Prijava

Verbalni GzV
Jedan lik povukao kanap kad je krenuo da pusti vodu i vodokotlić mu pao na glavu , potom je izdahnuo..

da nije jako vukao, ne bi mu pao vodokotlić naglavu. oololoollolo

je l' moguće da ovde nije pomenuta smrt Džona Bonama, bubnjara Cepelina, koji se napijo kao svinja, zaspao na leđima, i udavijo se u sopstvenoj povraćki? e, to je bizarna smrt.

Za tog govornika nisam cuo sto govori da verovatno nije ni postojao, a i ustalom jedino je to mogao biti Ciceron koji je jedno vreme slavljen kao pater patriae, ali to opet nema nikakve veze sa trijumfom i sa nacinom na koji je umro 43 godine p.n.e., vidim ispravio si da je Grk onda ok.
Inace neko je pomenuo mazanje medom i ostavljanje na suncu, a to je upravo ovo http://en.wikipedia.org/wiki/Scaphism cini mi se da su ga jos drevni Persijanci koristili i to mi se cini da je nekako najgora smrt.
Inace evo vam lista koju sam ja jos pre par meseci sa uzivanjem procitao hahahaha.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_unusual_deaths

Tehnika sporog umiranja probadanjem na kolac,neomascen,glogov... By vlad tzepesh

Tehnika analnog prolapsa na turski kurac, masan i prljav... Od Boleta iz Crnog Gruje.

Nije smrt, ali je smiješno i nadasve kretenski.

Neki seljak, čini mi se da je iz Poljske, vidio ženu/komšinicu/tamo neku ženu kako joj vjetar zadigao suknju i sijevnula guzica, i kako je nosio onaj kombajnirani plast sijena, on mu sklizne iz ruka i pao mu na kurac. I tako je on, ljakse, slomio kurac.

Warner von Latinsche

Мени сад није јасно, је л' он главом ударио у надвожњак, или целим горњим делом? И је л' испао напоље ил' је упао назад у бус? Ил' се преполовио?
Није ми јасно.

У сваком случају, дојајна смрт.

Сад ми паде на памет. Читао сам Курир, прекјучерашњи ваљда. И Курир као Курир, дао је сликовит и доста детаљан опис догађаја. Кажу да се није преполовио, већ да му је "само" глава смрскана и да је тако смрскане фаце упао назад у аутобус.

Је л' остала флека на надвожњаку са све минијатурним комадићима мождане материје? Пролази неко ту?

Warner von Latinsche
Мени сад није јасно, је л' он главом ударио у надвожњак, или целим горњим делом? И је л' испао напоље ил' је упао назад у бус? Ил' се преполовио?
Није ми јасно.

Ma de bre, morao je da izađe iz busa na krov, nego bio p'jan, pa verovatno nije video šta ide u susret. Ne može samo glavu da izviri, pa nisu nadvožnjaci pravljeni knap do vrha busa da ne može jedna glava da prođe, bar ja tako razmišljam. Zavisi, možda je čak morao i da ustane.

Па како је онда упао назад у аутобус? Вероватно су му ноге биле унутра, а пола или цео труп изнад крова. Наравно, са лудом главом, у почетку целом.

Ovo se desilo u Srbiji pre nekoliko godina (ne pamtim tačno koji je grad u pitanju).

Žena pronađena u kupatilu, zaključanom iznutra, glave potopljene u kadi punoj vode, ali tela van kade. U kupatilu je još bio i roštilj, al ne električni nego onaj na ugalj.

Zaključili su da je htela da napravi saunu u kupatilu. Žena se onesvestila od koncentracije ugljen-monoksida, klonula i upala u kadu i udavila se.

Mislim da neko treba da snimi klip da demonstrira ovu smrt. Koristeci plisanu igracku, razume se.

Jedan lik povukao kanap kad je krenuo da pusti vodu i vodokotlić mu pao na glavu , potom je izdahnuo..

Podseti me na ovu debilanu lolo
http://www.youtube.com/watch?v=J--op6lxZQk&NR=1

Ja mislim da je to policija vršila represiju nad Slovakom.

Стивен
Па како је онда упао назад у аутобус? Вероватно су му ноге биле унутра, а пола или цео труп изнад крова. Наравно, са лудом главом, у почетку целом.

E to je već moguće, da. Da je izašao do struka,ali opet, cenim ga da je to sila koja bi ga iskidala na pola a ne vratila u bus sa smrskanom glavom. Nekako mi to mnogo "Poslednja Ekskurzija" fazon.

Чудни су (ауто)путеви српски.

Читала сам ту књигу одавно и сећам се неких ликова, гејева, који су гурали компресор један другом у чмар и пошто им је то било до јаја, онда су решили да га рокну на шурнес атмосфера, ваљда су контали да је то супер. И један умро.

ne da je umro, nego je explodirao, nisu ushi od njega ostale. inace, svaka cast za temu

ovo bi sigurno uslo u listu, al jebiga kad covek ima vise srece nego pameti
http://www.youtube.com/watch?v=0ABGIJwiGBc

Сећам се, пре много година, на радију сам слушао неку вест, много подсећа на ово са компресором. Дал је истинита... немам појма. Углавном, нека два хомопедера су се појавила са опекотинама у болници и после почетног одбијања, признали лекарима шта се десило. Један је узо пвц цев и набио другом у буљу и онда пустио хрчка унутра. Јадни хрчак није тео да изиђе напоље, а тобџија није могао да види шта се дешава у цеви, пошто је било мрачно ко у... шупку, јебига. А онда је дошао на маестралну идеју да принесе упаљач отвору цеви.