Da li je mladje stvarno sladje ???

  1. Ma jok, nego, na osnovu postova zaključim, slabo znam kol'ko ko ima godina.

    I ja isto tako, cesto pravim drasticne greske i prema ljudima se ophodim kao da su stariji nego sto jesu, a sebe posmatram kao mnogo mladjeg (mada su mi davali i 10 godina vise nego sto imam). :D

  2. Aahahahahahahaha, aj, nemoj se sad tu ufurat', svakako si dijete :P

  3. Vidro, nemoj me tjerati da te demantujem. :P :)

  4. Mal' ti ne reko' nešto, al' neću, pošto si dijete. :D

  5. Opet spamujemo. :) Ćut' tamo i spremaj se za okršaj kriglama. :)

  6. Ma kak'im kriglama, dvolitrama! :D

  7. Opa, odma' oštro, a? :D Važi, dvolitre, i to Lava, pa da vidimo ko će koga u kuću unijeti. :)

  8. Ne volim ja Lav, samo Jelen! :)

  9. Nemoj mi to radit'... :P Dogovorićemo se sve. :)

  10. Iskombinovaćemo se! I da, dosta spemovanja, ubiće nas! :D

  11. Па него шта сте.
    Јел вам ово јебарник или шта који курац, а?

  12. Ma oni se oce da poistovjete sa naslovom teme. hehehehe :D

    Nego, koje je onda Vidra godiste, a?

  13. Млађе слађе? Нипошто. Истина је да женско пиче овлажи на неговану браду старијег мушкарца, али да ја у својим, двадесетим, пуцам крв у курац на неку девдес'шесто, пето?! МРШ! По цео дан смара о томе како јој је испуцала коса, како мора да се ТАНИРА, како јој мајка не да паре за нове максерице, тера те са компа да би играла Ситивил и остала говна, док увече не зна да сиђе скурца.

    Зајеби.

  14. док увече не зна да сиђе скурца.

    Ovo mi se sviđa. :)

  15. Nešto gledam ovu temu i rekla bih da su u koliziji naslov i prosek godišta koji učestvuje u raspravi. Kako može neko ko ima 20 ili 25 godina da zna kako je to biti sa nekime ko je 10 godina MLAĐI? Mislim, realno može, ali onda je u pitanju teška boleština.

    Elem, mislim da je razlika od 10 godina maksimum u oba pravca, ali i to jedino u slučaju da mlađi u vezi ima bar 20...
    Neko je spomenuo Demi Mur i Kučera. To je bre Holivud, u stvarnom životu stvari ne funkcionišu tako. Ne kažem da s vremena na vreme ne može da padne neki bezazleni seks ukoliko je razlika u godinama veća, ali ako govorimo o vezama, onda nema teorije.

  16. Ovo mi se sviđa. :)

    Знам ја зашто ти се свиђа. Ти грунеш литру пелинковца пре јебања и курац ти тол'ко отупи да не осећаш разлику између пичке и икарбусове зимске гуме.

  17. Kako može neko ko ima 20 ili 25 godina da zna kako je to biti sa nekime ko je 10 godina MLAĐI?

    Ne kažem ja da znam, pošto sam se prepoznao ovdje jer sam napisao ovakvu tvrdnju, samo kažem da mi se ne sviđa ta ideja. I to ne u mojoj situaciji, gdje ja imam 20, to bi stvarno bilo bolesno, nego u svim ostalim situacijama, bile one 20-30, 30-40 ili ne znam šta....

  18. Hahahah jebi se ti Marvele, znaš. :D

  19. ЈЕБЕМ НИНКУ У МОЗАК, ПЕЛИНКОВАЦ МУ ПОМЕРАМ!!!!

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.