Da li je mladje stvarno sladje ???


  1. Christine
    nah, džimislave, previše ti je to razmišljanje "plastično" i po definiciji, kad bi ti se tako nešto desilo sumnjam da bi tako postupio.

    Сумњаш зато што ме не знаш, зато што си пуна предрасуда према мени, јер мислиш да сам смарач (тако делујем на нету, знам). Јебига, немам начина ни воље да те разуверавам, можеш само да ми верујеш на реч, мада не мораш. Мислим да је оно што сам илустровао у примеру врхунац себичлука.

  2. МНОГО су озбиљније и зрелије размишљају од мене.

    Да л' ме зајебаваш да су клинке 18-19 година зреле?

    Dobro, a što u krajnosti morate da idete?
    Uopšte, da bi smuvao devojku bitnija je pojava nego da li si lep ili šta već.
    Ne moraš baš za najzajebanije devojke da se hvataš, imaš sad ove klinke gotičarke koje su glupe kao noć, upropastiše celu jednu subkulturu. Ali ti to iskoristi.
    Uglavnom, sve devojke koje tek ulaze u taj alternativni fazon su dosta predvidljive.
    I nemoj da budeš smotan ko sa onom flajerušom.

  3. Сумњаш зато што ме не знаш, зато што си пуна предрасуда према мени, јер мислиш да сам смарач (тако делујем на нету, знам). Јебига, немам начина ни воље да те разуверавам, можеш само да ми верујеш на реч, мада не мораш. Мислим да је оно што сам илустровао у примеру врхунац себичлука.

    daj, jbte, ne drami.
    i moja njbolja drugarica je u tom tripu, i njoj isto kažem.
    nisam se vodila time kakav si ti čovek, osoba, kakav je tvoj psihološki profil i te fore..
    moja poenta je ta, da dok ne spoznaš nešto ne možeš tako "hardkor" suditi.

  4. Почнемо да старимо и ја ћу да 40 година да живим најбоље године, а она ће полако да почне да вене, тј. умире.

    Ahahahaha...Gotivim način na koji gledaš žene, baš je bizaran.
    Inače, čisto sumljam da će dvadesetogodišnjakinja da JURI lika od 50, a da on ne da.

  5. Ahahahaha...Gotivim način na koji gledaš žene, baš je bizaran.

    Ваистину.

  6. Meni je slatko kako god okreneš. Ako je normalna u glavu, a nije pobjegla iz vrtića ili muzeja, može svašta biti.

  7. Dube, a šta znači ''normalna u glavu''?

  8. @forget-me-not, po dubovom objašnjenju, to je ona riba čiji se mentalni sklop u potpunosti razlikuje od mog :D

  9. Nemoj tako Kristina, pa nisi ti klasična plavuša iz vica. Forget ju nat, znači da joj ja izgledam na normalnog lika.

  10. jebesga, zene jos jednom gadjaju pojentu..

  11. Ništa ja tebe ne razumem, a nisam ni ja klasična plavuša iz vica... Možda je problem u tvom viđenju i shvatanju normalnosti :)

  12. eto, branislav lečić od one njegove stariji 31 godinu. godinu dana stariji od njenog ćaleta... a hju hefner 60 i nešto godina stariji od one njegove što će sada da je ženi.... el to normalno pitam ja vas?!

  13. eto, branislav lečić od one njegove stariji 31 godinu. godinu dana stariji od njenog ćaleta... a hju hefner 60 i nešto godina stariji od one njegove što će sada da je ženi.... el to normalno pitam ja vas?!

    more.. meni jedino nije normalno što je ona riba viša od lečića, amaaan :D
    ostalo je kul :)

  14. MA meni nije jasno kako Hefner jebe.

  15. Meni jedino nije normalno što je to Lečić, a ostalo je kul.

  16. "sve je normalno", reče energija i poljubi svoju partnerku. baba julu, koja da nije umrla pre par meseci, imala bi ravno 90 godina.

    ajme.. ne zameni, enerdži, nisam baš čista :D

  17. ajme.. ne zameni, enerdži, nisam baš čista :D

    Ajme, Kris, reče to osobi koja je izjavila da je sve normalno.
    Dok ne ugrožava slobodu drugog bića, i dok se iza toga krije bar trunka ljudskosti- sve je normalno.
    Opustite se. I prepustite.
    Laku noć.

    Voli Vas Vaša

    Enerdži grl :*

  18. А зашто да жене не буду равноправне и оне као и Хју Хафнер шетају 60 година млађег мушкарца. Докле више та дискриминација жена?
    Узгред њима ни не треба много. Где је нестала љубав?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.