Da li je mladje stvarno sladje ???

  1. Pa, vidiš da ide u krajnosti. :) Mlađe je i 30 i 25 godina, a ne samo granice pedofilije, al' dobro, svi imaju različite sklonosti..

  2. Pedofilija, bolest najmilija.

  3. Nemojte ovu temu da vodite u tom pravcu, inače će jako brzo da završi pod ključem.

  4. To "mlađe je slađe" su izmislili neki matorci pre sto godina, jer nisu hteli da jebu svoje bakute, nego mlade devojke. Ne odnosi se to na nas od 20 i kusur godina.

  5. Taj rad Ludi čače

  6. To "mlađe je slađe" su izmislili neki matorci pre sto godina, jer nisu hteli da jebu svoje bakute, nego mlade devojke. Ne odnosi se to na nas od 20 i kusur godina.

    Ma njima se više ne diže, postaju mlohavi, a njihova generacija zna šta je dobro,a šta ne... Te takvi prolaze samo kod neiskusnih klinki.
    Matorci 50+
    Piletina 20 do 29
    pod uslovom da imaju normalne životne uslove i da sa 20 ne izgledaju kao da imaju 165, sedi, bez zuba i tako to

  7. Da li je mladje stvarno sladje ???

    Јесте, млада пилетин се лакше и брже скува и доста је мекша од маторе, ,мада у суштини проценат протеина је исти тако да је све само ствар укуса, то јест тај уметнички дојам.

  8. Mala Vidra

    Pa, vidiš da ide u krajnosti. :) Mlađe je i 30 i 25 godina, a ne samo granice pedofilije, al' dobro, svi imaju različite sklonosti..

    Не верујем да би било који мушкарац од 60 година за неку смежурану која је млађа од њега 20 год, тј. има 40 и кусур, рекао да је "млађе слађе".

  9. Ja nikad ne bi' mogla da budem sa mlađim od sebe, a ni sa svojom generacijom. Rođena sam na početku godine, tako da prema svojim vršnjacima imam neki materinski odnos. (bijem ih jer su glupi) Smatram istinitim ono da je cilj veze duhovno sazrevanje, pa valjda podsvesno mislim da njih treba da učim o životu, a ne oni mene. Isto, ne bi' mogla da budem sa previše starijim, jer bi' se sama osećala nedozrelom i nepododnom. Zoofilija mi je okej, ali samo ukoliko obatroma odgovara.

  10. i sta mladi momci misle o odnosu sa starijom curom?

    Све најбоље. Милф закон.

  11. jecoo

    Kako bilo ko može da se pali na nešto što još raste?

    Жене се пале док панис расте, зар не.

  12. Mi ovde diskutujemo da li je mlađe slađe ili je ipak bolje jebati milfače kao da na sve strane ima pičke k'o salate pa da se može birati hoću ovu, a ovu neću, a realno masa ljudi je toliko zagorela da bi jebalo sve što prođe kriterijume: 1. da je starije od 14 a mlađe od 55, 2. da je dovoljno pokretna da može dođi sama do klozeta i frižidera 3. i da nema neku zajebanu zarazu što baš nekoliko inekcija pencilina i dva paklića antibiotika ne može izlečiti.

  13. Au Luks, sad ga i ti pretjera... :D Nemam ja nešto visoke kriterijume, ali to je prenisko. :D

  14. Не тражим пуно. Само да има година да ми може матер бити, големе сисе и дупе, тек онако мало маснија да прелива. Холи Халстон сан снова мојих.

  15. žena mi je sedam godina mlađa od mene. broji li se to? :)
    EDIT: nije no taman :)

  16. Не верујем да би било који мушкарац од 60 година за неку смежурану која је млађа од њега 20 год, тј. има 40 и кусур, рекао да је "млађе слађе".

    Očigledno nisi vidio puno ako su ti žene od 40 i kusur godina smežurane i fuj. Ako su nekad žene obraćale pažnju na svoj izgled i držanje, to je otprilike ovo doba :)

  17. Ako su nekad žene obraćale pažnju na svoj izgled i držanje, to je otprilike ovo doba :)

    Moraju da obraćaju, jer su počele da stare jebiga... Dok su bile mlađe i nisu toliko pazile i šminkale se i tako to... :)

  18. Ако је старија к'о Моника Белучи, а млађа к'о Марија Шерифовић наравно да је боља старија....

    Facafacaa
    Не тражим пуно. Само да има година да ми може матер бити, големе сисе и дупе, тек онако мало маснија да прелива. Холи Халстон сан снова мојих.

    Имаш и још једну Холи.... Семсон.... Исто су негде годиште, а ова ми је малко боља од Халстонке....

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.