Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Neka, dovoljno sam ja to slikovito objašnjavala 615 puta :D

  2. Несам видела. Чекај, шта каизен има од тога да се 11000 пута неким рендом људима појави сир и војна музика? Не верујем да ће сви да кликћу. Заболе их, видели једном, шибнули лајк и ћао здраво.

  3. Ako, ako, ne moraš više da crtaš. A možda je Nemo ipak nekim čudom ovdje tražila ozbiljan odgovor :))

    Edit: Nemo, zabrazdila si u ozbiljnost na ovoj temi :)

  4. Črčo, ne mogu da ti pustim na pvt jer mi ne radi. Ajd brisni postere. Gomila prijavljenih.

  5. Nem0, Gugl ne voli kada za neki ponuđeni rezultat dobiješ sir i vojnu muziku u bilo kom obliku, a onda će nama gugl d'izvuče uši. E a kad ovi lajkuju i linkuju nešto mnogo, onda gugl ima gomilu rezultata i tako nekako ide taj začarani krug.
    Ovo sam ja negde čula, i uopšte ne mora da bude tačno, al' ajd kad već ćaskamo da podelim kao da je sve istina što se ćaska... :)

  6. Jeste, tako je, Črčila. Pada rejting sajta, padaju plate modovima.

  7. Videla sam Vučice, nego danas i juče me jebe, d'izvineš proksi 502 pa nisam mogla da otvaram pojedinačno, sk ću da probam.

  8. a bre, črčo, pređi na drugi server i nema jebadije sa pe'stodvojkom.

  9. Lepo neko reko, rumunski server, polovan :)))

  10. Е ја мислим да је то булшит и да се каизен плаши клинаца с фејса.

  11. Neću, ja i par modova imamo neki trip s tom dvojkom i logovanjem na istu :D
    Koristim www2 da čitam forum kad baš zabada, bez logovanja.

    Volim da se patim, i skidam jedne te iste postere 5 puta, ah, mazohizam... :)

  12. hahhaha črčo, oke :)
    vučice, bugarski bemmumiša :D

  13. Nemo, mislimo i mi to al ne smijemo da mu kažemo u lice, tj. u mod forum.

  14. To, to, bugarski, na crno, iz nekog čamca sa bednom pentom, server sav umazan uljem i izgreban stig'o :D

  15. Е па то је лепо. Је л' смем да спомињем женске полне органе на том постеру?

  16. Hahahaha jedino ako dodaš nastavak "* i sedam jegera" i slično, mislim da je to krucijalno :D

  17. E. Ideja.
    A da izmijenimo tekst postera, a?
    Dok spavaju fejzbukovci makar. M?

  18. А па нећу тако да се играм. :( Некако волим слово ч да откуцам. Не знам што.

  19. Hahahaha "Dosada i sedam duplih naloga"?

  20. drugovi, drugarice, to nEsu jegeri, no jeleni. aman. kol'ko ja znam jeger se ne pije iz zidarske flaše.. no, jbm li ga :)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.