Prijava

staromlado je najbolje :D

Nikada nisam hodao sa nekom starkom mada sam ih redovno opskrbljivao kurcom. Doniraju ponekad neki evrić, kupe parfem, sipaju gorivo i tako to. Slabo sam se upuštao u te dubokoumne konverzacije, čiste kres kombinacije. Al' se i dan-danas razočaram kada uletim u krevet nekoj klinki, pa jebote al se te ne znaju karati. Nije meni zbog mene, meni je super, al njima u kravlju pozu i samo što ne zamuču, nit se zna pomjeriti malo...
Omladinci danas sve više uleću u gaće starkama iz par razloga:
1. kad starka osjeti tvoju mladost svršava u šesnaest, u tim je godinama, što pumpa ego mladog jebača - VIDI, VAU, AL DOBRO JEBEM.
2. Uticaj okruženja - sve je više mladih koji pričaju lovačke priče tipa JAO, KAKVU SAM SINOĆ STARKU KRESAO i onda dođe jedan, veli, kad su svi daj da i ja probam i smuva se sa nekom bakutom što nas dalje vuče u treću tačku
3. STARKE SU SE POMAMILE! Vidjele su da trend mladih jebača napreduje pa su postale još liberalnije.
Al' dođe sve na svoje.

Znala sam da ćeš se pofalit' ba :)))

pa moram! :P ;)))

u to ime imaš pvt, mlađa sam i bi, pa te muvam lolo

Čast izuzecima, ali gotovo svaka žena posle tridesete počinje da kopni. Mislim na žene u našim krajevima a ne na holivudske glumice kojima ne možeš da odrediš godine. Za ove od preko četrdeset sunce uveliko zalazi i do pedesete više ne liče na žensko.

A ovi nolajferi koji se hvale da trse bakutanere i to za kintu su seksualno devijantne osobe. Pitam se gde je užitak u seksanju 20 godina starije žene. Mada se bez veze pitam jer užitka tu nema.

A ovi nolajferi koji se hvale da trse bakutanere i to za kintu su seksualno devijantne osobe. Pitam se gde je užitak u seksanju 20 godina starije žene. Mada se bez veze pitam jer užitka tu nema.

Pa niko se i nije falio da trsi bakutanera.

Čast izuzecima, ali gotovo svaka žena posle tridesete počinje da kopni. Mislim na žene u našim krajevima a ne na holivudske glumice kojima ne možeš da odrediš godine. Za ove od preko četrdeset sunce uveliko zalazi i do pedesete više ne liče na žensko.

Ту је заступљен финансијски моменат. Холивудске глумице до јаја изгледају, зато што издвајају енормне количине новца на подмлађивање и ремонт. :) Жене су скупе за одржавање, много скупље од мушкараца.

Pa niko se i nije falio da trsi bakutanera.

Kako nije? Eno ga skočimiš.

Жене су скупе за одржавање, много скупље од мушкараца.

Daklem: gej je okej. ;) Ako finansijska situacija tako nalaže.

Моја прича из другог-трећег основне није баш тако интересантна као Суровљева и Џимијева, али да испричам, подсетише ме. Отприлике 2-3 разред, ја и ортаци заузели неку пењалицу и овај који јури има завезане очи, слично као шуге само што су очи завезане и на пењалици се игра. Е сад и ту ја јурим њих, а близу биле неке ликуше 5-6 разред, које су хтеле да нас отерају са пењалице и да пурњају ту вероватно. Цигнаска посла. А ми не бисмо били јебачи да смо их послушали. Пувао нам је курац реално и ми смо их кулирали, иако су се попеле на пењалицу. И дакле, ја ту јурим ортаке, и у једном тренутку ухватим некога. Испосатвло се да је то нека циганка из те екипе, мада је згодна била, и не сећам се више јесам ли ухватио за сису или буљу, ал' све једно, за неко интересантно подручје је било. Само се сећам да ме је опсовала и да су отишле са пењалице тада. Ми смо умрли од смеха. Ја сам био срећан. Ем сам уватио неку пичоку, ем је пењалица остала под нашом контролом захваљујући мени. Дакле, ја јебем. То беше тако нешто.

Ja mislim da je priroda udesila da muškarac za kurčevog života mora da "potroši" mnogo generacija žena. Mislim da do svoje četrdesete muškarac treba da kara sve što ima do 30 godina i da do kraja života ne sme da dozvoli da mu se u krevet useli ništa starije od 35. pa makar imalo silikone.

Диви гавајо! :)) Фата циганску сису.

Ja sam čuo da odu zubi od te mladetine. Previše slatko.

Nema veze, Slavko, najbolje se puši bez zuba!

Зависи од година... Ја сад имам 16 година и наравно да ми је старије слађе од млађег кад су млађе, још увек деца бре... Ал за пар година кад дођем до неких 23, 4 биће млађе слађе 100 посто...

Диви гавајо! :)) Фата циганску сису.

Лололо, па кад сам тру, какво заљубљивање, каке пичке материне. Одма на ствар. :)

Мада реално, рибе од 18-25 су евергрин. :) После тога полако почињу да изгледају све горе, а пре тога нису легалне. С' обзиром да имам 19, за мене је прихватљиво од 16-25 рецимо. Млађе је најчешће превише младо, а старије јебем ли га, већ је маторо. А за озбиљнију везу је најбоље оно плус-минус 2-3 године.

Tako bre reme, sve preko 25 je ofucano i otromboljeno. Nije nizašta.

CITATnajbolje se puši bez zuba!TATIc
aha robijaši tako uhvate mačku, izbiju joj zube i ondad im ona puši.
Mačka je pritom jako mlada, mislim- koliko uopšte mačka dugo živi?

Ne trsim ih za pare, drugar, nisi ti skontao.

Posebno me nerviraju me ovakvi izlivi. Čuj, žena od 40 je baba? Strašno, strašno.
Ja volim žene, prije svega ih poštujem. Nerviraju me ta epitetisanja tipa baba, kurva i slično...

E a zamisli kako baba bez zuba puši? Ili deda, aj sad...Kako ko voli...