Prijava

Ајде да се јадамо сви којима нам скаче лепша половина по главуџи. Фазон данас, треба да се нађем са својом у граду у 11. Зове ме она у 10:40 да види 'де сам. Тргнем се из сна јер сам мало спавао и рекох као долазим, дај ми само времена да се рефрешујем. До Теразија ми треба неких 25 минута, па капирам да ћу бити тамо до 11:15. Пише поруку у 10:55 "Где си?" ЛОЛ! "Тек сам сад изронио на површину, крећем"
После 6-7 минута вожње стиже порука - "Е не мораш ни да крећеш".

О.о

Сишао сам на следећу, вратио се назад. Значи фора, капирам, закаснио бих мало. Она је ликуша изашла са факса раније па јој се дигао курац да се ја нацртам кад се њој ћефне. Лолишка бураз!!!

Ај' реците јел' има нормалних девојака на овом сајту, или ћу се утепам под дваескец

Šta će ti takva cura?
Očigledno ti odgovara njeno ponašanje čim je nisi šutnuo

trebao si ipak da odes, i da je nazoves da stizes, mozda je pms. =))

jogurte, a i ti kiflo, slušajte 'vako:
Ako joj je to samo današnji ispad, onda nije strašno. Ako je često takva, teraj to u tri lepe pizde materine. E sad jebiga, nisi nam rekao da li si ti degenerik koji uvek kasni, uspava se kad treba negde da se ide i sl. To bi znatno promenilo stvar, i u toj varijanti, razumeo bih je i kad bi te zvala od kuće i ložila da te čeka kod konja, pa kad tako zakasniš po hiljaditi put i stigneš do dogovorene destinacije i nazoveš je i pitaš "Pa gde si ti?" ona ti kaže "Šta te briga gde sam! Možete vi konji i bez mene!" :)

trebao si ipak da odes, i da je nazoves da stizes, mozda je pms. =))

Ма какав пмс, у вези смо скоро 2 године.

Ako joj je to samo današnji ispad, onda nije strašno. Ako je često takva, teraj to u tri lepe pizde materine. E sad jebiga, nisi nam rekao da li si ti degenerik koji uvek kasni, uspava se kad treba negde da se ide i sl. To bi znatno promenilo stvar, i u toj varijanti, razumeo bih je i kad bi te zvala od kuće i ložila da te čeka kod konja, pa kad tako zakasniš po hiljaditi put i stigneš do dogovorene destinacije i nazoveš je i pitaš "Pa gde si ti?" ona ti kaže "Šta te briga gde sam! Možete vi konji i bez mene!" :)

Ма касни и она нонстоп, није то. Воли да шефићари, то је. Стопут тако уговори да се видимо у пет до дванаест кад јој дуну лутке, нити пита јел' стижем да се организујем нити је интересује. То ми много иде на курац, и онда кад је питам зашто то тако ради, каже да не може да издржи да ме види. А ја као сисао весла, иди човече.

А ситација, кад раскинемо на пар дана, крене да се сече и изводи неке пичке материне.

Фазон данас, треба да се нађем са својом у граду у 11. Зове ме она у 10:40 да види 'де сам. Тргнем се из сна јер сам мало спавао и рекох као долазим, дај ми само времена да се рефрешујем. До Теразија ми треба неких 25 минута, па капирам да ћу бити тамо до 11:15.

Ako joj je to samo današnji ispad, onda nije strašno. Ako je često takva, teraj to u tri lepe pizde materine.

Šta će ti takva cura?
Očigledno ti odgovara njeno ponašanje čim je nisi šutnuo

Чекај, што ЊЕНО понашање, кад је овде ОН тај који је зезнуо ствар? Мислим, ако се договараш с неким да се нађете у 11, а до теразија ти треба 25 минута, треба најкасније да кренеш у 10:30, а не да се тек будиш у 10:40. Има право што се дрка, и ја исто попиздим од људи који касне. У реду да касниш ако је гужва у превозу, али није у реду кад касниш јер те мрзи да се дигнеш.

Mislim da treba da ceniš što uopšte neko hoće da bude sa tobom. :)

aaa, mrzim ljude što kasne. a svi, meni dragi ljudi, kasne. jebeno.
naravno da je ispizdela, odma' lepo kaži da ne možeš, ili reci kada možeš, poštuj njeno vreme. ma, ne samo njeno, no bilo čije.

ti si zajeb'o stvar, dečko :)

Pekky

Mislim da treba da ceniš što uopšte neko hoće da bude sa tobom. :)

Kakav si demotivator xD

А ситација, кад раскинемо на пар дана, крене да се сече и изводи неке пичке материне.

Нема од тога ништа. Веруј ми.

А ситација, кад раскинемо на пар дана, крене да се сече и изводи неке пичке материне.

meni nikad neće biti jasni ovi raskidi na određeno vijeme, pauze i govna. Il ste zajedno il niste. Nema oće kaki neće kaki.

meni nikad neće biti jasni ovi raskidi na određeno vijeme, pauze i govna. Il ste zajedno il niste. Nema oće kaki neće kaki.

+1

Ljudi koji kasne su neodgovorne pizde, pogotovo ako je dogovoreno nešto ranije. Ja uvek krećem sa 5-10 minuta lufta, čak i 15, ako je dug put, i moram da menjam prevoz ili idem negde važno, tipa ispit i tako to.

A dobro, Džimi, uspavao se čovek, nije toliko strašno... Jedino ako je ona baš negde žurila, pa joj ne odgovara u 11 i 15, već mora u 11. Mogla bi da sačeka i tih 15 min, pa nije smak sveta... Ja bih sačekala ako nemam drugih obaveza. Ali opet, možda sam samo previše tolerantna :)

Mislim da treba da ceniš što uopšte neko hoće da bude sa tobom. :)

Слажем се. То је ионако бонус. :)

Ljudi koji kasne su neodgovorne pizde, pogotovo ako je dogovoreno nešto ranije.

Тако је.

A dobro, Džimi, uspavao se čovek, nije toliko strašno... Jedino ako je ona baš negde žurila, pa joj ne odgovara u 11 i 15, već mora u 11. Mogla bi da sačeka i tih 15 min, pa nije smak sveta...

Не оправдавам ја њу. И она је могла да сачека, мислим, јебига, 2 године су у вези, ваљда треба да постоји неко разумевање. Али то не мења чињеницу да је он највише крив. :)

Ево сад ћу рећи шта је било, видим да неки закључују наглавачке.
Тражила је да се видимо у 11 јуче још, и као ајде. Увече се покачимо нешто преко порука и нико не прича ни са ким цео дан. Пишем јој, не одговара. Добро, искулирам. Вероватно неће ни да се види ујутро. Кад ево је, из неба у недра. И ајде, наврат нанос, ништа не приговарам. Искидам се да стигнем што брже могу и онда каже немој долазити.

jogurte kiflo, jbm li ga.. nikada nisam videla poentu tih veza gde je neko konstantni drkoš.. mada.. šta ja znam, ja sam mala :)

E mogla je da sačeka onda, koji kurac se drka!

sad vec mijenjas pricu jogurte, tjeras vodu na tvoju vodenicu. ja za nju navijam :)

Pa, u ovoj konkretnoj situaciji, jeste, ali on kaže da i ona stalno kasni, tako da nije fer da se odmah tako naljuti i ode...