Obožavaoci eternal seljak-a

  1. Eternal, ti izgleda nisi čuo za onu poslovicu što sam je ja noćas izmislio "Meщina mašta može svašta"?

    A Tasmanijski, i mene se diže, evo upravo mi je skočio donji pritisak.

  2. pa verujem, nisi mogao da odoliš lepom eternalu, potpuno te razumem.
    meša, ja popila pivo , nemam više. šta da radim?

  3. Aj kod mene, imam još koji gutljaj Koka kole. pa kad popijemo Koka kolu, da načnemo ove 2-3 flašice loze što imam ispod kreveta, pa kad završimo s lozom, da načnemo tebe. :)

  4. ja sam načeta odavno.CRKNI

  5. Наши прелепи једнорози, из мог фанклуба, су одбацили вишак сена, да вам испоручим?

  6. Crkni? Tužiću te kod Džona Lidona zsto što se koristiš njegovim citatom. :)

  7. Ne-e, ne mo'š ođe, stavi tamo u Groblje.

  8. tooooo seno.....ajmo sad seks na seljacki nacin

  9. :сено: - пуф!

  10. hvala lepo u ime ES i naravno mešje

  11. Eternal, zapali sijeno da se napalimo još više.

  12. hvala Артемида ovo ti nikad zaboraviti necemo

  13. Seno gori a Meщa se ceska

  14. @ES
    Izgleda da doživljavamo krizu, kada je priliv članova u pitanju. Devojke imaju manje primedbi na program sa opijanjem i orgijanjem, ili se varam? Možda bismo privukli nove muške članove (sa problemom potencije) organizovanjem tombole?

  15. ma jebo im ja mater....ubacicu im neku kladzu pa nek se zanimaju kad ne vole seks i opijanje

  16. E, vidim da ste malo diskutovali o uvačenju, pa aj sad malo da se pozabavimo obačenjem. Dajte neku radnu uniformu? Samo bi gazda trebalo da ima prava da se šeće go :) (zbog lakšeg uvlačenja :)). Nije loša ta ideja o tangama, to bi moglo da prođe. Ja gornji deo ionako ne nosim ;). Mada, Mešja se nešto buni...neki pametan predlog za njega...? On može helanke sa štitnikom za mudašca i kurtonku sa natpisom "bravo ti ga Eternale". Gazda, odlučuj!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.