Prijava

Mozda je blagi stereotip, ali činjenica da se žene slabije snalaze u odredjenim situacijama.
Parking, još ako nema servo, ima da se napati i muško kamoli ona sa onom tankom ručicom. E sad, žene su bolji vozači jer se ne kurče sa vožnjom. Ne pamtim kad sam čuo zadnji put da je neka žena vozila 120 na sat i zaginula. Dok muškarci, pogotovo ova mladjarija ginu svaki dan.

elem, ja lično kola ne znam dobro da vozim jer sam svega dva puta sela za volan, ali.. kontam da ću naučiti. ali.. smara me da vozim auto.
tako da ne mogu i ne želim reći da je moj brat npr bolji vozač od mene jer je muško, već samo zato što vozi duže vreme.

То је да те мотивише, да не помислиш како си паглу. Учили смо то на факсу из методике наставе.

Hahahahahhahahaa

da ne mislim da sam paglu iako sam se ponašala ka' da sam rođena u kamionu? -.-

Да. Нама лепо објаснише - неким ученицима је довољно једном објаснити и укапираће. Неким ученицима и десет пута да објасниш, никад неће укапирати, јер су једноставно глупи за ту материју. Е сад, има профа који дигну руке и кажу им ''ти си пглу'', а то је много лош приступ. Ма колико ученик био ретардиран, твоје је да га мотивишеш и охрабриш и да му кажеш како ипак није толико ретардиран, тј. да је бољи од неког. Е, тај ''неко'' је у реторици твог инструктора просечан мушкарац. Инструктор ти је добар. :)

kombi, koji je moj suprug dovez'o jer je su mu dozvolili jer je radio do kasno a nije imao bus. Najnoviji. BMW ga je proizveo

koji kombi postoji, a da je BMW?

ja recimo kad vidim kako se neka kola kreću, dok još ne vidim ko je vozač, mogu da procenim da je žensko...ne radi se tu samo o sporoj vožnji, ne voze sve sporo, al mnogo nerezonski razmišljaju u saobraćaju.

džimi, bre.
slažem se. ali nikako ne možeš reći da je neko glup za nešto samo zato što ima pičku 'mesto kurca. aman.

džimi, bre.
slažem se. ali nikako ne možeš reći da je neko glup za nešto samo zato što ima pičku 'mesto kurca. aman.

Па, ја то ни не кажем. Ја само кажем да сам бољи у том једном погледу, јер имам курац који ми омогућава да пишам стојећи, који није склон да на себе навуче гљивице, хламидије и којекакве пичке материне и тако то, који се не распадне после порођаја итд.

Кад бих имао пичку, јако бих патио.

Ја капирам да треба да буде ригорознији онај психолошки тест на лекарском, реално. Пуштају се свакакви дебили у саобраћај.

Ја капирам да треба да буде ригорознији онај психолошки тест на лекарском

+

a koji test? ono što odeš, malo ti pogledaju vid i sluh i aj na polaganje?

а капирам да треба да буде ригорознији онај психолошки тест на лекарском, реално. Пуштају се свакакви дебили у саобраћај.

Ne samo taj, već i ostatak zdravstvenog pregleda. Kad sam ja polagal ispred mene je ušao lik u neku sobu gdje se "mjere" refleksi. Neko čudo zapišti i moraš pritisnuti dugme čim čuješ zvuk da ga ugasiš. Jebo te kod ovog lika je dobrih 10, 15 sekundi tandrkao taj zvuk i tako par puta. Čovjek prošao pregled.
A da ne pričam o liku koji je kad i ja polagao testove iz 10-og puta i opet pao. Takvima treba zabraniti da prelaze ulicu, a kamo li da voze auto.

U 64% slučajeva: Žena u saobraćaju = Prase u svemiru.
U 36% slučajeva: Žene koje voze dovoljno dugo da su naučile osnovne stvari u saobraćaju i poseduju odreženu rutinu, ali se i dalje da primetiti da je "žena za volanom".

Ostatak žena u saobraćaju su vrhunski vozači, čak mislim i dosta bolji od muškaraca.

lekarski pregled je meni bio rigorozniji, ono.. morala sam da dajem krv, zatim urinokultura, ekg, neke mašine za merenje sluha, pluća i šta ti ja znam.. jedino me ta, psihološkinja nije majala, dok ostale jeste.. samo me pitala u koju školu idem i šta planiram da upišem i koj će mi kurac c kategorija.

ali da, apsolutno se slažem da bi to trebalo biti strože.

Па прођеш и разговор с психологом :)
Мене је исцимала нешто, знам да сам заборавила торбу кад сам излазила, тако ћу једног дана заборавити да искључим светла :) Није ми се то дешавало јер ми пишти, али у неколико наврата ми се десило да се не сетим одмах да ми повучена ручна, а не гледам у таблу.

Do drugog svetskog rata nisi mogao da položiš test za vožnju, bez da prođeš kurs iz mehanike vozila. Sad 80 posto vozača ne zna svećice da zameni ili gumu.

Do drugog svetskog rata nisi mogao da položiš test za vožnju, bez da prođeš kurs iz mehanike vozila. Sad 80 posto vozača ne zna svećice da zameni ili gumu.

ja bi' to vratila kol'ko odma'.

eh, muški poneki i zna nešto...al žena nijedna nema pojma oko kola ništa, jao jao...

Žene kao vozači
Žene kao suvozači
...
Žene kao leptir mašne
Žene kao veš mašine
Žene kao svećice
Žene kao žene?

Dokle bre više? Šta ste umislili, da ste izmislili vruću vodu jer ste uočili da se polovi međusobno razlikuju po nekim karakteristikama? Sad će Nobel za vas.

eh, muški poneki i zna nešto...al žena nijedna nema pojma oko kola ništa, jao jao...

a ja se samo nadam da nisi ozbiljan.. jer ako jesi.. žao mi te je, dechko.

Skoro sam čuo podatak da 21 posto vozača ne zna šta znači obrnuti trougao. Ej, jebote, najbitniji znak posle znaka STOP.