrao da se ne secam mejla jer sam se registrovao 2007. ali sva sreca setio sam se. :)

Naravno, ulazim sad na vuku i tri puta kucam nadimak, ni ne gledam sta pise, i mislim se: "Vidi djubrad me banovala ili je nesto zabagovalo." Kad malo bolje pogledam, ono pise mejl, e majcin sine, kad se nisam usrao da se ne secam mejla jer sam se registrovao 2007. ali sva sreca setio sam se. :)

EDIT: isto i meni

Opcija koju najviše mrzim pri logovanju na bilo koji sajt...