Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. a može i :zlokobna muzika: demijan!!!

    ja imam lisice, ali sam ih polomila...

  2. i demian :)

    a zar to s&m pitanje nije samo za modove? o.0

  3. a zar to s&m pitanje nije samo za modove? o.0

    Jok, ja to samo da ispadnem kurtulan, mene zanimaju svi! :) Ne biram!

    ja imam lisice, ali sam ih polomila...

    Neiživljena plavušo. Eh... 'De ode ovaj svet.

  4. Да ли ћете да ми објавите један супер постер са политичком конотацијом? Супер је идеја, оргинална али помало је бизаран тј. болестан. Ако неки модератор хоће могу да му објасним о чему се ради. Молим за брз одговор

  5. Ajax. Promašio si temu.

  6. ma nije, nego loš kvalitet, same od sebe se sjebale!

    ajax, objavićemo! u, ne, čekaj... ja nisam mod... ne znam da li će objaviti... meni eto nisu objavili dojajan poster sa nekim meksičkim špicastim cipelama... strašno...

  7. lemaja
    u kom seksi šopu moderatori vole da pazare svoje igračke? i da li se kaže seksi šop ili seks šop?

    Ona dva kod zelenjaka, to mi je na 3 minuta od stana.
    Srećni ljudi su isto blizu ali me ne zabavljaju i imaju prenaduvane cene za neke stvari.
    Najlakše je u inostranstvu, osim kad je hitno, u tom sl. uvek ova dva kod zelenjaka. Prvi je kulji radi mnogo smešna teta :)

  8. Črčo, što odgovara i na moje pitanje. :)
    U, Srećni ljudi su kod moje škole. :)

  9. koja dva kod zelenjaka? ja znam samo za taj "srećni ljudi"... (jebote koliko sam ja neobaveštena...)

  10. kod zelenjaka onaj stari stari "tržni centar" u vidu onih kućica malih beli spojenih, bukvalno od pijace desno pa na dole, ta glavna ulica za autobuse jug bogdanova...

  11. Lemajo, ispod Bridge-a imaš 2 komata.

  12. ahaaaaaa pojma nisam imala! jel ima svašta? kakav im je izbor? šta je vama zamo najzanimljivije?

  13. Кристина, твој аватар ме подсетио на Лемајину дефку... Скроз су у фазону "ајде само мало" :))

  14. hahahahaha stivene hahaha :D
    a da znaš da si ful u pravu :D

  15. Pa ok izbor, ja sam poslednji put kupila ovo http://vukajlija.com/forum/teme/21132-nesto-moje-daj-da-vidim-i-tvoje?strana=8#post_1041543 :)
    Taman Lemaja da zameniš te polomljene, ja ne volim one flafi :)
    Ok su i cene, ti seks šopovi rade već godinama...

  16. Корлеоне, дођи нешто на фејзбук.

  17. Кирк, кад си већ ту, што не обришете Снежану?

  18. Nemo, ako je pitanje ozbiljno, odgovor je ovdje: http://vukajlija.com/forum/teme/20344-pitanje-autor-odgovor-moderator?strana=231#post_1332551

    Ako nije, onda Črčo naprijed s odgovorom :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.