Obožavaoci eternal seljak-a

  1. A sta je moto vaseg udruzenja i sta je njegova orijentacija ili interesna grupa?

  2. nas je cilj da se sto vise napijemo i da orgijamo

  3. I da te obožavamo, zgodni ;)

  4. eh da to sam zaboravio.....mora da se obozava moj rad i moje seksi telo

  5. Imamo svako jutro u 5h sesiju klanjanja tvojim šlaufima. Posle žrtvovanje za tvoju zgodnost koja se sastoji u tome da ona koja je prethodnu noć pobedila u ispijanju piva legne na oltar, poliju je pivom, i svi je ližu. Onda svi na spavanje. Pa kad se probudimo opet takmičenje u ispijanju piva, vikendom i radže :).

  6. ih što volim što sam se ispisala ................

  7. Pa i nisi se nešto opučila pisanjem. :)

  8. eto L@ki euglena ti je malo opisala nas rad.....bas se dosadjujemo

  9. Sve to moze,ali ovaj deo o obozavanju tvog seksi tela mi se uopste ne svidja:)

  10. El mogu ja da budem sexy telo koje se obozava a ti sve sve sve sve sve ostale funkcije

  11. Možeš Laki, ja ionako obožavam samo kurac na Eternala.

  12. Uz njegovu rakiju obožavam i njegovo govno, kad se nap'janim od njegove rakije, tad bi' mu govno ka' sarmu pojeo.

  13. vi mislite da sam ja debeo i da mi je ovo salo na slici....ne pogresili ste, to sam ja omoto pisu oko sebe

  14. e sad sledeci korak u privatizaciji fan cluba:) Ime grupe mora da se promeni u "Obozavaoci eternal seljaka i L@kijevog sexy "grcki bog" tela ::))))

  15. Hoces svu slavu za sebe :( Dobro,onda ste izgubili jednog VIP potencijalnog clana :(
    A imao sam tako velike planove...........

  16. Laki, ne može, ali ti mo'š da biješ ove što 'oće da se iščlane i kojima se ne diže kurac i nabrekne bradavica na Eternala.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.