Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. ЈЕСАМ ЈА ЈЕДИНИ ОВДЕ КОЈИ НЕ ЗНА ДА ЈЕ ПЕКИ ДЕТЕ??!!
    ЗАШТО САМ ЈА МИСЛИО ДА ОН ИМА ЂЕЦУ?

  2. L0L, ovo je još gore nego kad si mislio da ti ktitori brišu definicije. :)))

  3. Е Пеки јеси провалиЈо што ме сад сви копирају? Свима почели ктитори да бришу дефиниције... Ја мислио само мени :Д

  4. Pekky
    L0L, ovo je još gore nego kad si mislio da ti ktitori brišu definicije. :)))

    On je... Šta?

  5. šta bre radi ovaj kaizen sa ovim sajtom? jel on bre normalan? škk bre? danima ovako...
    daklem, moje konkreno pitanje: dokle će ovo ovako?

  6. lemajo, idi na www2.vukajlija.com ali šššš, to je tajna ;)

  7. Kristina, 'ladno ne zakucava više. Ljubim te u papuču, dobijaš pivo zbog ovoga. Slava drugom serveru! PRAVDA ZA PRVI SERVER!

  8. e, pranče, jebeš fb, prelazimo na pvt.. oke? :D

  9. АХахахах. Сад се сви накачите на тај ввв2, па ћемо опет да се пребацујемо на онај стандардни, и тако у круг. :)

  10. Пеки ти си покренуо ланчану реакцију тако што ниси хтео да кажеш... Цаво ;)

  11. Чек јесам ја једини знао за други сервер одраније?

  12. Koja je moderatorka najjača žeMska? Dajte neku sliku, nemojte ta nindža umetnička sakrivanja, fino sisu i batčić na sunce! Koja je najveća nimfomanka?

    Sa poštovanjem i sa očekivanjem neke golot'nje,
    Luksdoc Don Luciano

  13. ček, a ŠTO na dvojku!? neću bre! iz principa! oću da sve bude kako je bilo! ne mogu više da podnesem da se samo nešto menja!

  14. joj, bre, lemajo.. dok kaizen ne dođe i ne optimizuje servere tako stvari funkcionišu :)

  15. ček, a ŠTO na dvojku!? neću bre! iz principa! oću da sve bude kako je bilo! ne mogu više da podnesem da se samo nešto menja!

    Sve ti je isto, evo ja prešao na dvojku, ali i ona polako postaje sporija pošto sve više ljudi dolazi. Probaj, pa ćeš videti da je trenutno brža...

  16. kako to misliš "dok ne dođe"? pa gde je otišo? kaće se vrati? jel on zna da mu riknjava sajt? a ova dvojka jebote radi ko motokultivaror pokojnog deda miloja! ko da sam na dial up-u! pa ovo je strašno! nečuveno!

  17. hahahahhaha kako volim da čitam tvoje postove :D
    pa jbm li ga, nisam mu žena :D
    aj da organizujemo protest, dolazim samo ako ima da se pije :P

  18. Лемаја, то је до тебе изгледа, мени двојка пичи.

    Имам ја питање. Ка' ће да се брише Снешка?

  19. da, i meni piči, da izvinu ova deca :D

    inače.. ovo mi liči na onu priču kada je tata otiša'o po cigare.. i nikad se nije vratio.. tako i kaizen :(
    ima samo da nam stigne advokat njegov i da nam kaže da kaizi želi razvod, ovaj.. da nas je prod'o :/

  20. Лемаја, то је до тебе изгледа, мени двојка пичи.

    Имам ја питање. Ка' ће да се брише Снешка?

    Meni je dvojka pre pola sata kidala, onda usporila, ja se vratio na keca i ispostavilo se da rade istom brzinom sad. To je lepo.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.