Obožavaoci eternal seljak-a

  1. ja mislim da će mensur biti zadovoljan

  2. Ja prifaćam moju radnu uniformu, ali bez onih uši na glavu, dovoljno mi je što mi je Tasmanijski nabila rogove, kako se đe na Forum okrenem, ona se tu već potucala. :)

  3. joj djavole sta uradi s coveka

  4. ja se ne potucam mešo sram te bilo šta će narod da misli o meni sad.
    @ ES nisam mu ništa uradila šta ću da uradim, samo ćuti, nemoj da sazna:)

  5. Tasmanijski, veće rogove od ovih mi ne mo'š nabit', da jebe majku majčinu. :)

  6. Ja prihvatam ovu treću varijantu uniforme :)

  7. okej....a koji broj nosis, jer ne daj boze da kupimo vece pa da ti spadaju

  8. e zbog fan kluba bilo cijeg sam ja popizdeo...ali ko ih jebe...BOLJI sam od vas koji ste protiv mene...sagnite mi se...
    eternal...za tebe
    e jeste odo osobe koju mrzim,ali stvarno je dobar vic
    Пошли Џеки Чен, Чак Норис и Миле Китић да убију змаја који је задавао проблема мештанима неког кинеског села.
    Кад су стигли испред пећине у којој се крио змај, Џеки Чен одлучи да се први опроба...
    После пола сата мукотрпне борбе излази из пећине и виче: Не могу да верујем да га нисам убио!
    Следећи улази Чак Норис и после 2 сата излази скроз исцрпљен и мрмља збуњено: Не могу да верујем да га нисам убио!
    Последњи је покушао Миле Китић... кад оно после минут змај истрчава из пећине и виче: Не могу да верујем која сељачина!

  9. covece sto osamdes sesti put pises taj vic

  10. a neeeeeemoj da mi sjebavas plan

  11. jebi ga....moram kad mi spermujes fan klub

  12. e jesi konj...xD

  13. Winstone nemoj prozivati vise.Molim te se smiri i popij sa mesjom jedan dzin sa tonikom.:D

  14. Nema džina s tonikom, samo loze s vodom.

  15. Može i neka votka?

  16. Od kada sam imao "incident" sa Baltik votkom, prešao sam isključivo na radžu.
    ES će mene da napoji nekom "Žutom osom", a za Winstona večeras nema više pića...počeo je da trokira.

  17. И ја ступам у клуб!

  18. e ne moze, primamo samo muskarce i zene, nista izmedju

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.