Da li je mladje stvarno sladje ???

  1. ninka, uporedi ženu od 40 godina od prije 150 godina i današnju, velika je razlika :)

  2. ninka, uporedi ženu od 40 godina od prije 150 godina i današnju, velika je razlika :)

    Naravno, tu je dosta pomogla medicina, mada najviše farmacija. Prije 150 godina nije bilo krema i liftinga i ne znam ni ja čega, pa su žene od silnog rada starile brže. Sad je to druga priča, mada je slično i sa muškarcima. :)

  3. Pa to. Upravo zato ih ne bih nazvala smežuranima i starima, pošto je sve češća slika žena od 40ak sa muškarcem od 20 i nešto, oboje zadovoljni, fala doviđenja :)

  4. Jes', ali je previše majku mu. :D Kažem ti, sve preko 3-4 godine je meni puno, najviše 5, ne znam, možda sam ja staromodan ili šta već, ali nekako bi mi neprijatno bilo da predstavim nekome djevojku 10-ak godina mlađu od mene. :)

  5. Pa sad ti je čudno, al' ko zna da l' će biti, za 5-6-7-8 godina. :D
    Jebote, ja tek sad skontala da si ti '92. :D

  6. Nešto ne gledam razliku. Kacam mogo da udaram sa 17 godina djevojku od 17, mogu vala i sad.

  7. Брате Нинка, ова има 48 па бих ју плодио к'о Југ Богдан мајку Југовића....
    http://www.eaboutyou.com/wp-content/uploads/2011/07/Monica-Bellucci-Hairstyles-2011-3.jpg

  8. Pa sad ti je čudno, al' ko zna da l' će biti, za 5-6-7-8 godina. :D
    Jebote, ja tek sad skontala da si ti '92. :D

    To stoji. :) A šta si mislila, koje sam? Hahahaha :D

  9. Al' majke mi, i meni je ona prva pala na pamet.

    EDIT:

    To stoji. :) A šta si mislila, koje sam? Hahahaha :D

    ahhhahaha, nisam ni razmišljala :D

  10. Jebote, ja tek sad skontala da si ti '92. :D

    HAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAA!

  11. Ne seri da Monika ima 48? :O

  12. Јашта.... Шездес'четврто годиште....

  13. Nisam sve citao, ali donekle podrzavam takve odnose. Demi Mur i Eston Kucer, na primjer. Ona je prepicka, a on faca, kome to moze da smeta?

    Medjutim, ima jedna zanimljiva situacija skoro koja se desila mom drugu. Utripuje on da je "Buda" i ode u neki hinduisticki hram da traga za smislom zivota i proucava vede. Tamo se posveti tom asketizmu, cujemo se par puta i tako. Kad poslije par mjeseci javlja mi on da se ozenio i da je izasao iz hrama. Nasao neku zenu 75. godiste, a on 90. Ajde reko moguce, doslo mu to, nije nikada bio neki jebac, pa nasao neku usjedelicu. Kad, ne lezi vraze, kad mi posla sliku ona prepicka i jos jace! Ja se sjebo, sta je ona mogla da vidi u njemu, mrsavku koji izgleda jos uvijek kao klinac, da ima veliki palamar, nema, jos uz to ima govornu manu.... To nisam shvatao. Ona jos ima posao, zavrsila psihologiju, ima svoj stan i tako... Ozbiljna zena. Njega sam shvatao, ali nju nikako. Kad saznam da ona ima dvoje djece iz prethodnog braka, jedno 5, a drugo 8 godina mladje od ovog mog druga. E, tu se vec stvar zaplela. Jos se to desilo u Hrvatskoj, ona katolkinja, on Srbin, peripetija puno samo takvih. Sta reci, valjda je to ljubav. Elem, ne potraja to dugo, 2-3 mjeseca i razvedose se. Jos ona bi trudna s njim, pa abortirala i jada svakakvih.

  14. Prodaj ti ovo Kusturici. :D

  15. Bar je prepičku jebav'o 2-3 mjeseca, boli ga kurac. :)

  16. Ne odgovori ti meni Vidro. :)

  17. Možda 90. Stvarno, nisam znala. :D

  18. Pa u šta gledaš sunce ti... :) Vjerovatno u moju malenkost na avataru... :P :)

  19. Ma jok, nego, na osnovu postova zaključim, slabo znam kol'ko ko ima godina. :D

  20. Ma ložim te. :) Znači djelujem zrelije, e nek' i ovo čujem da mi je neko rek'o. :D

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.