Obožavaoci eternal seljak-a

  1. E jebite ga sad. Maka' sam što sam avetinja. Brišite i vaše postove, jer kad neko drugi dođe neće znat' o čemu je riječ.

  2. kad ti ne bi nesto zajebo

  3. 1)
    @ES
    Moram da primetim da si opet postovao na temi kod kučki. Igraš se sa vatrom. Hoćeš opet da te stave na svoju listu?
    2)
    Vidim da mi se imputira nekakvo muvanje. Ja sam se samo stavio na oltar naše stvari. Nadam se da neću biti kažnjen oduzimanjem sekretarice i službenog automobila, a na disciplinsku kaznu ukora sam spreman jer sam je sigurno i zaslužio.
    Možda bi nam dobra taktika za povećanje članstva bila da damo akcenat na Eternal seljakovu fatalnu privlačnost. Ako sam ja privukao jednu članicu, on će najmanje 100.

  4. Reservoir dog ma ja sam dabl ejdznt.....tako ih spijuniram

    muvanje je kod nas pozeljno tako da nema nikakvog oduzimanja sta vise ako muvanje bude uspesno dobices bonuse

    necu da se oslanjam na moju fatalnu privlacnost jer to rade kucke

  5. @ES
    Najnoviji izveštaj: Zadobio sam i ljubav JTU-a, ali nije još uvek spreman da nam se pridruži - tvrdi pazar.

  6. @Reservoir dog:
    Ти си моју безграничну љубав одувек и имао...не заноси се

  7. @JTU
    likewise :-D
    Ali ovo sa ES-om je više...to je obožavanje.

  8. Драго ми је да између нас двојице постоји таква искрена љубав.

  9. Ja se javljam na raport :). Ima li nekog posla gazda?

  10. Nisam najbolje razumeo smisao reči: Pusti sex (zvuči mi kao kršenje radne discipline), pa čisto da proverim.

  11. euglena ima neki ugalj da istovarimo

  12. Ko je rekao "pusti sex"? Ko ga drži? Il je to puuuuuusti sex... ;)?

    EDIT: Aaa, sad shvatih :)). Pa gazda, vidi kakvi su nam rezultati ove šifrovane ankete! Ko bi rekao!? Moramo da se pravdamo :))

  13. @ES
    Nadam se da moju LIČNU sekretaricu niko neće koristiti za istovar ili utovar.

  14. eh pa fali nam radna snaga....jedino ak ces ti da radis za dvojicu

  15. Hvala šefe što se borite protiv eksploatacije na radnom mestu :)! Mada, da vas ne optuže za seksualnu diskriminaciju :O?

  16. zene ocu da budu ravnopravne, znaci nema vise muski zeski poslovi

  17. @ES
    Na utovaru mogu da radim za dvojicu u tri smene, nije problem.
    @euglena
    Euglenice, nećemo valjda da se bavimo tim administrativnim pitanjima, pored toliko lepših aktivnosti kojima mogu da se prepuste šef i sekretarica?

  18. Kao npr, šefe? Da beremo cveće :)?

  19. Smisliću već nešto, nisam džabe šef :-D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.