Prijava

Protiv, jer samim tim ako ti treba 2 meseca da uvedeš to, taman će ovi što imaju duplake da se pripreme, tako da ništa nisi ni postigao. A ako uvedeš sad, ola ljudi ne zna koji su mejl koristili, tako da ti se ne isplati u oba slučaja. Mani se ćorava posla. :)

Пеки, па није поента да се елиминишу дуплаци, него да се повећа безбедност. Да не би неко узео да куца твој ник и насумично шифре редом док не погоди.

Zar ne bi trebalo samo da ukuca to što mu je kao mejl, jer Vuka ne traži da mejl stvarno postoji već da je to mejl od nekog člana? Meni tako uvek bilo na BearShare.

НЕКИ немају унет мејл, написах већ:

Гомила старих налога из 2007. има ''ххх'' у пољу у ком би требало да пише мејл, колико сам приметио.

НЕКИ немају унет мејл

Izgleda da sam nerazumljivo se izjasnio. Na BearShare-u sam imao nešto KAO mejl ali to su bila samo gomila izlupanih slova i brojeva, a uvek sam se mogao lepo ulogovati. Mislim da Vuka ne traži da mejl POSTOJI nego samo da je to stvar kojom se taj član može prijaviti jer Vuka ne šalje silne poruke na najmanju promenu kao socijalne mreže.

fejsbuk kad nešto promeni na bolje isto tako milijarde ljudi krene da se buni kako hoće staro, ali uskoro shvate da su pojeli govno. tako bi trebalo i ovde. vreme leči sve, pa i slomljeno srce :)

Da li je sad vraćeno na staro jer sam se ja po starom upravo i prijavila, dakle nik i šifra.
Ako jeste što ova tema postoji ukoliko i ostaje po starom?

kaizen
EDIT: OVO VIŠE NE VAŽI, VRAĆENO JE KAO ŠTO JE BILO.

Mislim da Vuka ne traži da mejl POSTOJI nego samo da je to stvar kojom se taj član može prijaviti jer Vuka ne šalje silne poruke na najmanju promenu kao socijalne mreže.

Шаље. Кад те банују, стиже ти обавештење на мејл, а мејл је такође и једини начин да промениш шифру.

Da li je sad vraćeno na staro jer sam se ja po starom upravo i prijavila, dakle nik i šifra.
Ako jeste što ova tema postoji ukoliko i ostaje po starom?

Зато што је идеја добра, па се дискутује како би могла да буде реализована на другачији начин.

Sta znam, ja bih to jedino metnuo da moderatori kucaju, realno obican clan ne moze nista da uradi sa nalogom osim da saopsti svima da jebe mater. Ja bih to uveo samo moderatorima, e oni vec mogu belaj da naprave.
Sta ce neko da krade moj nalog osim ako nece da cita moje ulizivanje moderatorima preko pvt-a???

Remac, odlična ideja!

A da stavite obavještenje da KO NE BUDE KORISTIO KOMPLIKOVANE ŠIFRE - NEK SE NAPUŠI KURCA I NEK NE KENJA KADA MU NEKO ULETI NA PROFIL? Ne mora baš vako vulgarno, sročite nešto pametno. Neka fino naprave šifru sa kombinacijom slova, brojeva i ostalih kućanskih aparata, staviš ograničenje da šifra ne može biti kraća od 7,8 znakova i amin, teško da će ikome biti zanimljivo 4 sata kucati iljade kombinacija brojeva i slova...

A da ti malo prestaneš da lupaš gluposti? Šta je tu je, počeo si mnogo da se proseravaš Kostiću.

Ne napadam, samo gde god vidim predlog, on je tu nešto da filozofira.

U mom prethodnom postu sam odgovorio Buksnetini, ostavio konstruktivan predlog i postavio pitanje Kaizenu.

To što ti moje postove vidiš kao filozofiranje, dosta govori o tvojoj mentalnoj moći.

Na ovom sajtu bi trebala da postoji neka hijerarhija. Stariji sam od tebe i na sajtu i uživo. Mnogo stariji, u oba slučaja. Da si mi ovo rekao uživo, dobio bi vaspitnu. Imaj poštovanja, majkumu.

ALO, NE DIRAJ STEFANA KOSTIĆA BRE!

А што је ово укинуто кад на измени профила и овако и онако имаш МЕЈЛ?
Само га запиши и боле те уво. Такође самим укидањем овога постаје идиотска и она опција да ти пошаљу на мејл да си банован јер ако га не знаш за пријаву, не знаш га ни за примање те поруке...

Aman bre, ostavite ovako, jedino ako je neko lud da kuca razne kombinacije 4 sata i da se nijedna ne pokaže kao tačna, e onda mu UGRADITE direktno na komp. Osim ako je još luđi da potroši dan u igraonici isprobavajući šifre.

Očigledno sam živeo u iluziji da ljudi koriste jedan, dva mejla i da ne unose lažne kada se registruju na sajt.

Takvi mi nikad nisu bili jasni. Kad poče Fejsbuk da se širi među narod, pravio sam po otrpilike 2 fejbuk profila dnevno, za druge, naravno, da bi me pojedini zvali posle pola godine i pitali me koji im je pasvord i kako da pristupe profilu pošto su ga zaboravili. Ovo danas ili imaš šese imejlova ili nijedan.

I ban pred opomen otvaraču teme da ne otvara više ovake teme!

kaizen, imam predlog: da namestiš da kad se registrujemo vrati na stranicu na kojoj smo bili kad smo kliknuli "prijava" umesto što baca na naslovnu. el može to?

Ово што каже Лемаја.