Prijava

a vama?
mislim na staru vuku, mislim na određeni period, neke autore koji su otišli.
slučajno naiđoh na ovu temu, ee, kul je bilo tad :D
http://vukajlija.com/forum/teme/1506-sta-biste-uradili-za-ljubav?strana=1

te me je inspirisalo da pitam.. koje vam "vuka razdoblje" najviše nedostaje, i zbog čega?

Nisam dugo na sajtu da bih diskutovao o tome ali sam se naslušao priča o boljim autorima, koji su odustali od vuke. Zanima me samo kako bi bilo sa njima sad.

i da. nikada nisam pomišljala da napustim vuku, sem kada je otišao ujka vanja.
taj lik je najkulji autor i najkulji čovek koga sam upoznala preko neta.

Nedostaje mi period kad sam se prijavio i kad sam imao 6 definicija dana za 15 dana i došao do treće strane posle mesec. :)

Опет Метузалем смарачина. Било је до јаја, ми смо олдскул. добре дефке, интелигентне и начитане њушке обитавале на сајту, ми нови смо криви што је све отишло у курац њањањањања. Што је било тога више нема, остала је само успомена.

Nedostaje mi period kad sam se prijavio i kad sam imao 6 definicija dana za 15 dana i došao do treće strane posle mesec. :)

bleče, jedino sam tad mislila da si kul, onda si počeo jebeno da smaraš :)

Онај прошли изглед сајта. Волео би да га бидим на пар дана, да ме прође жеља.

Недостаје ми 2009. на Вуки, тад је сајт био најквалитетнији и није било клинчадије с Фејсбука. Тад сам почео да упознајем Вукајлијаше и било је кул јер још увек нико никоме није ишао на курац, нити је неко неког мрзео, а сад кад организујеш окупљање, мораш да пазиш да се не задесе неко двоје који се не подносе.

Недостаје ми Севаст да га зајебавам и да се прима на моје зајебавање, мртав озбиљан. :)

Недостаје ми Пиро на сајту, један је од најбољих аутора икад.

Meni Cara... Nekako mi pusto bez njega. Vrati se Caro, svi te volimo.

Kris, i tad sam smarao, samo sam bio nov, pa nije bilo strašno. ;)

da.. tad si mi i ti džimi bio kul :D

i meni nedostaju sevast i pipi..
eto, da nije pipija sad bih spremala prijemni ili za antropologiju ili za istoriju umetnosti :D

ko neki penzioneri jbt :D

nedostaje mi kominica ruza, zvaki smo je sljuta jer je imala bure na kome je to pisalo. kada sam odrastao skapirao sam da tu pise s.ljuta skraceno od sljivova ljuta rakija :D donica

Vracajte 2008/2009 pa makar ja bio banovan!

Živo me zanima kako je bilo kada je kaizen omogućio registraciju na sajtu 2007.

Meni fali onaj period kad je JTU vladao sajtom, fali mi stara Vuka, stara zelena boja, bez rankova i sranja, period kad je sve bilo jednostavnije, period kad su sve teme bile u aktivnim... :'(

Мatriks
Živo me zanima kako je bilo kada je kaizen omogućio registraciju na sajtu 2007.

Да не поверујеш, али кад је Каизен омогућио регистрацију, људи су могли да се региструју. Имали су своје налоге и били регистровани.

"Najomiljenije danas" i mali prst. Uvek je postajao jebeno duhovit lik negde oko 04:00 na četu.

Недостаје ми МОГША.

nedostaje mi opuštena varijanta..nije je nikad bilo, ali je ličilo da je ima...nekako je sujeta bila manje izražena....ili sam bijo glup pa nisam primećivao...

i realno, nedostaje mi Cara...već...

a najviše mi nedostaje Dankan...i one zajebancije s njim...prženje majmuna mladih......ne bi mu baš dao rč, al bi voleo da se nekako vrati to vreme...

e da, fali mi da budem najaktivnija na četu i igrama na forumu, kad smo barra i ja spemovali kao nenormalni i imali najviše postova u jednom danu, fak jea.