Prijava

Koga biste u proždrljivce?To mi malo teško da se sjetim.

Горица Поповић? Ваљда се тако зове она глумица што рекламира неки маргарин.

Ccc nisu svi na Filološkoj. :P

Eh, da jesu...:D

Vesnam, turi onog najdebljeg čoveka na svetu... Manuel nešto...

Опра Винфри.

Pa komotno mozes da stavis vidjenije likove iz danasnjeg svestenstva kao sto je Dante stavio svestenstvo njegovog doba. Ko jos u sred posta na vodi moz' da ima stomak kapaciteta jedne bacve, a da mora da posti na vodi.
EDIT: Komotno moze Canak tu da udje ako mene pitas, i ako mozda ima visak kilograma jer je onemogucen da se krece zbog krace noge, da je vise vodio racuna o ishrani tesko da bi ugruvao onoliku kilazu.

Pa Amfilohije Radović,na njega mislim.Recite za:izdajnici srodnika,izdajnici domovine,izdajnici gostiju i izdajnici dobrotvora.Po jedno za sve.Ovo su teške optužbe,teški grijesi.:)

Ja bih u bogohulnike turila Lejdi Gagu. Ona mi je onako mejnstrim, dostupna širim narodnim masama, i svako derle se pali a skoro kad joj čuh neku pjesmu muka me u'vati.

Eh, da jesu...:D

Eh, kad bi mi to ođe imale. :D

Vesnam.
Izdajnici srodnika: Eventualno Osama Bin Laden
Izdajnik domovine: Moamer Al Gadafi / Sadam Hussain.
Izdajnici dobrotvora: Jebeeem li ga.

U izdajnike srodinka moz' komotno pola loze Nemanjica, jedni drugima su razne pakosti radili zvog trona.

Владимир Стојковић.

Koga biste u proždrljivce?To mi malo teško da se sjetim.

Горица Поповић, јер је појела Бамбија!

Бамбика...

Gagu sam stavila odma.:) Fala PrankMaster.;)Laskavci,zavodnici,simonijaci(oni koji skrnave svete stvari prodavanjem za novac)?

Eh, kad bi mi to ođe imale. :D

Mene ili Filološku? :D

U laskavce definitivno možeš svrstati Tadića Borisa. Samo mu dupe viri iz EU i NATO pakta.
Zavodnici, am, svako muško, ali turi Bred Pita.
Ovi koji skrnave svete stvari: Stavi Hašima Tačija, skrnavi ljudski život, i pravoslavne crkve na KiM.

VIP osobe generalno nisu za slanje u pakao, već u pizdu materinu, a to što one nisu tamo je zato što postoje milijarde njihovih obožavalaca širom sveta, od kojih se većina nalazi u paklu koji se zove XXI vek.

Mene ili Filološku? :D

Tebe, m'da. :D A nemamo ništa od ponuđenog, svejedno. :D

Fala vam svima.Da vidim šta mi je još ostalo.Strašljivci,nekrštene duše,proždrljivci,prevarni-savjetnici,krivotvorci,izdajnici gostiju i izdajnici dobrotvora?

Tebe, m'da. :D A nemamo ništa od ponuđenog, svejedno. :D

Hahah. :D Poor you. :D

Ajde,ajde,nemojte da mi spemujete ođe.:)

Mi se izvinjavamo, nećemo više. :))

Nećemo? Says who? :D