Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. I meni šiba k'o lud. Ali k'o što reče Ox, usporava.

    Christine
    e, pranče, jebeš fb, prelazimo na pvt.. oke? :D

    Sad mi kažeš?! :)

  2. meni malo piči, malo ne piči! a nije do mene, jerbo mi ostali sajtovi normales rade. evo čitam tračeve na skandalu i otvara brzinom svetlosti...

  3. Од како сам прешла на двојку, мој муж више не хрче.... Овај, не искаче прокси внуго.

  4. Meni dvojka super radi, na kecu ne mogu da otvorim ni jednu stranu bez šest klikova... Što se tiče kaizena, pukli smo - otišo na Lastovo...

  5. Kaizene izdajniče! Promudžahedinisaću se ja, ću vežem crvenu maramu oko glave, pa 'š da vidiš posledicu primanja Arapina na sajt!

  6. lemajo, šta kažu o dunji ilić? mene me to zanima.

  7. hahaha, pa dok njega nema, da damo kostiću da vodi sajt?
    DOLE PROMENE!

  8. A vi? Kako 'te? Arči li neko? Jebe li neko? Ili onanišete samo mehaničkim putem sopstvene desanke? Još samo tri stepena i odosmo u kurac! Dobre trešnje na pijac' videh. Gladan sam.

  9. kaizene, vrati se, sve ti je oprošteno!

  10. Kaizene, protestovaćemo u Manježu!

  11. Ка' ће да се убрише Сњешка?

  12. u kom seksi šopu moderatori vole da pazare svoje igračke? i da li se kaže seksi šop ili seks šop?

  13. Sex shop Lemajo. Eh, današnje neobrazovane omladine.

    No, da li ima neko od prisutnih ko upražnjava esenem pleasure style?

  14. Јел се неки од модова зове Дамљан?
    И како је правилно, Дамљан или Дамњан?

  15. No, da li ima neko od prisutnih ko upražnjava esenem pleasure style?

    Ako je to ono kad pitaš ženu da ti konačno da jer si zagoreo, a ona kaže ne mogu dobila sam, onda ja. :)

  16. Buksnetino, oba su pravilna. Damljan, Damnjan, i Damjan. :)

  17. PrankMaster

    Buksnetino, oba su pravilna. Damljan, Damnjan, i Damjan. :)

    oba tri su pravilna :P

  18. Postoje tri vrste ljudi na svetu: oni koji znaju da broje i oni koji ne znaju :)

  19. Ako je to ono kad pitaš ženu da ti konačno da jer si zagoreo, a ona kaže ne mogu dobila sam, onda ja. :)

    Hahah, saosećam. Pre sam mislio na lance, katance, bičove (ne kučke), i ostale 18- igračke.

  20. oba tri su pravilna :P

    A dobro, ne cepidlači, dešava se, jebi ga, proš'o bed time, brljavim, lapsus litera. :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.