Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Hahahaha lalabaj je ivl :D

  2. ЛУЛИ КРАЉУ!!!!!!!!!!!!

  3. vukajlija.com has 13542 traffic rank in world by alexa. vukajlija.com is getting 81228 pageviews per day and making USD 245.68 daily. vukajlija.com has 288 backlinks according to yahoo and currently not listed in Dmoz directory. vukajlija.com is hosted in Germany at Hetzner Online AG data center. vukajlija.com is most populer in . Estimeted worth of vukajlija.com is USD 179346.4

    Да ли се ви модови некад осећате као Кајзеново једнократно оруђе? Да ли сте љубоморни на њега и дође ли вам да баталите модераторинг?

  4. Ко вид'о, вид'о. :)

  5. el si sigurna da je tako bilo zar nije 7 slovima?

  6. Ајаксе, ја мислим да се после сваког клика модератори осећају као пун тампон. Ето, рекла сам.

  7. Sigurna sam, Črčo.

    Mada mi je onaj bio bolji :/

  8. Lullaby
    Ко вид'о, вид'о. :)

    Ко сачув'о на хард, сачув'о. :)

  9. Ovo neki žeMski čet-rum? A, a, a? A na moje pitanje, ovi žeMski modulatori ni da beknu, oj živote lutal'co!

  10. Pitanje iz publike za moderatora Džima- s koliko se godina preselio u Beograd, da li se navikao na velegradski život, da li mu je, kao rođenom sarajliji, period adaptacije pao teško? Ima li neke ambicije da se bavi diplomatijom, da li bi želeo jednog dana npr. postati nečega ambasador, makar dobre volje?

  11. Лули, шта си била ставила на онај распали постер? :)

  12. Niš' posebno Buksnetino, moglo je i bolje, s obzirom na iskustvo u vođenju konjkursa za njaglupši poser :)) Sad me malo blam zbog nedovoljno glupe izmjene :))

  13. Букс, хоћеш да ти пошаљем? :)

  14. Оћу ја Нем0 :))

  15. Тенкс Нем0 :)

    Лули, добар је, бољи од садашњег СИГУРНО! ;)

  16. lole pošalji i meni na onaj stari pvt lolo

  17. Hfala, hfala. Oduvijek sam znala da se posterdžijski talenat kriije negdje u meni :))

  18. Hahaha luli objasnila

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.